Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie no ja rozumiem, ze kiedys mial cos do zaoferowania, nawet jako smark lubilem Jego filmy, nawrt te pozne, w ktorych robi za cooka Casey Rybacka . Ale o ile reszta supermachos trzyma jakis fason, on po postu zrobil z siebie zalosne widowisko. Nie wiem co tam robi w tej dekadzie bo zatrzymalem sie na jego "rumunskich, czy bulgarkich" produkcjach, ale program tv w ktorym robi za policjanta to juz totalne dno w stylu , To juz nawet debilne Bounty Hunters Hulka Hogana chyba ma wiecej sensu.
Jak spiewal klasyk "Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc..."
Edit: no dobra, B.Willis tez wlasciwie grywa w szmirach, ale przynajmniej kategorii B, a nie C, no i ciagnie DieHard
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Seagala akurat lubię.Jest u mnie na 4 miejscu (po Arnim.Sylwku,Vanie)
Cieszę się że niektórzy próbują utrzymywać to "męskie" kino,jednak budżet jest tutaj największym problemem.
W latach 80 i 90' filmy akcji miały większe budżety niż ponad 90 % tych akcyjniaków co jest teraz...

Tłucze się nieźle - trzeba to przyznać i nie chciałbym mieć z nim nic wspólnego np. podczas interwencji policyjnej w USA :) Troszkę taki misiowaty się robi.. a może tylko mi się tak wydaję..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie no ja rozumiem, ze kiedys mial cos do zaoferowania

Jest zarozumiały i jego teraźniejsze filmy to trochę lipa,jednak na początku lat 90-tych prawie każdy fan kina akcji się nim jarał.Pamiętam jak testowaliśmy na sobie w szatni w szkole jego ciosy :-D:)
Poza tym w przeciwieństwie do Arniego i Sylwka,zna się na sztukach walkach i w jego filmach bijatyki były dość agresywne i drastyczne...;)
Teraz jest jaki jest i kręci raczej słabe filmy,ale jednak zapisał się w historii... :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida a nasz "policjant" grał w takim filmie na Pancerniku kucharza o ile dobrze pamiętam - ten film podobał mi się - może dlatego że lubię takie stateczki :) malutkie... mają chłopaki w USA w wojsku na czym pracować bez względu na rodzaj formacji.. tylko pozazdrościć jak ktoś lubi tego typu pracę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trenowalem judo.

To tak jak ja :-D i jestem zdania,że jednak sporty chwytane w konfrontacji,mają wyższość niż sporty uderzane...;) (zresztą nie raz to już jest udowodnione)...

Piramida a nasz "policjant" grał w takim filmie na Pancerniku kucharza o ile dobrze pamiętam - ten film podobał mi się - może dlatego że lubię takie stateczki :smile: malutkie... mają chłopaki w USA w wojsku na czym pracować bez względu na rodzaj formacji.. tylko pozazdrościć jak ktoś lubi tego typu pracę.

Ten widziałeś ?
https://www.youtube.com/watch?v=CWWgwldxwII
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Co do SS zgadzam się z bubafatem w 100%.

PiramEdi :) co do Shia LaBeouf, właśnie odebrałem z paczkomatu kilka płytek i wśród nich jest Gangster. Pokazał tam coś?
 

eedviking

Banned
Nie do końca, słyszałem jak grał na skrzypcach w Filharmonii, porażka. :mrgreen:;)


This forum requires that you wait 120 seconds between posts. Please try again in 43 seconds.

_ Thank's netLord !!! :mrgreen:
 
Do góry