Nowy Firmware tuz tuz

ps_user

New member
Bez reklam
Bądź co bądź udostępnienie FireFox, sprawi że nowe hasło Sony odnośnie PS3 - "It does everything" - będzie bardziej uzasadnione. Bo PS3 już robi dużo ale nie do końca zawsze zgodnie z powszechnymi oczekiwaniami.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
gadulinho napisał:
A u mnie pojawił się inny problem, strasznie wkur*******. Otóż, włączam PS3 za pomocą pada - PS Button. Konsola się włącza a diody na padzie migają, migaja, migają, ..., migają i gasną. Czasem zaskakuje, czasem nie :( Co z tym fantem zrobić ? Podpinałem pada kabelkiem, i wtedy doipiero naciskałem ps button, ale jak wyjalem kabelek pada gubil się :cry::p

Mam te sam problem, ale tylko na konsoli SLIM 120Gb na mojej drugiej konsoli FAT 80Gb pad poki co dziala. Reset pada tez nie wiele pomaga. Jedynym sposobem jest wylaczenie konsoli i ponowne wlaczenie az zaskoczy. Aha pewnie "na dniach" pojawi sie nowy FW, bo z tego co mi wiadomo nowy soft zawiesza God Of War collection i to po PIERWSZEJ cut scence. Amerykanie juz cisna SONY. zobaczymy.
 

mg30906

New member
u mnie to samo (250gb slim) od wczoraj , te aktualizacje nas wykończą :(
teraz włączam konsolę z palca a potem dopiero pada i łapie


pzdr
 

wojti12

New member
Po aktualizacji na 3.10 mam dziwny problem
Chodzi o przegladarke
Widac ze jest inna – rozciagniatra na caly ekran dzieki temu wiecej widac (nie zanotowalem jednak zmiany szybkosci dzialania)

Po tej aktualizacji jak wchodze na rozne fora „także nasz HD Forum” to po kilku sekunach pojawia się napis na czarnym tle „There is not enough memory” i stona zamienia się w biala karte. Przez te kilka sekund nie dzialaj klikniecia, scrolling, ogolnie strona wyglada wtedy na zwieszona
Dziwne bo portale, wyszukiwarki dzialaja bez zarzutu.

Wczesniej przy starej przegladarce wszystko dzialalo.

Czy w PS3 można zarzdzac jakos pamiecia? Jak moglo jej zabraknac do zwyklego przegladania stron www?

Any ideas?
 
Do góry