Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

robertuss

Active member
Bez reklam
Witam.Waszym zdaniem co sądzicie o Allien Przymierze?Troche lepszy niż Mumia co ?:) A mieliśmy się dowiedzieć liczyłem na to , kto stworzył te "ISTOTY" no tych co uśmiercił całą planetę Dawid.Pewnie za 4 lata kolejna cześć. Dotrą do tej planety i ponownie jatka.Obecnie obcy to zszedł na dalszy plan.Te Cyborki najważniejsze się zrobiły bo ten Dawid chce być jakby Stworzycielem i chce decydować.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A nie mowilem..

Ostatecznie wedlug mnie Tomek nie wypadl az tak zle , ale zdecydowanie nie byl to film dla niego .

A sam film ? - a czegosz spodziewac sie wiecej od "mumii" ...

Tak wszyscy piszą ze Tomek tam jest najlepszy ale sam film jest jak jest.. ja kupie najwyżej za 50% odsprzedam - trudno.. a chętnych za taką cenę będę miał :- )
 

enocyl

Banned
Oglądałem ostatnio Shot Caller. Mało znany film z więziennymi klimatami. Podobnie jak Felon raczej nie będzie u nas premiery w kinach. Trafiłem na niego dzięki rekomendacji Hataków i muszę przyznać, że ciekawy film. Jamie z Gry o Tron w roli głównej :)
 

wucash

Active member
Bez reklam
Dunkierka - najlepszy film roku jak nie kilku ostatnich. Muzycznie i dźwiękowo po prostu majstersztyk. Wizualnie i fabularnie rewelacja... Dla mnie 10/10, moim zdaniem pozycja obowiązkowa dla wszystkich, to jest film na który powinni brać młodzież do kina...

Wczoraj zaliczony Król Artur - świetnie się oglądało, specyficzna konwencja ale czuć na każdym kroku Guy'a Ritchie'go (dialogi, montaż). Świetnie dobrana obsada. Jeśli podejdzie się gatunkowo jak do fantasy to jest moim zdaniem bardzo dobry film.
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
Oglądałem ostatnio Shot Caller. Mało znany film z więziennymi klimatami. Podobnie jak Felon raczej nie będzie u nas premiery w kinach. Trafiłem na niego dzięki rekomendacji Hataków i muszę przyznać, że ciekawy film. Jamie z Gry o Tron w roli głównej :)

Ciekawe stwierdzenie "mało znany", biorąc pod uwagę fakt, iż film miał premierę w ubiegłym miesiącu. Mało znany to on może się stać po kilku latach pod warunkiem, że popularność jego nie wzrośnie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Shot Caller" już polecałem kilka stron wcześniej, b.dobra pozycja.

Wczoraj natomiast skusiłem się na "El Chapo" (Netflix).
Bardzo barwna postać. Gdyby ktoś nie znał typa, to już informuje - Baron narkotykowy. Tylko co z tego, jak sam film to dno i kilo mułu.
Poziom jutubowych "artystów", aktorstwo leży i kwiczy, montaż podobnie, a już sama akcja to zupełne nieporozumienie. Omijać szerokim łukiem.
Pozostaje czekać na godną pozycję (serial), bo typ niewątpliwie zasługuje na swoją historię.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
"Shot Caller" już polecałem kilka stron wcześniej, b.dobra pozycja.
Enocyl ma klopoty z pamiecia, bo anonsowal juz ten film, pewnie po tym jak obejrzal film z BD, tak jak ja, 27 lipca. ;)



Twoja rekomendacje tez raczej bylo ciezko przegapic.

Wczoraj natomiast skusiłem się na "El Chapo" (Netflix).
Bardzo barwna postać. Gdyby ktoś nie znał typa, to już informuje - Baron narkotykowy.

To chyba najslynniejsza ucieczka z wiezienia nowoczesnych czasow, ze wzgledu na tunel dlugosci 1,5 km, jaki mu w tym celu wykopali

[youtube]5nIwmSMVh8Y[/youtube]
[youtube]9LSfhCv5e98[/youtube]

U nas bylo glosno, jak go pozniej zlapali
[youtube]ljt7KbFv35g[/youtube],

bo stalo sie to jakis czas po tym Sean Penn (zawsze sie o nim pisze, kiedy jest w miescie) zrobil z nim wywiad w ukryciu, po czym pozniej zaczal robic w gracie, ze to kladzie sie na nim cieniem i moze oznaczac wyrok smierci. W wywiadzie mowi, ze zaluje wywiadu ale ze sie nie boi, Jednak glos mu sie przy tym tak lamie, jakby mial sie rozplakac.

[youtube]b4S3bX3N9KI[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

enocyl

Banned
Enocyl ma klopoty z pamiecia, bo anonsowal juz ten film, pewnie po tym jak obejrzal film z BD, tak jak ja, 27 lipca. ;)



Twoja rekomendacje tez raczej bylo ciezko przegapic.



To chyba najslynniejsza ucieczka z wiezienia nowoczesnych czasow, ze wzgledu na tunel dlugosci 1,5 km, jaki mu w tym celu wykopali

[youtube]5nIwmSMVh8Y[/youtube]
[youtube]9LSfhCv5e98[/youtube]

U nas bylo glosno, jak go pozniej zlapali
[youtube]ljt7KbFv35g[/youtube],

bo stalo sie to jakis czas po tym Sean Penn (zawsze sie o nim pisze, kiedy jest w miescie) zrobil z nim wywiad w ukryciu, po czym pozniej zaczal robic w gracie, ze to kladzie sie na nim cieniem i moze oznaczac wyrok smierci. W wywiadzie mowi, ze zaluje wywiadu ale ze sie nie boi, Jednak glos mu sie przy tym tak lamie, jakby mial sie rozplakac.

[youtube]b4S3bX3N9KI[/youtube]
Damn! Za dużo postów tłuczecie i nie nadążam :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj mówili w tv gdzie Polska jest jeśli chodzi o szybkość netu - powiem Wam tylko tyle, że z tych pomiarów gdzie ktoś robił na czyjeś zlecenie to w czarnej.... d... jesteśmy nie tylko w UE ale i nawet w Europie Wschodniej... Jakby nie ta wojna na Ukrainie to pewnie i Ukraińcy mieliby szybszy od nas.. średnia szybkość wyszła w RP około 14 Mb/s...:) można - można..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pamiętam jak siedzieliśmy na trzepaku z ferajną i przy piwku "marzyliśmy" o 1mb łączu, także nie narzekaj, a jak będziesz chciał coś ściągnąć, to dam Ci namiar na forumowego dilera "Piruś" vel "Kukurydza "; )
 
Do góry