Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Bubafat,a jak tam w końcu wypadł nowy Harry,wojna secesyjna,oraz kawa... ? ;)

Harry-Rama-Farting-Drama ok, refreshing.
Mateusza, niewyobrazalne!, nie ogladalem jeszcze.
Kawa?? - Bardzo potrzebuje dzisiaj, chyba dozylnie ;)
Masz w bonusie: zombie w pendolino widowiskowe ale ....meeh!
Kakadu-Dodo smiszne, laskom i vikingowi nawet sie podobal ale ja tam wole Young Offenders. Alicja - juz tu nie mieszka. Who you gonna call?
- Magnificent Seven!!!!


Spoko,jak Ziemi będzie groziła zagłada,to po znajomości zapraszam do siebie :-D:mrgreen:
Czuje sie zagrozony.
Jaki masz plan na taka ewentualnosc?
Dziwki, konserwy i ziolo bez przerwy?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja przyjalem srednio ten film. Precyzyjnie mowiac srednio -chlodno. :)
Statystykie imdb wykazuja, ze film trafia tak samo 2 gusta pismiennych amerykanow, jak i innych nacji. Podoba sie glownie mlodziezy i kobietom.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja nie mówię że to szok film :) nie oglądałem ale też wydaje mi się, że Ci recenzenci to już tak wydumują że sami siebie nie poznają po tym co piszą oceniając taki czy inny film.. z drugiej strony chyba po takich filmach nie oczekują, że to będzie coś spektakularnego pod względem np. fabuły...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Legion trzeba zaliczyć, też ciekawy jestem tej pozycji.
Mi akurat Deadpool się podobał, przebierańców w takiej formie mogę oglądać.
Generalnie, powinno być więcej seksu, golizny, bluźnierstw i kpiny z tych poprzebieranych pokrak, a na końcu powinni wszyscy się pozarzynać, bez happy endu. No :)
Watchmen był bardzo ok i to dla mnie niekwestionowany król tej całej padaczki.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czuje sie zagrozony.
Jaki masz plan na taka ewentualnosc?
Dziwki, konserwy i ziolo bez przerwy?

Będzie masa niespodzianek :mrgreen:
Na zachętę :D :
depositphotos_14823671-Frankfurterki-world-to-known-and.jpg


Zawsze jak czytam teksty o tym filmie i piszą w nich typu że film średnio został przyjęty, a patrząc ile zarobił (a tym samym dużo osób musiało iść do kina pomimo średnich recenzji ) to tak sobie myślę, że dużo filmów chciałoby mieć takie średnie przyjęcie jak ten o którym tutaj mowa..

Sporo filmów w wersjach kinowych,wypada gorzej,od rozszerzonych na BD.
Podobno w tej pierwszej,usunięto sporo scen z Jokerem.
Film na Blu-ray ma trwać o 13 min. dłużej,więc może lepiej go skleją.
Ponoć Margot fajnie tam zagrała ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem dzisiaj "The Game", czyli "GRA" z Michaelem Douglasem.
Gra (1997) - Filmweb

Film z 97r. smakuje równie dobrze jak niemal 20 lat temu, a piszę o nim, bo może znajdzie się jakiś arcymon który jeszcze nie widział, polecam.

Dla mnie wszystkie filmy z Douglasem do mistrzostwo, w zasadzie większość (starszych) jest w moim best of the best. Wallstreet, W sieci, Nagi instynkt, Mordestwo doskonałe, Fatalne zauroczenie itp.
Świetny gość.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szkoda tylko że zew zdrowiem podupada.. niestety..

Dzisiaj w necie wyczytałem że będzie film na podstawie gry GEARS OF WAR - co prawda niby nie ma być to toczka w toczkę ale zobaczymy co z tego wyjdzie.. W grę ie grałem aczkolwiek kto wie może coś by pograł .. teraz też wchodzi nowa odsłona gry ....
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A ja dziś dostałem steelbooka Marsjanina 3d. Wow, jak to 3d wygląda. Wow, wow, wow.

Poza tym na półkach ponad 300 wydań. Trzeba przyhamowac.

Do tego ogladam serial Ripper Street. Taki grzeczniejszy Peaky Blinders. Słabszy, ale daje radę.
 

zgred72

New member
Zaliczyłem dzisiaj "The Game", czyli "GRA" z Michaelem Douglasem.
Gra (1997) - Filmweb

Film z 97r. smakuje równie dobrze jak niemal 20 lat temu, a piszę o nim, bo może znajdzie się jakiś arcymon który jeszcze nie widział, polecam.

Dla mnie wszystkie filmy z Douglasem do mistrzostwo, w zasadzie większość (starszych) jest w moim best of the best. Wallstreet, W sieci, Nagi instynkt, Mordestwo doskonałe, Fatalne zauroczenie itp.
Świetny gość.

Generalnie nigdy dupy nie dał... nie przypominam sobie w każdym razie. :smile:
Dobry aktor.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja dzisiaj obejrzałem Final Fantasy Kingsglaive

Jedno słowo. MIAZGA...

Warcraft może ssać.

Jaka muzyka, efekty, grafika, fabuła normalna, brak debilnych aktorów. Chyba jeden z najlepszych filmów jaki oglądałem w tym roku.

Żałuje tylko że oglądałem go na projektorze HD ready - starym epsonie. Bo jak odpaliłem go na monitorze to looooool. No i szkoda że mam ampli z epoki kamienia łupanego z zestawem jamo.

Co trzeba przyznać, wykreowali tak przepiękny świat że bajka. Samochody są najlepsze to jest kierunek dla stylistów nowych samochodów.
 
Ostatnia edycja:
Ja dzisiaj obejrzałem Final Fantasy Kingsglaive

Jedno słowo. MIAZGA...

Warcraft może ssać.

Jaka muzyka, efekty, grafika, fabuła normalna, brak debilnych aktorów. Chyba jeden z najlepszych filmów jaki oglądałem w tym roku.

Żałuje tylko że oglądałem go na projektorze HD ready - starym epsonie. Bo jak odpaliłem go na monitorze to looooool. No i szkoda że mam ampli z epoki kamienia łupanego z zestawem jamo.
No filmy z serii Final Fantasy to już w ciemno wiadomo że będzie cudo ;)
Ja od serii na szaraka psone Final Fantasy VII uwielbiam za te filmiki w grach od SquareEnix.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja czekam do listopada na premierę w RP. Ale też trzeba uczciwym, że takie filmy jest prościej zrobić pod względem np efektów w stosunku do normalnych filmów. Aby była kasa i dobre studio..Pamiętajmy że pierwszy film z serii FF kosztował bardzo dużo na tamte czasy, a finansowo poniósł porażkę... ale ciekawy jestem tego filmu..:)
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja dzisiaj obejrzałem Final Fantasy Kingsglaive

Jedno słowo. MIAZGA...

Warcraft może ssać.

Jaka muzyka, efekty, grafika, fabuła normalna, brak debilnych aktorów. Chyba jeden z najlepszych filmów jaki oglądałem w tym roku.

Żałuje tylko że oglądałem go na projektorze HD ready - starym epsonie. Bo jak odpaliłem go na monitorze to looooool. No i szkoda że mam ampli z epoki kamienia łupanego z zestawem jamo.

Co trzeba przyznać, wykreowali tak przepiękny świat że bajka. Samochody są najlepsze to jest kierunek dla stylistów nowych samochodów.

Final Fantasy jest majstersztykiem i mi brakowało tylko 3D w tej pozycji:D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zaliczyłem "The Wailing" - produkcja Korea Południowa:
Horror, Dramat...
Goksung (2016) - IMDb
Gok-seong (2016) - Filmweb
Ponad 2.30min. seansu i mocno mieszane uczucia.
Z jednej strony coś innego, wciągającego, momentami wręcz śmiesznego (język, mimika), z drugiej - dłużyzna, ale nie traktowałbym tego jako wady.
Film się ciągnie, ale rozkręca.
Jedni się wynudzą, inni będą zachwyceni. Ja gdzieś jestem po środku.
Wyjątkowo trudno mi ocenić tą pozycję, na pewno będzie to odmiana.

Ja jestem z tych,którym się podobało i uważam ten film za jeden z lepszych z 2016r :D
Ciekawa historia oraz połączenie kryminału,horroru,thrillera i hmmm...baśni ludowej (sporo koreańskich wierzeń,mitów) bardzo fajnie się tu sprawdziło.
Dodatkowo,ciekawie wypadły zdjęcia i klimatyczna muzyka (polecam na Blu-ray wieczorem).
Przyznam szczerze,że po obejrzeniu miałem kilka rozkminek (lubię takie seansy :D) i widzę,że nie tylko ja :
Demoniczna Trójca - Lament (2016) - Forum - Filmweb
Polecam ;)
 
Do góry