Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie nie slyszalem.
Szczerze mowiac, to zupelnie inne rzeczy chodza mi po glowie niz kino. Mam wlasne w domu i to niezle. Obecnie mam na tapecie nowy scenariusz autorstwa mojej malzowinki, pod roboczym tytulem Mission Impossible 6 i 1/6. Zapowiada sie dluga i wykanczajaca produkcja. Dzisiaj krecimy scene pt "jak wybrac najwieksze i najbardziej bezsensowne kafelki lazienkowe pod sloncem". W opisie jest, ze to bedzie thriller ale nos podpowiada mi, ze zapowiada sie raczej melodramat.
Ciezki jest zywot producenta wykonawczego ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A to już ktoś widział ???
[youtube]FXzvsdmC0ko[/youtube]

Widział :p:-D:wink:

Małe spoilery :
Fabuła dosyć oklepana (zemsta).W obsadzie dużo dobrych aktorów kina akcji.Najwięcej czasu mięli jednak Dolph Lundgren oraz Tony Jaa.Ogólnie sporo się działo.Było dużo strzelania i bijatyk...Niestety w oczy trochę raził dosyć niski budżet (co jest problemem dzisiejszych akcyjniaków),tzn. nie wszędzie...np. wybuchy i płomienie sztucznie wyglądały,zaś walki były całkiem widowiskowe i na dosyć wysokim poziomie,w szczególności dwie : Dolph Lundgren vs Tony Jaa oraz Tony Jaa vs Michael Jai White (Tony oczywiście swoje pokazówki kopytami :-D) W filmie było sporo krwawych scen...Nie zabrakło także momentów nagości... (kat. "R") :-D
Myślę że dla fanów kina akcji (teraz prawie już nie robią takich filmów) nie będzie to stracony czas,w szczególności dla tych którzy lubią bijatyki.. :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Można i tak po drodze zajść do banku po $ i szukać szczęścia :) pod palmami przy odpowiednim słońcu w ręku trzymając drinka :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zobaczymy, gość jest zdolny, może się sprawdzi, poza tym to jest raczej film nie nastawiony na szeroki odbiór, a to już sporym plusem może być ;)
 

eedviking

Banned
Ciekaw jestem co to będzie ten Łowca wiedźm i Saat po Long 2 , czekam z radością. :D;)

Wczoraj oblookałem starszy horrorek Made in Norway - SKJULT(Ukryty), całkiem przyzwoity straszaczek. :D

[youtube]opp_IpMLzoM[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja zaczynam na dniach odswieżać sobie stare klasyki.Niektórych również nie widziałem...W pierwszej kolejności idzie seria z Hannibalem Lecterem w HD :)
Dodatkowo mój znajomy z Filmweb,maksymalny fan kina grozy,dał mi fajną listę horrorków wartych obejrzenia :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja w ramach ostatniego dnia zwolnienia zrobiłem sobie posiedzenie z Transformers 1 i 2. Wcześniej oglądałem tylko w tv. Chyba nie odkryję Ameryki jak napiszę, że na bd jest totalna MIAZGA :) W obu częściach dźwięk 11/10 :) Obraz 10/10 chociaż w jedynce Bay dał za dużo ziarna jak dla mnie. Która scena najlepsza? Dźwięk - każda (chociaż głos Megatrona z 56 minuty w dwójce to poezja)! Obraz - walka w lesie w dwójce :) Teraz czas na trójkę w 3d (mam) i czwórkę też w 3d (szukam dobrej oferty - może być plastik/steel i nowy/używany). Miód.

PS. Może i bohater grany przez Shie LeBoufa (nigdy nie zapamiętam pisowni) jest irytujacy, ale to kwestia scenariusza, nie aktora. Moim zdaniem zagrał bardzo dobrze.
 
Do góry