Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie mam nic czym rzucilbym Was na kolana. Wszystko można kupić w sieci. Za unikaty jest drożej, ale nadal można. Np. mam polskie wydania: Sin City, Pulp Fiction, Od zmierzchu do świtu, Prawo zemsty, Underworld, Terminator 2. Tam gdzie polskie wydanie ma skopany AR (aspect rato) lub dźwięk, dodatkowo dokupuje zacjodnie wydanie. Tam gdzie w Polsce nie wyszło 3d i/lub wersja extended/unrated/directors, też dodatkowo kupuję wydanie zachodnie. Ale nadal to wszystko co mam na półkach jest do nabycia. Drożej, taniej, ale jest. Do tego jak już kilka razy pisałem, ja dużo sprzedaję. Np. jak mi się film nie podoba. Dużo osób tutaj ogląda w sieci, a jak film dobry, to na płycie. Ja wolę od razu kupić płytę. Dlatego mam już ponad 150 sprzedanych wydań. W sumie miałbym w domu już 450. Wszystko kupione w dwa lata 😊
 

darekguma

New member
Bez reklam
Raccoon zamawiałeś X-menów - w empiku w normalnym wyadniu 2d/3d jeszcze nei mają w magazynie i trzeba czekać ....

A tak na polepszenie humorów może byśmy jakiś konkurs na takie Panie i na naszym forum ogłosili - w końcu niezły z nas klub :- )

Klubowy kalendarz z seksownymi cheerleaderkami Miami Dolphins - Ofsajd
Jedno jest pewne, na pewno nie zapomniał bym o wizycie u lekarza dwa dni temu, którą to zapisałem sobie w zwykłym wiszącym kalendarzu w przedpokoju. Na taki dziennie bym spoglądał:).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja jestem z tych,którym się podobało i uważam ten film za jeden z lepszych z 2016r :D
Ciekawa historia oraz połączenie kryminału,horroru,thrillera i hmmm...baśni ludowej (sporo koreańskich wierzeń,mitów) bardzo fajnie się tu sprawdziło.
Dodatkowo,ciekawie wypadły zdjęcia i klimatyczna muzyka (polecam na Blu-ray wieczorem).
Przyznam szczerze,że po obejrzeniu miałem kilka rozkminek (lubię takie seansy :D) i widzę,że nie tylko ja :
Demoniczna Trójca - Lament (2016) - Forum - Filmweb
Polecam ;)

Jest klimat, zdjęcia, odmiana. Może się podobać, a nawet bardzo.
W tym wypadku nie polemizuje. Mi tam czegoś zabrakło i byłoby idealnie, a film miał wszystko aby tak się stało. Ja cenię sobie takie pozycję i zawsze po nie sięgam, ale też nie podchodzę do nich bezkrytycznie (tylko dlatego, że jest Koreański, oryginalny i inny) ;)
 

venomas200

New member
Bez reklam
Obejrzałem Warcraft na raty. Film w swoim gatunku czyli prosty jak budowa cepa. Ale to nie znaczy że jakiś kiepski. W grę nigdy nie grałem a film oglądałem nawet z zaciekawieniem. Nie mniej obraz szału nie robił lepiej wypada pod tym względem audio.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie mam nic czym rzucilbym Was na kolana. Wszystko można kupić w sieci. Za unikaty jest drożej, ale nadal można. Np. mam polskie wydania: Sin City, Pulp Fiction, Od zmierzchu do świtu, Prawo zemsty, Underworld, Terminator 2. Tam gdzie polskie wydanie ma skopany AR (aspect rato) lub dźwięk, dodatkowo dokupuje zacjodnie wydanie. Tam gdzie w Polsce nie wyszło 3d i/lub wersja extended/unrated/directors, też dodatkowo kupuję wydanie zachodnie. Ale nadal to wszystko co mam na półkach jest do nabycia. Drożej, taniej, ale jest. Do tego jak już kilka razy pisałem, ja dużo sprzedaję. Np. jak mi się film nie podoba. Dużo osób tutaj ogląda w sieci, a jak film dobry, to na płycie. Ja wolę od razu kupić płytę. Dlatego mam już ponad 150 sprzedanych wydań. W sumie miałbym w domu już 450. Wszystko kupione w dwa lata 😊

Skoro dobrze znasz j. angielski i często kupujesz wydania zachodnie,czemu nie bierzesz ich zawsze/przeważnie ? ;)
Chodzi o innych domowników lub chęć dania zarobić rodakom...? ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Lolek, ja zamawiałem w Empiku X-men Apocalypse 3d w steelbooku za 108 zeta. Dostałem smsa/maila i odebralem przedwczoraj. Obraz, dźwięk i 3d zajebiste. Filmu jeszcze nie oglądałem, bo kupiłem też całą sagę (9 filmów wluczajac Deadpoola) i zrobię sobie maraton chronoligiczny 😊

Piramida, ja kupuję wersje PL, bo:
- wygoda zakupu
- łatwo potem sprzedać
- łatwo się ogląda (niektóre filmy mają specyficzny język - średniowieczny, techniczny, specjalistyczny, albo po prostu włoski, francuski, koreański, albo... chcesz się zrelaksować)
- syn może kiedyś skorzysta...

Ale fakt, przymierzam się od jakiegoś czasu, żeby ogarnąć zavvi, amazona i filmarenę. Na dzień dzisiejszy kupuję zachodnie wydania na Allegro co czasem wychodzi drogo... aktualnie czekam na 2 bajki (Thunder and the House of Magic ma podobno 3d lepsze, niż Sammy, a u nas tylko na dvd i Free Birds, które u nas wyszło bez oryginalnego dźwięku, dubbing Harrelsona i Wilsona jest świetny). Odebrałem też dziś sagę Underworld (u nas dwójki nie mogę dorwać, a poza tym 1 i 2 mają skopany AR, dźwięk i nie mają wersji unrated). Oczywiście zarówno te bajki jak i Undery (bez 2) mam też polskie.

Poza tym wczoraj dostałem w prezencie steelbooka Marsjanin 3d. Ale to wygląda w 3d. Dodatkowo to 3d na projekcji pewnie jeszcze lepiej - widoczki Marsa. Mrrrr
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Warcraft na raty. Film w swoim gatunku czyli prosty jak budowa cepa. Ale to nie znaczy że jakiś kiepski. W grę nigdy nie grałem a film oglądałem nawet z zaciekawieniem. Nie mniej obraz szału nie robił lepiej wypada pod tym względem audio.

W jakiej jakości oglądałeś ten film? Bo ze zdjęć z tego filmu jak ogląda się w necie to obraz jest bardzo dobry, nawet na YT w FHD jak ogląda się na tv jest ładny obraz , więc w jakości możliwie najwyższej jaka będzie na BR to powinno być jeszcze lepiej..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek, ja zamawiałem w Empiku X-men Apocalypse 3d w steelbooku za 108 zeta. Dostałem smsa/maila i odebralem przedwczoraj. Obraz, dźwięk i 3d zajebiste. Filmu jeszcze nie oglądałem, bo kupiłem też całą sagę (9 filmów wluczajac Deadpoola) i zrobię sobie maraton chronoligiczny 😊

Piramida, ja kupuję wersje PL, bo:
- wygoda zakupu
- łatwo potem sprzedać
- łatwo się ogląda (niektóre filmy mają specyficzny język - średniowieczny, techniczny, specjalistyczny, albo po prostu włoski, francuski, koreański, albo... chcesz się zrelaksować)
- syn może kiedyś skorzysta...

Ale fakt, przymierzam się od jakiegoś czasu, żeby ogarnąć zavvi, amazona i filmarenę. Na dzień dzisiejszy kupuję zachodnie wydania na Allegro co czasem wychodzi drogo... aktualnie czekam na 2 bajki (Thunder and the House of Magic ma podobno 3d lepsze, niż Sammy, a u nas tylko na dvd i Free Birds, które u nas wyszło bez oryginalnego dźwięku, dubbing Harrelsona i Wilsona jest świetny). Odebrałem też dziś sagę Underworld (u nas dwójki nie mogę dorwać, a poza tym 1 i 2 mają skopany AR, dźwięk i nie mają wersji unrated). Oczywiście zarówno te bajki jak i Undery (bez 2) mam też polskie.

Poza tym wczoraj dostałem w prezencie steelbooka Marsjanin 3d. Ale to wygląda w 3d. Dodatkowo to 3d na projekcji pewnie jeszcze lepiej - widoczki Marsa. Mrrrr


Żebym wiedział ze tak wyjdzie to też bym zamówił w takim wydaniu jak i TY, a tak trzeba czekać do poniedziałku..

A widzisz mi Marsjanin nie podchodzi obejrzałem w tv i nie kupuje na BR.. Interstellar dla mnie dużo lepszy..
 

venomas200

New member
Bez reklam
W jakiej jakości oglądałeś ten film? Bo ze zdjęć z tego filmu jak ogląda się w necie to obraz jest bardzo dobry, nawet na YT w FHD jak ogląda się na tv jest ładny obraz , więc w jakości możliwie najwyższej jaka będzie na BR to powinno być jeszcze lepiej..
Oglądałem 3d fakt że wersja z neta to była ale 40 GB i rip iso.
Obraz nie był jakiś fatalny ale oglądałem dużo lepsze filmy w 3d tym bardziej że tutaj w Warcraft jest film na bazie animacji zrobiony a to biorąc pod uwagę oczywistą obróbkę komputerową powinno wygenerować lepszy jakościowo obraz. O jakości bajek i tu wcale nie mam na myśli 3 D to już wspominał nie będę bo w większości nowe bajki mają wręcz referencyjny obraz. Dlatego spodziewałem się więcej po Warcraft
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zdziwiony jestem bo już kilka recenzji czytałem i wszyscy chwalili obraz jaki dźwięk.. ale za 2 tygodnie zobaczę to ocenię..:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do tych patriotycznych zakupów, jest taka apka "Pola":
https://www.pola-app.pl/

Skanujemy kod i wiemy czy dany produkt został stworzony przez polskie firmy lub w części z Polskim kapitałem.
Generalnie służy do wspierania naszej gospodarki, czyli więcej zostanie na ośmiorniczki ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ale ocenami się różnicie. Recenzenci zadowoleni. Ty i Kolega zawiedzeni. A ja jestem ciekaw jak moje oczy ocenią ten film na moim tv ☺

Steelbooka 3d będę miał za tydzień, może dwa. W Saturnie kosztował mnie 80,91 zł. Tanio zatem. Jak będzie słabo, się sprzeda.
 
Ostatnia edycja:
Do góry