Nowy Firmware tuz tuz

-AS-

New member
Witam,
z tego linku, który podałeś wcale nie wynika, że DTS-HD MA jest tuż tuż. Wynika z niego tylko to, że pracują nad tym, ale nie są w stanie podać żadnych dat.

Jednak tytuł Twojego wątku ma trochę racji, bo chodzą plotki, że w najbliższym czasie (tydzień, dwa?) można spodziewać się firmawe w wersji 2.30 z całkowicie zmieniąnym wyglądem PS Store. Jak to się ma do polskiego PSN Store - nie mam pojęcia.

Pozdrawiam
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
:D To dla mnie za wiele jak na jeden dzień :) Nowy PS Store, nowy firmware i moze wreszcie nabędę słynne demko GT5. Chyba wezmę urlop :p

No i co? Jest nowy soft, ale coś zniknął link do pobrania. U mnie wyświetlkają się tylko informacje o wersji 2.30, ale nigdzie nie widzę "download, "agree" itp. :( Chociaż jest nowy PS Store.

Chyba coś źle robię. Przecież kilka razy pobierałem już plik na PC, dzię chyba ogarneła mnie skleroza.

Czy ktoś z forumowiczów mógłby podać link do strony, gdzie można kliknąć bespośrednio na link pobierania?
Z góry dziękuję.

OK, już znalazłem.

Nie piszemy postu pod postem!!! - marcin0903
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
krzysztofradio napisał:
OK, myślałem, że tylko ja mam takie problemy :)
(...)

Pewnie ktoś inny też je ma.
Ale jeśli pytasz o coś takiego a później radzisz sobie sam to warto opisać jak sobie poradziłeś - komuś się może przydać :)

Pozdrawiam,
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
W porządku, po prostu myślałem, że skoro nie było podobnych postów to tylko ja jestem taka d..a, że nie moge sobie z tym poradzić :D
 

Mniam

New member
Witam!

Czy nowy PSS już działa? W ogóle nie mogę zalogować się ;( Tylko Ja czy to jakiś globalny error? Od 15.04.08 bodajże miał być update firmware i nowy PSS - czy coś poszło nie tak - czy ja się tylko motam?


pozdrawiam
 

-AS-

New member
Witam,
musisz upgrade'ować firmware do 2.30, aby móc wejść/zobaczyć nowy PSN Store. Firmware dostęny jest od wczoraj.

Pozdrawiam
 

Mniam

New member
Hello!

A jak to zrobić? Kiedy biorę "via internet" dostaję komunikat:

"The latest version of the system software is already installed. There is no need to update. " ;(


To jak ? Pozostaje ściągnąć na płytę i dopiero updetować? Nie da się tradycyjnie?

Jeżeli tak, to poproszę o link do 2.3, bo trochę zielony w te klocki jestem - konsola syna ;)


pozdrawiam
 

-AS-

New member
Witam,
możliwe w takim razie, że już masz zainstalowaną najnowszą wersję firmware, możesz to sprawdzić w opcjach konsoli, bodajże w system info. Jak masz 2.30, to nowy PSS powinien działać, jak masz inny, to musisz update'ować. Nie mam linku niestety, zawsze update'uje bezpośrednio z konsoli poprzez net. Na pewno znajdziesz ten link, tutaj na forum.

Pozdrawiam
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A tak przy okazji; zauwazyliscie, że na stronie playstation usuneli wszyskie update'y firmware'u oprócz 2.20 i 2.30? Najwyzszy czas.
 
Do góry