Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
Buba, Raccoon, nazwijmy to kinem rozrywkowym, jeśli określenie - odmóżdżenie jest dla was dziwne.
Jest to ten rodzaj filmów nie wymagający skupienia, a dający jako taką przyjemność z oglądania.
Podobnie jak głupawymi komediami, które momentami są tak infantylne, że aż dobre, pierwszy przykład z brzegu, to ostatnia komedia z DeNiro czy pierwszy Ted , były głupawe na maksa, dostarczyły masę radochy i seans był udany i czasem o to w tym chodzi 😀

ps To tak jak z muzyką na weselach....niby dno, a jak ktoś chce, to zabawa przednia.
Dobra wracam do czytania
 

pantomima

Banned
Delikatnie podziwiam Buba umiejetnosc wygospodarowania sobie czasu przez Ciebie na wypady do kina , ze stac Cie jeszcze w tym calym motlochu na to ?!
Wyspy bo chyba tam przebywasz to wiadomo , zupelnie inna rzeczywistosc.
Znalezc tam wolna chwile by wyskoczyc w miasto to naprawde nielada wyzwanie !
Siedzialem troche w UK ,a w kinie tak szczerze to bylem chyba 3x .
Rzadko kiedy mialem czas na spotkanie z przyjaciolmi (zwykle bro ) a co mowic dopiero o dluzszym plasaniu ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Jak tam Inflitrator?
Aaa sorry znowu zapomnialem o napisach. To moze Luke Cage?

Roberta Mazura jeszcze nie przetłumaczyli,z kolei Mela,już tak ;)
Ogólnie mam na oku jeszcze kilka innych filmów (niektóre z pl,inne czekają na pl) i jakoś się to kręci ;)
Lucka,póki co nie oglądam.Jest dużo innych seriali,które mnie bardziej ciekawią ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja powoli sacze Mr Robot s2. Moja zona od razu na nim usypia, wiec nie jest to opcja na wspolny wierzor, tak wiec pozostaje mi partyzantka, w ukryciu. Ale 5 odcinkow przeszlo i nadal jest bardzo dobrze.
 

zgred72

New member
Sympatyczny western z dobrą obsadą.Polecam 6/10
7733824.3.jpg

Forsaken (2015) - Filmweb
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Odnośnie tamtych bohaterów rosyjskich to już wczoraj oglądałem 4 trailer ale nie wklejałem bo co za dużo to nie zdrowo :) ale tak jak wtedy pisaliśmy że patrząc na taki budżet to nieźle to wygląda , zobaczymy jak w całości będzie wyglądało ich dzieło .. odnośnie tego traileru zobaczymy kolejny bo ten to za dużo nie pokazuje.. ale duże brawa dla Rosjan za odwagę bo u nas to tylko komedie romantyczne i czasem jakiś kryminał..


Dzisiaj w TVN 24 było potwierdzenie odnośnie Bonda że faktycznie chcą dać Danielowi za 2 filmy 150 mln $ co prawda na razie zarzeka się że nie zagra ale zobaczymy.. Producenci podobno nie wyobrażają sobie nowego Bonda bez Niego.. ale jak ostania cz. zarobiła dobre ponad 800 mln$ to na tych 150 mln może się oferta nie skończyć..

Idę oglądać FF VII :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jestem po obejrzeniu Final Fantasy VII – pod względem technicznym – obraz bardzo fajny (a do tego 1.78:1 – cały ekran – uwielbiam coś takiego) pod względem audio również film nie zawodzi i jest odpowiednia dynamika podczas scen akcji …. Dosyć dobrze dobrana muza , aczkolwiek ja bym kilka tematów np. zespołu Nightwish wkręcił w niektóre sceny :) Film ma troszkę inne kolory niż mają to filmy „normalne” dlatego polecam oglądać go z wieczora przy jakimś oświetleniu bocznym czy też np. z oświetleniem za TV itp… :)– wydaje mi się, że będzie lepszy efekt niż miałoby to miejsce w dzień..

Sam film mi osobiście spodobał się pomimo że nie jestem entuzjastą animowanych filmów aczkolwiek kilka ich mam ale wszystkie na dvd, ten jest pierwszy na BR. Film ma prawie 2 godziny i mija bardzo szybko - około 70% filmu to sceny akcji (bijatyka itp.) do tego efekty naprawdę bardzo bardzo realistyczne czasem wygląda to jak na żywo.. by się działo, a film przecież ma już dobrych kilka lat – także ciężko jest w to uwierzyć/// jak XV pod tym względem jest jeszcze lepsza to super..
Film na pewno nie jest dla wszystkich ale Ci co lubią takie klimaty myślę, że nie pożałują tym bardziej, że cena nie jest zła na ten film.. A Ci co maja projektor jeszcze większa zabawę będą mieć oglądając to co dzieje się z bohaterami w tym filmie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek. Ty lubisz 16:9, bo ogladasz na tv. Duze ekrany i kino, wola szeroli kadr.

Uprzedziłeś mnie, czytając wcześniej Lolka miałem w zasadzie to samo napisać.
Kiedyś, kilka lat wstecz zresztą pisałem podobnie i do dziś podtrzymuje zdanie. Także 100% zgody.
Ja optuje zdecydowanie za opcją drugą.
Feeling jest lepszy, a duża przekątna potęguje tylko wrażenia, dla mnie śpiewem przyszłości jest multiformat z prawdziwego zdarzenia i bynajmniej nie chodzi tu tylko o ekran.
Obecnie na 120" (ekran 16:9) czuję lekki niedosyt, mogłoby być "szerzej" dla szerokiego kadru, a 120" ogranicza "21:9" w poziomie przy mojej odległości. Za to 16:9 sprawdza się ok.
Dla większości "pięćdziesięciocalowców" zapewne absurd, albo kompletnie niezrozumiały wywód, ale to forum hdtv i nie ma zmiłuj ; )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Macie rację ale wiadomo jak jest jak ma się ekran 120 cali to i tak jest znacząco lepiej dla takich osób a jak ktoś ma 55/65 cali to te pasy denerwują bo naprawdę dużo obrazu się zabiera.. oglądającym.. a różnica wrażeniowa jest duża jak obraz jest na całym ekranie nawet na tych 55 calach..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sam film mi osobiście spodobał

Dobrze,że chociaż Tobie udał się wczorajszy seans filmowy :wink:
Ja,po słabej produkcji z Melem Gibsonem ("Blood Father"),która trochę popsuła mi samopoczucie,pomyślałem,że może wcześniejszy homor przywróci mi komedia z The Rockiem "Agent i pół".
Obejrzałem do połowy i stwierdziłem,że to jednak nie będzie dobry wieczór filmowy...
Trzeciej produkcji nie chciało mi się zaczynać ;)
No ale może niebawem trafi się coś fajnego..:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida a FF XV jest z pasami ? Pamiętasz może jak wychodzi pod względem technicznym I cz FF na BR - niby oglądałem zdjęcia z I cz ale co innego zdjęcia, a jak się obejrzy to może być inaczej ( ja I cz oglądałem x czasu temu na dvd)...i pewnie I cz jest z pasami..niestety, a przy anime fajniej jest - jak obraz pokrywa całość ekranu na tv..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak,najnowsza odsłona jest z pasami.
Co do pierwszej,to oglądałem ja na BD,jednak to było kilka dobrych lat temu i za bardzo nie pamiętam,jak tam wypadł dźwięk ;-)
W ogóle,powinny być jakieś oficjalne sample filmowe,coś jak dema gier,gdzie niektórzy mogliby wstępnie zobaczyć w ruchu i usłyszeć,jak dana pozycja się prezentuje...;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fajnie by było ... :) u nas premiera XV połowa listopada, najlepsze są wydania zagraniczne bo są w dwóch wersjach z lektorem Pl i bez ... ta bez jest po 115 a z lektorem 150 zl - :) niezła bzdura... nasze wydanie coś około 90 zl ma kosztować - podobno... nad I cz też się zastanawiam bo cenowo jest ok to w sumie można zaryzykować, chociaż myślę że będzie to najsłabsza z tych trzech części ..
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Iluzja 2
Bardzo słabo. Niestety film mocno odstaje od fajnej jedynki.
Niby fajny pomysł na opowiedzianą historię, super że pojawiła się przyjemna Lizzy Caplan ( gdzie jej tutaj do rewelacyjnej roli w Masters of Sex) ale całość wypada sztucznie, film nie przekonuje i nie wciąga widza w akcję.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zamiast gonić za nowościami, a raczej gniotami, sięgnąłem wczoraj za pośrednictwem Netflixa po starszą pozycję, mianowicie:

"Dla niej wszystko" z Russell Crowe.
Dla niej wszystko (2010) - Filmweb

Nie wiem jak mogła ominąć mnie ta pozycja, ale film więcej jak dobry.
Nie sposób się nudzić, ale nie ma nic wspólnego z bezsensownymi pościgami i wybuchami.
Warto dodać, że reżyserem jest Paul Haggis twórca rewelacyjnego "Miasto gniewo".
 
Do góry