Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pamiętam jak siedzieliśmy na trzepaku z ferajną i przy piwku "marzyliśmy" o 1mb łączu, także nie narzekaj, a jak będziesz chciał coś ściągnąć, to dam Ci namiar na forumowego dilera "Piruś" vel "Kukurydza "; )

1mb to juz bajka.

Ja pamietam jeszcze jak na zwyklym modemie 54kbps probowalem grac w Medal of honot na multika. A sciagniecie i poszpanowanie MP3 to bylo cos.

Jeszcze pamietam ze kiedys byla taka glowna biala strona (nie wiem czy to nie byla strona wirtualnej polski) na ktorej byly linki do 8 moze stron - wyszukiwarek i to wszystko :)


Ja ze swoim netem dociagam do polowy tej sredniej. Ale nie chwalac sie przez ten niedlugi okres czasu dorobilem sie ponad 4tb danych wiec nie jest tragicznie.
 

enocyl

Banned
Dzisiaj mówili w tv gdzie Polska jest jeśli chodzi o szybkość netu - powiem Wam tylko tyle, że z tych pomiarów gdzie ktoś robił na czyjeś zlecenie to w czarnej.... d... jesteśmy nie tylko w UE ale i nawet w Europie Wschodniej... Jakby nie ta wojna na Ukrainie to pewnie i Ukraińcy mieliby szybszy od nas.. średnia szybkość wyszła w RP około 14 Mb/s...:) można - można..
Trochę podnoszę tą średnią ;)

6523002870.png
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
jak będziesz chciał coś ściągnąć, to dam Ci namiar na forumowego dilera "Piruś" vel "Kukurydza "; )

Przecież Lolek dobrze radzi sobie sam za sprawą swojej klawiatury :grin:
large_714_funkeyboard_pirate.jpg

A te fotki płyt,które od czasu do czasu wrzuca,to znalezione w necie :grin:;)

Trochę podnoszę tą średnią ;)

6523002870.png

Ładnie :grin:
Też muszę znaleźć coś szybszego.
Skończyła mi się umowa z Vectrą na czas określony,a mają tam najwięcej 150 Mb/s,co każe mi często czekać i czekać ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trochę podnoszę tą średnią ;)

6523002870.png

Jak to średnia prędkość im taka wyszła to taki Piramida ze swoją prędkością robi na moją żeby wyszło im te 14 MB/s.. :- ) To podobnie jak ze średnią pensją w RP ile ludzi takiej wypłaty na oczy nigdy nie widziało jaką podają w mediach itp..ale oficjalnie średnia pensja w RP to powiedzmy około 4300 brutto :- )
Takich absurdów cała masa - jeden z aktorów którego kiedyś bardzo lubiłem.. gra w reklamie i twierdzi że 2% na koncie oszczędnościowym to szok w majtkach ... nie wspominając że to oprocentowanie to jest powiedzmy przez 3 miechy - potem jeszcze niżej.. a na koniec reklamy mówi .. bo liczą się tylko ludzie..
A jakby faktycznie tak było to z tych ludzi nie robiono by idiotów bo każdy kto choć deko zna się na finansach dobrze wie, że inflacja dzisiaj jest na poziomie około 1,7% więc łatwo sobie wyliczyć jak odejmiemy od tych 2% podatek 19% to jesteśmy na poziomie inflacji - w rzeczywistości praktycznie nic nie zarabiamy.. więc idąc np do biura turystycznego i jak złapiesz wycieczkę z obniżką 30-40% (pomnożysz to razy 2-3-4 w zależności od ilości osób w rodzinie) to lepiej na tym wyjdziesz niż wkładając taką kwotę na konto w banku z takim oprocentowaniem..

Ale liczą się tylko ludzie....
 
Ostatnia edycja:

enocyl

Banned
Przecież Lolek dobrze radzi sobie sam za sprawą swojej klawiatury :grin:
large_714_funkeyboard_pirate.jpg

A te fotki płyt,które od czasu do czasu wrzuca,to znalezione w necie :grin:;)



Ładnie :grin:
Też muszę znaleźć coś szybszego.
Skończyła mi się umowa z Vectrą na czas określony,a mają tam najwięcej 150 Mb/s,co każe mi często czekać i czekać ;)
Nie narzekaj :D Zawsze mogłeś skończyć z Neostrada 20 Mb/s, która wyciągała 10 Mb/s i gubiła połączenie kilka razy dziennie. Miałem tak przez ładnych parę lat zanim światłowody położyli. Pamiętam jak Orange zrobiło promocje i był nielimitowany LTE przez kilka miesięcy to zamówiłem kartę z Nju i mój tablet robił za modem. Wyciągałem wtedy po 40 - 50 Mb/s i cieszyłem się jak głupi, bo w porównaniu do Neostrady był to niesamowity skok. Nabiłem na tym LTE około 1TB danych w miesiąc :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie narzekaj :D Zawsze mogłeś skończyć z Neostrada 20 Mb/s, która wyciągała 10 Mb/s i gubiła połączenie kilka razy dziennie. Miałem tak przez ładnych parę lat zanim światłowody położyli. Pamiętam jak Orange zrobiło promocje i był nielimitowany LTE przez kilka miesięcy to zamówiłem kartę z Nju i mój tablet robił za modem. Wyciągałem wtedy po 40 - 50 Mb/s i cieszyłem się jak głupi, bo w porównaniu do Neostrady był to niesamowity skok. Nabiłem na tym LTE około 1TB danych w miesiąc :D

No dobra,ale ja 50 GB (nie wiem skąd mi się wzięła taka wartość :wink:) mogę zassać w 45 minut,a Ty w tylko 7 :-D
Babeczka z Orange powiedziała,że mogą mi zapodać przez światłowód 600 Mb/s.
Może jak połączę z komem (i tak miałem tu trochę zmienić) to będzie się opłacać :wink:

P.S.
Ar2,te moje posty zamieńcie mi na :mrgreen: :
giphy.gif

A serio,to mogę je oddać bardziej potrzebującym :wink:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja bym nawet zamienił swoje na nasze rodzime Złote :- ) wybredny się zrobiłeś ... dolary Ci w głowie.. :)
Ja jednemu chciałem oddać tylko miał przelać kasę na pewien Dom Dziecka zrezygnował jednak z punktów ...
 

venomas200

New member
Bez reklam
Ja mam taki Internet. LTE z Play a używam.


Zaliczony Wielki Mur oceny są troszkę za niskie jak na moje bo na 6.4 to film zasługuje. Aczkolwiek dupy nie urywa.
Dzieciaki oglądały Nowe Power Rangers i tak samo aż tak źle to nie jest można obejrzeć.
Zaliczyłem mordobicie Boyka IV i w swej kategorii to fajne sceny walk wyszły nawet. Widać że aktorzy to prawdziwi zawodnicy sportów walki a nie jakieś pseudo mameje którzy kiepsko udają zawodników.

Wczoraj obejrzałem Przełęcz Ocalonych i tu już trzeba przyznać że Melowi film się udał. Świetnie mi się te pozycję oglądało. Film się nie dłuży pomimo bardzo długiego wstępu. Sceny oczywiście dla mocnych ludzi.
8a3ccc5bd46e8beea72090868311d601.jpg


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie wszystkie dzieciaki mogą obejrzeć bo księgowy w pewnej firmie stwierdził ze w RP wydany zostanie ten film tylko na dvd..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzieciaki uczą się angielskiego wiec pewnie za jakiś okres będą lepsze jak rodzice :- ) ... nie przypuszczałem że tego filmu nie zrobią na BR - właśnie ze względu na dzieciaki.. bo tak to by się poszło do kina.. trudno poczekają aż będzie na HBO lub C+.. przeżyją,, zaraz koniec wakacji i do nauki a nie oglądać filmy.. najpierw trzeba spowodować żeby było ich stać w przyszłości na kupowanie filmów.. :)
Ale najlepsze jest to że w 10 -12 mln Czechach opłaca się wydać ten film na BR - zresztą nie tylko te.. a u nas 38 mln i się nie opłaca..:)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Strażnicy Galaktyki vol. 2 - zaliczone.

Przyzwoite kino - w swoim gatunku, cóż więcej mogę dodać.
Na pewno (dla mnie) o wiele lepsze jak "Avendżersy" i temu podobne.
Pierwsza część dla mnie lepsza - tą byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, ale druga odsłona też niczego sobie.
Większość filmu to rozpierducha, jak dla mnie deko za dużo tego.
Fajnie też zobaczyć Russela w akcji, no i Zoe Saldane (lubię babkę).
"Mantis" czyli Pom Klementieff urocza ; )

Nie czuje się rozczarowany seansem, ale też tyłka nie urywa. Jest ok.
Tyle i aż tyle.
Osobiście wolę Deadpoola, a o czymś pokroju Watchmen już chyba tylko można pomarzyć. Na pewno obejrzę trzecią odsłonę Strażników, ale już bardziej przy okazji. Bez ciśnienia.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja czekam z niecierpliwością na 2 cz.. po pierwszej byłem mega zaskoczony na + wiec mam nadzieje że 2 cz będzie podobna.. już zamówiłem także teraz tylko czekać na premierę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawie im wyszła końcówka, rzekłbym wzruszająca ;)
Chociaż szkoda, że tak, a nie inaczej potoczyły się losy - żeby nie zdradzać za dużo.
 
Do góry