Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Wybacz nie chodzę po marketach na dział tv ;P to tak jakby wejść na komis i szukać nowego porsze ;P ( nie mówie o idiotach itp tylko tesco, auchan)

Ja z japońskiej papki to oglądałem cubase, yata mana i tego małego idiote gigi, ale to stare dzieje które trzeba wymazać z głowy :popcorn
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To ja miałem na myśli właśnie sklepy AGDRTV i Saturn, w tych dwóch leciało cała masa trailerów I cz... szczególnie z jednej marki tv :) Dla mnie te sklepy to też jak market .. :) ewentualnie Centrum handlowe :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W tych MedioSaturnach jak goście dorwą jakąś hostesse, to osaczają ją w dziesięciu i bajerzą nie zważając na klientów, a człowiek szuka pomocy po całej hali.
Generalnie wesoło tam mają, jak będę szukał pracy to na bank idę tam pracować :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Domyślam się, ale przyjemna praca, nie zapominajmy, że dochodza jeszcze meczyki w pracy :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja mam to szczęście, że mam tv w biurze u siebie - ale rzadko oglądam , ale zdarza się szczególnie jak są jakieś mistrzostwa, ewentualnie olimpiada.. oglądam też tvn 24 w pracy :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
ARQ (2016) - IMDb
Bardzo dobry film Netfilxa w którym podobnie jak Na skraju jutra czy Kod Nieśmiertelności pojawia się wątek zapętlania czasu. Dla fanów gatunku pozycja obowiązkowa.


To ten też nie urwie [emoji14] Spokojnie można sobie podarować i niczego nie żałować. Moim zdaniem nawet gorszy od dwójki.
Amatorka, ale nie ma poczucia straconego czasu. Jest thrill, choc kurs nie pierdzi nad glowa. Dzieki
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Dokładnie, ale pomimo tego że to nisko budżetówka, to ogląda się go zdecydowanie lepiej niż te ostatnie hollywoodzkie megaprodukcje za grubą kasę jak np. nowy Dzień Niepodległości.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Albo 2, 3, 1 :D:D Sam już nie wiem czy 3 lepsza od 2 czy 2 od 3 :p
Musiałbym sobie odświeżyć 1 i 2 ale 1 to dla mnie nie do końca FF, chociaż pod względem fabularnym i wizualnym prezentuje się bardzo dobrze :grin::grin:
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No to się zdecyduj :grin:
Trójka wizualnie wyglądała całkiem nieźle,jednak fabularnie,to trochę bidota ;)
Dodatkowo,końcowe walki,według mnie strasznie przebajerzone i zamiast wywoływać efekt zadowowolenia,czułem tam raczej znurzenie :p:D
 
Do góry