Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
RxcQNO7.jpg
 

venom200

Member
Szwagier wyciągnął mnie do kina na Szybkich i wsciekłych. Boże jaka masakra pierwszy raz w kinie powlekło mi się oko pomimo ogromu aukcji w tym filmie
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
"Szybcy i wściekli 7" są już na 4 miejscu w światowym rankingu Box Office :
Top BoxOffice Świat - Rankingi - Filmweb

Nieźle się pną ;-)

To jeszcze my Kolego się przyłożymy do sukcesu i będzie jeszcze lepiej - zresztą już do tego zachęcałem... A i dziękuję - myslę że wiesz za co :) :) w ilości ludzi jest siła :)
Tak, tak. Miliony much nie mogą się mylić ;)

Raccoon, Transy, to absolutny must have do testowania surroundów.
Od lat to wałkujemy. Dziwią mnie osoby które inwestują w KD (w tym drogie kable) a tyły traktują po macoszemu. To równie istotny element KD jak fronty, czy central. Nie ma i nie powinno tu być żadnych kompromisów.
Myślę, że sporo osób zdziwiłoby się ile wnoszą tylne skrzynki.
Gdybyś jednak celował kiedyś w system 7.1, to polecam chociażby "Tron", idealna "kompozycja" i wrażenia o wiele lepsze jak 5.1

Armanig zgadzam się w 100% że głośniki efektowe również ważne są podobnie jak i centralny do którego Ty i nie tylko zachęcaliście mnie żeby kupić odpowiedni :)


A co do testowania to myślę że nowy Mad Max również będzie to czołówka :) i mam nadzieję że tez dobry będzie Terminator czy Avengers 2 do testowania i jako filmy...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
.... Edi ale to tak troszkę idzie w parze z gniewnym :) a jeśli chodzi o szybkość to też zależy od sytuacji :)
 

eedviking

Banned
Nie do końca. Gniewny byłem na system, aparatczyków, teraz wk...y na układ z nimi i rozpierdzielanie wszystkiego. Szybko, to tylko ciepły mocz oddaję dla .......* i obecnych aparatczyków. :mrgreen:;)

* wpisz co chcesz. :p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lekko nie było i nie jest co pokazuje choćby film rodzimej produkcji o ile się nie mylę o tytule Układ - pokazujący jak można z ludzi zrobić przestępców ... a film tym bardziej boli bo na faktach... w kilka chwil zrobiono z ludzi przestępców, a tym samym biedaków... Na mnie duże wrażenie ten film zrobił...a takich przykładów było kilka w latach 80-90 tych zapewne. Choćby z firmą komputerową Pana Kluski....
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj na TVN była o niej mowa :) chyba, że pomyliłem nazwiska ..Piramida tak coś mi się wydaje że II cz. będzie lepsza :)
 

eedviking

Banned
Jednak zmieniając literkę "g" na literkę "s", już nie jest to takie oczywiste. :mrgreen::D;)


This forum requires that you wait 120 seconds between posts. Please try again in 38 seconds.

- Thank's Papa. :mrgreen:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida dzisiaj premiera :) w C+ W imię zasad ale chyba nie bardzo Tobie ten film podpasował o ile go oglądałeś... ja obejrzę - zobaczę co tym razem "policjant z USA" wymyśli...:)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida dzisiaj premiera :) w C+ W imię zasad ale chyba nie bardzo Tobie ten film podpasował o ile go oglądałeś... ja obejrzę - zobaczę co tym razem "policjant z USA" wymyśli...:)

Seagala akurat lubię.Jest u mnie na 4 miejscu (po Arnim.Sylwku,Vanie)
Cieszę się że niektórzy próbują utrzymywać to "męskie" kino,jednak budżet jest tutaj największym problemem.
W latach 80 i 90' filmy akcji miały większe budżety niż ponad 90 % tych akcyjniaków co jest teraz...
 
Do góry