Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Bipo

Active member
Bez reklam
No wiesz co, a tak się starałem ;)

Wiem..:razz:
Poczekajmy na fotki kolekcji od Recoon może ma poukładane na półkach. ..:D PS. Armaning wkleił swoje teraz twoja kolej. .. ;-)
A teraz na serio, wbrew pozorom to fotka samej kolekcji też może dać pomysł dla innych. Np. Lolek ma wszystko w segeregatorach, Armani fajnie ma poukładane jedna nad drugą, ja mam w słupkach. ;-) Może komuś spodoba się pomysł w jaki masz Ty poukladana kolekcje... ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ten film to kiszka i sam pisałeś (po trailerach) że efekty są słabe.
Recenzenci ? Których masz na myśli ?
Tych ? ;)
Critic Reviews for Warcraft - Metacritic

Wiesz wszyscy Ci recenzenci włącznie z nami to myślę że oni by z nas się śmiali a my z nich .. :)

Zresztą co to za recenzenci nawet Ci którzy zawodowo oceniają film skoro np piszą o średnim przyjęciu filmu, a zarabia 770 mln $ (wiadomo o jakim filmie mowa) to nie dobrze mi się robi na takich fachowców.. bo jak film zły to ludzie nie chodzą do kina bo mają to w głębokim poważaniu.. więc skoro film zarabia to znaczy, że cała masa ludzi na świecie poszła na taki film.. pomimo średnich opinii właśnie przez fachowców recenzentów.. W sumie reasumując to każdy z nas mógłby napisać recenzję do gazety skoro piszą fachowcy i często gęsto ni jak się to ma do zarobków danego filmu.. a piszą to co oni jako fachowcy odczuwają w stosunku do filmu ocenianego..więc tak naprawde to raczej opinia gustu danego recenzenta..
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
@Bubafat

Polecales kiedyś Me, Earl and dying girl. Wow. Takie filmy lubię (chociaż początek ciężki, bo glupkowaty - dopiero potem wychodzi czemu... przemiana chlopaka zobrazowana nie tylko fabularnie ale i textowo, zdjęciowo itd). Kino bardzo inne od mainstreamu i z dużą dawką emocji. Dla mnie ciut słabsze od Gwiazd naszych wina, ale sporo lepsze od Still Alice. Ktoś poleci coś tego typu???????
 

bubafat

Active member
Bez reklam
No polecalem. Zawsze polecam co aktualnie robi na mnie najlepsze wrazenie. Nie byl to film na polke "pretendentow na klasyka", ale i tak byl fajny i dobrze zrobiony.
Niestety chwilowo, tj po 10 ostatnio obejrzanych filmach, nie mam podobnego entuzjazmu, zeby cos tak polecic. Ale na szczescie, sezon filmowy powinien sie zaczac powoli rozkrecac.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
@Bubafat

Polecales kiedyś Me, Earl and dying girl. Wow. Takie filmy lubię (chociaż początek ciężki, bo glupkowaty - dopiero potem wychodzi czemu... przemiana chlopaka zobrazowana nie tylko fabularnie ale i textowo, zdjęciowo itd). Kino bardzo inne od mainstreamu i z dużą dawką emocji. Dla mnie ciut słabsze od Gwiazd naszych wina, ale sporo lepsze od Still Alice. Ktoś poleci coś tego typu???????
Masz ;) Zanim się pojawiłeś (2016) - Filmweb#
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida wczoraj jakie "dzieło" obejrzałem to szok Rekin z jeziora czy coś w tym stylu - masakra, a efekty z lat niemalże jak był film Szczęki - kto daje kasę na takie filmy..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida wczoraj jakie "dzieło" obejrzałem to szok Rekin z jeziora czy coś w tym stylu - masakra, a efekty z lat niemalże jak był film Szczęki - kto daje kasę na takie filmy..

Akurat Szczęki z 75r. to dobra pozycja, ale jak już jesteśmy przy rekinach, to obejrzyj sobie "Rekinado". Zobaczysz co to jest "masakra".
Film tak słaby, że aż śmieszny. Mało tego, jest część 2 i 3.
Absurd. Jest na Netflixie.
https://www.youtube.com/watch?v=fWY4-u9Ewdc
 

pantomima

Banned
Piramida wczoraj jakie "dzieło" obejrzałem to szok Rekin z jeziora czy coś w tym stylu - masakra, a efekty z lat niemalże jak był film Szczęki - kto daje kasę na takie filmy..

Kurde Lolek ze dales sie nabrac na ten film haha
Sam wczoraj wzialem go pod uwage ale po przeczytaniu krotkiego opisu odpuscilem .
Siejacy zamet rekin omylkowo wpuszczony, wypuszczony do jeziora czy tam zalewu ? - a dajcie spokoj !

Ktos wspomnial o Still Alice .
Bardzo fajny dramacik .
Jeszcze ciekawszy dla kogos kto akurat mial styk z osoba chora na Alzheimera .
Ja niestety mialem przez ost rok . Moja babcie to dotknelo .
Film ciekawy , choc ukaznie w nim choroby to light, to tylko 10% tego co to chorobsko potrafi zrobic z czlowiekiem ;(
Warto jednak obejrzec by choc w odrobinie poznac przedsionek piekla osoby ktora ten syf dotyka .
 
Ostatnia edycja:
Do góry