Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Być może wcześniej nie miał odwagi żeby zabrać się za taką robotę - nie jest to proste.. a do tego wszystkim nie dogodzi.. Bo przecież zawsze znajda się osoby co będą twierdzić że lepiej by to zrobiły, a które mają tyle wspólnego z filmem co ja z astronomią - czyli nic.. chyba że za praktykę można zaliczyć oglądanie filmów i to w wielu wypadkach na kompie .. to ja też w sumie mogę powiedzieć, że jestem astronomem w końcu gwiazdy oglądam na niebie i te w tv :)
 
Ostatnia edycja:

zgred72

New member
Ja z T. H. wszystko oglądam jak leci - zaraz będzie Most szpiegów :) w tv .. :) Żywioł też do obejrzenia choć najpierw poczekam na tv.. ale dystrybutor monolith to może i tak tylko wydadzą na dvd :)


"Most Szpiegów' i "Terminal" jest na liście zakupowej na blu ray :)
Dobre kino "Most Szpiegów" bardzo mi podszedł. ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak dla mnie, mimo wszystko Cast Away, widziałem ostatnio w TV i film nijak się zestarzał, jest równie dobry jak przy pierwszym podejściu.
 

pantomima

Banned
W odpowiedzi na ost post Armaniego ;)
Mase jest tych filmow ktore nosza miano niesmiertelnych , ktore nawet mimo slabych efektow ,calej oprawy wizualnej zapadaja na zawsze w pamiec , a podczas seansu przywolanego po kilku latach kolejny raz wprawiaja nas w zachwyt .
Dla mnie takim filmem jest np .Terminator 1,2.
Kolejne czesci to tylko namiastka klimatu sci fi jaki oddaly czesc pierwsza/druga.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale w dzisiejszych czasach Terminator czy choćby Star wars nie będą już inne jak takie jakie mogliśmy obejrzeć w ostatnich częściach... takie czasy.. I tak naprawdę to albo pasuje i oglądamy albo nie pasuje i trzeba przestać oglądać nowe części..
 

pantomima

Banned
Ale w dzisiejszych czasach Terminator czy choćby Star wars nie będą już inne jak takie jakie mogliśmy obejrzeć w ostatnich częściach... takie czasy.. I tak naprawdę to albo pasuje i oglądamy albo nie pasuje i trzeba przestać oglądać nowe części..

No dokladnie .
Po czesci to okres czas kiedy te filmy powstawaly a szczegolnie gdy sie ukazaly sprawil ze wywolaly takie emocje ;)

Predator jak najbardziej zalicza sie do tej grupy filmow :)
 

venomas200

New member
Bez reklam
Obecność 2 zaliczony ufff ciarki ciarki owładneły mnie. Zgadzam się że cześć bardziej nastawiona na bezpośrednie wystraszenie widza niż budowę klimatu strachu i grozy jak w pierwszej części . Niemniej jednak reżyseria stanęła na wysokości zadania i film miko iż to 2 cześć stoi na bardzo wysokim poziomie. A wiadomo jak to bywa z tymi 2 częściami. No i Gomorra sezon 2 skończony ale ciekawie się to wszystko skończyło i jestem ciekaw jak to wszystko rozwinie się w sezonie 3
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem "The Wailing" - produkcja Korea Południowa:
Horror, Dramat...
Goksung (2016) - IMDb
Gok-seong (2016) - Filmweb
Ponad 2.30min. seansu i mocno mieszane uczucia.
Z jednej strony coś innego, wciągającego, momentami wręcz śmiesznego (język, mimika), z drugiej - dłużyzna, ale nie traktowałbym tego jako wady.
Film się ciągnie, ale rozkręca.
Jedni się wynudzą, inni będą zachwyceni. Ja gdzieś jestem po środku.
Wyjątkowo trudno mi ocenić tą pozycję, na pewno będzie to odmiana.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A ja skonczylem Kapitan Ameryka Civil War kicz niesamowity. Nie przypadl mi do gustu.

Myslalem nad tym Goksungiem dzisiaj ale jakos nie moglem sie zdecydowac. Ale skoro mowisz ze sredni film to chyba sobie odpuszcze.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie mówię, że średni (mimo, że jestem po środku - taki paradoks) ; )
Średni to może być Hamburger z MC, a tutaj mamy świeżego burgera z dobrej knajpy, ale nie koniecznie wszystkim przyprawy spasują ;)
Nie można tej pozycji tak spłycić.
To jest jeden z tych filmów, który się może wyjątkowo podobać, ale na pewno nie wszystkim.

Gdyby ktoś napisał, że "Skazani na Shawshank" jest słaby, to wrzuciłbym go do plonkownicy (której niestety nie ma na forum), w przypadku "Goksunga" przyjmę każdą skrajną opinie bez ciśnienia.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz w sumie jakby ktoś napisał źle o wspomnianym filmie to też byś musiał przyjąć to z tolerancją bo przecież każdy ma prawo do swojego osądu na dany film :) raczej nie jesteś z tych co uważają, że dobry film to ten, który Tobie się podoba..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Westworld faktycznie pierwszy odcinek nie urwał czterech liter, ale mam nadzieję, że się rozkręci.

Wczoraj zaliczyłem ostatnią część Xmanów, niezłe 3D, film na deszczowy wieczorek:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lolek,
Żle o Skazanych na Shawshank? Eeee... ; )
Dla kinomaniaka, to przedstawiciel wszystkich gustów.
Kiedyś, w szkole (w sali muzycznej), mieliśmy na ścianie tekst "Muzyka łączy narody" i mam wrażenie, że tak właśnie jest z ww. pozycją.
To film który trafia do wszystkich, mniej lub bardziej.

Co innego "12 gniewnych ludzi", dla mnie rewelacja, ale rozumiem tych którzy się wynudzili. To samo zresztą z Hobbitem, to kawał dobrej roboty, ale nie dla wszystkich. Dla mnie już nie bardzo ;)

Przypomniał mi się inny Koreański film:
Ma-i We-i (2011) - Filmweb
Mai wei (2011) - IMDb
Ten akurat mogę polecić w ciemno.
 
Do góry