Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

zgred72

New member
Czas próby zaliczony - powiem że troszkę mi przypomina film Gniew oceanu, tyle że tam dużo bardziej źle się kończyło dla bohaterów filmu... W tym wypadku gdybym nie wiedział że to na faktach to nie uwierzyłbym że bez kompasu potrafili w Oceanie znaleźć Tankowiec , a później do tego jeszcze wrócić do portu- coś niesamowitego... ktoś powiedział ... że Bóg odważnym sprzyja i chyba w tym wypadku to się sprawdziło.. a do tego taka łódeczką wypłynąć w Ocean --szał... Generalnie uważam ze warto ten film obejrzeć,,,.. Straż wybrzeża naprawdę jestem dla nich pełen podziwu.. jeszcze jeden był taki film o straży wybrzeża z Costnerem (również polecam) Patrol... tym bardziej że temu aktorowi pasują takie role..

Belfer - pierwsze dwa odcinki zaliczone, ale Pakt jak dla mnie nie do przebicia.. I nie wiem czy Stuhr to odpowiedni kandydat do tej roli.. ale zobaczymy jak dalej poleci..

"Patrol" bardzo dobre kino rozrywkowe, Costner dobry.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
"Patrol" bardzo dobre kino rozrywkowe, Costner dobry.

Mi też ten film się podoba..

No i bądź tu mądry i wybieraj seriale ;-)
Nie chodzi mi konkretnie o ten przypadek,jednak często się zdarza,że ciekawiej robi się dopiero w drugim sezonie lub później,a ludzie odpuszczają już po jednym,kilku odcinkach,czy pierwszej serii...;-)



Lolek,a za serial,który ma dzisiaj o 20:10 premierę na HBO,będziesz się zabierał ? :wink:
Westworld (TV Series 2016


Zobaczę z tarilerów wychodzi że będzie ok aczkolwiek nie wiem czy dzisiaj obejrzę czy powtórkę...

Piratów też jestem ciekaw :)
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Po obejrzeniu dwóch odcinkow serialu Belfer daję sobie spokój. Pomijając fakt, że nie trawie młodego Stuhra, próbowałem dać temu szansę, ale ten gość kompletnie nie pasuje do swojej roli.

Mam nadzieję, że Westworld nie zawiedzie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo ja podobne mam zdanie , że to nie rola dla niego.... Dorociński bardziej by się wpasował ,ale znowu nie może grac w każdym serialu/filmie..
A odnośnie drugiego serialu o którym wspomniałeś to realizowany jest przez Gościa od Star treka - powinno być dobrze :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do sprawdzenia.
Jest K***ssell, Marky Mark, Malkovich. Hudson dla oka też przyjemna.
Wpisuje na listę.

[youtube]0fMD3gJQxwU[/youtube]
 

pantomima

Banned
Do sprawdzenia.
Jest K***ssell, Marky Mark, Malkovich. Hudson dla oka też przyjemna.
Wpisuje na listę.

[youtube]0fMD3gJQxwU[/youtube]

Calkiem niezla obsada. Malkovich mi tu tylko nie pasuje - nie przepadam za gosciem. Kurt Russell? Mega pozytywnie ze wystapi.
Moze byc niezly dramat o ile sie przylozyli a raczej przylozyli. MM gdzies w krotkim wywiadzie zachwal jakosc zdjec, wyjatkowe uchwycenie, ukazanie dramatu ludzi ktorych spotkala ta tragedia.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miejmy nadzieje, że będzie dobrze.
Na liście jest również "Sully" z T.Hanksem, obowiązkowa pozycja.
Brakuje mi takich pozycji.
Miałem się też zabierać za Tarzana, ale za cholerę mi się nie chce.
Podejrzewam, że nie ma tragedii, ładne widoczki, małpki i takie tam, ale to dalej bezedury ; )
 

pantomima

Banned
Tarzan - jak najbardziej tak, szczegolnie w tak pochmurna aure,ze wzgl na te brykajace malpki, pozytywne widoczki :)
Sully - co kolwiek by to nie bylo to warto ze wzgl na T. Hanksa. Ten pan akurat slabych filmow nie ma. Przynajmniej takich sobie z nim nie przypominam :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Miejmy nadzieje, że będzie dobrze.
Na liście jest również "Sully" z T.Hanksem, obowiązkowa pozycja.
Brakuje mi takich pozycji.
Miałem się też zabierać za Tarzana, ale za cholerę mi się nie chce.
Podejrzewam, że nie ma tragedii, ładne widoczki, małpki i takie tam, ale to dalej bezedury ; )


Ja z T. H. wszystko oglądam jak leci - zaraz będzie Most szpiegów :) w tv .. :) Żywioł też do obejrzenia choć najpierw poczekam na tv.. ale dystrybutor monolith to może i tak tylko wydadzą na dvd :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry