Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Dobrze,że chociaż Tobie udał się wczorajszy seans filmowy :wink:
No ale może niebawem trafi się coś fajnego..:D

Nie martw sie, "Mazur' jest OK, troche amerykansko przesadnie patetyczna koncowka, ale niezla historia i postacie. Sa tez elementy humorystyczne, choc pewnie co nieco moze umknac w tlumaczemiu.
np jest taki moment
Spoiler
[background="white"]Podczas spotkania w safe housie z przedstawicielami mafii kolumbijskiej, podsluchujacy Mazur zostaje uwieziony w szafie, po calym zajsciu nastepuje napieta rozmowa pomiedzy agentami, w ktorej jego partner rzuca mniej wiecej taki tekst.

I called your wife and told her you were gona be late for dinner
'cause you were locked in a closet, you know.
Bob, we're all waiting to you come out of the closet


Ten tekst o szafie jest dwuznaczny, bo sugeruje, ze Mazur mimo fasady rodzinnego czlowieka, jest skrytym homoseksualista, tzn wlasciwie w tej formie nie jest nawet dwuznaczny, jak ten drugi z koncowki, ktory powinien wejsc dobrze, tj rownie zabawnie w j.polskim, co w oryginale.
[/background]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie martw sie, "Mazur' jest OK, troche amerykansko przesadnie patetyczna koncowka, ale niezla historia i postacie. Sa tez elementy humorystyczne, choc pewnie co nieco moze umknac w tlumaczemiu.
np jest taki moment
Dzięki,niedługo obczaję ;-)

O tym pewnie słyszałeś ? ;) :
Reżyser Birdmana i Zjawy stworzy eksperymentalny film w VR! - Alejandro Gonzalez Inarritu


Piramida,
spokojnie, jest akcja. Nie będziesz się nudził ;)
Trzeba było tak od razu :D:mrgreen:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Iluzja 2
Bardzo słabo. Niestety film mocno odstaje od fajnej jedynki.
Niby fajny pomysł na opowiedzianą historię, super że pojawiła się przyjemna Lizzy Caplan ( gdzie jej tutaj do rewelacyjnej roli w Masters of Sex) ale całość wypada sztucznie, film nie przekonuje i nie wciąga widza w akcję.

Bardzo mnie smucą tego typu opinie a jest ich coraz więcej bo 1 cz bardzo mi się podobała , a druga widać ze ludziom jednak nie podpasiła :-(

Zamiast gonić za nowościami, a raczej gniotami, sięgnąłem wczoraj za pośrednictwem Netflixa po starszą pozycję, mianowicie:

"Dla niej wszystko" z Russell Crowe.
Dla niej wszystko (2010) - Filmweb

Nie wiem jak mogła ominąć mnie ta pozycja, ale film więcej jak dobry.
Nie sposób się nudzić, ale nie ma nic wspólnego z bezsensownymi pościgami i wybuchami.
Warto dodać, że reżyserem jest Paul Haggis twórca rewelacyjnego "Miasto gniewo".

Ja też dzisiaj stare dwa filmy obejrzałem między innymi Lot 93 a propo Dla niej wszystko to myślałem że oglądałeś ten film, dla mnie też film spoko , mam go na dvd i ze dwa razy go oglądałem :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja też dzisiaj stare dwa filmy obejrzałem między innymi Lot 93 a propo Dla niej wszystko to myślałem że oglądałeś ten film, dla mnie też film spoko , mam go na dvd i ze dwa razy go oglądałem :)

Dwa razy? To chyba faktycznie Ci się spodobał ;)

Przeglądałem oferte Netflixa i jest tam sporo pozycji których dotyczczas nie widziałem.
Spokojnie można się obejść bez nowości i podreperować baze zapomnianych pozycji.
 

pantomima

Banned
Ja R. C lubię i może stąd też takie podejście mam..


A zobacz na to "dzieło" II cz 50 twarzy G. ale wydaje się być bardziej stonowany :) ale ciekawy jestem ile zarobi i czy pobiję w zarobkach I cz... :) data premiery odpowiednia ..


https://www.youtube.com/watch?v=4L6QBXU9_8Q

Stonowany ? - a pod jakim wzgledem ? Czyzby w cz 1 bylo za duzo hardcoru, przemocy ? ;)

Co do tego filmu to raczej kazdy kolejny wywod jest zbedny .
To poprostu - 50 Shades of Grey ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja R. C lubię i może stąd też takie podejście mam..


A zobacz na to "dzieło" II cz 50 twarzy G. ale wydaje się być bardziej stonowany :) ale ciekawy jestem ile zarobi i czy pobiję w zarobkach I cz... :) data premiery odpowiednia ..


https://www.youtube.com/watch?v=4L6QBXU9_8Q

Ja tego filmu jeszcze nie ogladalem, chociaz wydalem juz na niego 2x kase. l(
- dziecko ogladalo w kinie (wtedy jeszcze za kieszonkowe), a zona dostala plyte.
moze kiedys sie skusze ;)
Za to Lot 93 to calkiem zgrabnie zrobiony film. Co tam jeszcze lolek dzisiaj ogladales?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Spokojnie można się obejść bez nowości i podreperować baze zapomnianych pozycji.

Ja mam w planach poprzypominać sobie niektóre klasyki z lat 60' ,kręcone kamerami Panavision np. :

http://hdtv-hdd***/files/2016/01_04/23_54/u_files_store_1_281749.jpeg

A od nowości,tak łatwo się nie uwolnisz i zapewne niedługo coś obejrzysz :mrgreen::D

Co do Grey'a,to jedynkę widziałem.Kolejnych części nie zamierzam ;)
 

zgred72

New member
U mnie dzisiaj wieczorową porą:
586-1078x516.jpg

Czas próby (2016) - Filmweb
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja powoli sacze Mr Robot s2. Moja zona od razu na nim usypia, wiec nie jest to opcja na wspolny wierzor, tak wiec pozostaje mi partyzantka, w ukryciu. Ale 5 odcinkow przeszlo i nadal jest bardzo dobrze.
Obejrzałem kilka odcinków 1szej serii i muszę przyznać, że chyba się wciągnąłem ;)

A dzisiaj stratuje
[youtube]jXBVLy8a59U[/youtube]
Zobaczymy co To jest warte ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Obejrzałem kilka odcinków 1szej serii i muszę przyznać, że chyba się wciągnąłem ;)
Pierwsza to szkola podstawowa. Dwojka przeskakuje od razu do poziomu liceum.
Ale gimbaza moze mimo wszystko ogladac. Polecam kazdemu, tylko Piramida cos sie ociaga ;)

65,70...

Porównywałeś wydanie Lawrenca na BD,z tym 2160p (120 GB) ? ;)
70 to rozmiar tasmy z ktorej ogladasz film, negatyw ma 65mm ;)

Nie. Nie porownywalem. Czekam na wydanie 8k ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie. Nie porownywalem. Czekam na wydanie 8k ;)

Na razie jestem na telefonie,gdzie widziałem screeny z tej wersji 120 GB.
Prezentują się zayebiście.
Później sprawdzę dokładniej ;)

Polecam kazdemu, tylko Piramida cos sie ociaga ;)

Ciężko mi się zabierać za te seriale.W planach już od dłuższego czasu "Narcos" :D
"Mr. Robot" na pierwszy rzut oka,wygląda ciekawie...;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
No to moze inaczej to teraz napisze.. Pierwsza seria byla niezla, ale ktos napewno mogl sie znudzic. W drugiej nie ma chyba na to szans. Jest wg mnie 2 poziomy wyzej. Postaci sa wspaniale zbudowane, plot skonstruowany tak przemyslnie, zeby ani przez chwile nie stracic zainteresowania, czy suspensu nie ma tandety, a sposob przedstawiania kazdego motywu czy idei jest tak zgrabny, ze nie obrazajac intelektu widza daje mozliwosc zrozumienia tym mniej skupionym. Filmowo pierwsza liga, coraz wiecej ujec pozwlajacych zapomniec ze to serial telewizyjny, no i haki wygladaja realistycznie. Im dalej tym lepiej, nie ma zmeczenia, ktore moznabylo odczuc czasem w jedynce, a ktore zreszta imho nie przychodzi tylko w wybitnych serialach. Zastanawiam sie czy kolejna seria moze byc jeszcze lepsza? A moze tylkondlatego tak to odczuwam, bo nudze sie serialami i nie znosze ogladac jak sie deprecjonuja. W ten zdecydowanie sie wkrecilem Tymczasem odc 7.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czas próby zaliczony - powiem że troszkę mi przypomina film Gniew oceanu, tyle że tam dużo bardziej źle się kończyło dla bohaterów filmu... W tym wypadku gdybym nie wiedział że to na faktach to nie uwierzyłbym że bez kompasu potrafili w Oceanie znaleźć Tankowiec , a później do tego jeszcze wrócić do portu- coś niesamowitego... ktoś powiedział ... że Bóg odważnym sprzyja i chyba w tym wypadku to się sprawdziło.. a do tego taka łódeczką wypłynąć w Ocean --szał... Generalnie uważam ze warto ten film obejrzeć,,,.. Straż wybrzeża naprawdę jestem dla nich pełen podziwu.. jeszcze jeden był taki film o straży wybrzeża z Costnerem (również polecam) Patrol... tym bardziej że temu aktorowi pasują takie role..

Belfer - pierwsze dwa odcinki zaliczone, ale Pakt jak dla mnie nie do przebicia.. I nie wiem czy Stuhr to odpowiedni kandydat do tej roli.. ale zobaczymy jak dalej poleci..
 
D

Deleted member 121090

Guest
Hunt for the Wilderpeople
Nowozelandzkie kino. Wreszcie coś nowego, świeżego. Bardzo sympatyczny film, z dużą dawką ciepłego humoru.
Kino dla dorosłych i dla starszych dzieci. Film całkowicie inny od amerykańskich produkcji. Całość uzupełniają piękne zdjęcia i naprawdę dobra ścieżka dźwiękowa.
Od pierwszej sceny właśnie zdjęcia i dobrana do nich muzyka robią wrażenie.
Polecam gorąco.

Hunt for the Wilderpeople (2016) - IMDb
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pierwsza seria byla niezla, ale ktos napewno mogl sie znudzic.

No i bądź tu mądry i wybieraj seriale ;-)
Nie chodzi mi konkretnie o ten przypadek,jednak często się zdarza,że ciekawiej robi się dopiero w drugim sezonie lub później,a ludzie odpuszczają już po jednym,kilku odcinkach,czy pierwszej serii...;-)

Belfer - pierwsze dwa odcinki zaliczone, ale Pakt jak dla mnie nie do przebicia.. I nie wiem czy Stuhr to odpowiedni kandydat do tej roli.. ale zobaczymy jak dalej poleci..

Lolek,a za serial,który ma dzisiaj o 20:10 premierę na HBO,będziesz się zabierał ? :wink:
Westworld (TV Series 2016
 
Do góry