Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bokciu

Banned
Bo my wrażliwe chłopaki jesteśmy, a Bokciu to brutal bez serca ; )

To nie jest prawda, na niejednym filmie zdarzało mi się poryczeć. :)
Np. taka "Zielona mila", albo "Mój przyjaciel Hachiko" z tych starszych...Z nowszych zaś "Szybcy i wściekli 8", ale tu z kolei z politowania i bezsilności wobec takich produkcji. :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mi Obcy się bardzo podobał, jestem zadowolony z kina i czasu jaki poświęciłem, spełnił moje oczekiwania, więc chciałbym już na blu i obejrzeć u siebie na spokojnie.

Mi tam film sie spodobal , spelnil moje oczekiwania na tyle ze bd chcial go dorwac na blu , a filmy kupuje sporadycznie . Nie zaluje rowniez ani kasy na bilet, ani czasu spdzonego w kinie ;)

Dla mnie Obcy też spoko.. aczkolwiek ja na pewno nie szedłem do kina z nastawieniem że to będzie ten Obcy z I cz.. :- ) U mnie też na BR jest do zamówienia..

Skoro się nie nudziłem i 2 godziny szybko minęły,to i chyba także moje wrażenia nie są najgorsze :wink:
Pora w końcu zabrać się za odświeżanie kontynuacji,czyli starych części...

Co za czasy. Juz nawet androidy hoduja ziolo na statkach kosmicznych.

Obcego powinni zjarać,to by się trochę uspokoił :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=W3cM3HnjisE
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida.
Ty mi lepiej, szczwana bestio powiedz, jak mam odzyskac te 12 TB, ktore mi przepadly, bo od 3 dni zaloba w domu.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Ty mi lepiej, szczwana bestio powiedz, jak mam odzyskac te 12 TB, ktore mi przepadly, bo od 3 dni zaloba w domu.

Ze co? 12tb ci wsiaklo? Niby jakim codem.

U mnie Dysk od NAS glosno juz chodzi ale narazie nie chce mi sie podmianki robic na nowy :) Czekam az bedzie za pozno.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
No coz. Trudniej zapobiec utracie ze wzedu na kradziez, albo ludzki blad, niz ze wzgledu na usterke. Wazne rzeczy jak zdjecia rodzinne i muzyke mam dodatkowo zbackupowana na drugim serwerze, 3D i 4k tez w czesci sie uchowalo, ale katalog z blurayami poszedl w cholere.
Zal, bo sporej czesci tych plyt juz nie mam, zwlaszcza tych rzadkich, nie do kupienia w CeXach. Trudno uwierzyc ale pomimo popularnosci problemu, brak udokumentowanych sukcesow w odzyskiwaniu danycj z Synology SHR. Dzisiaj chyba ostatnie podejscie programem Testdisk.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Ty mi lepiej, szczwana bestio powiedz, jak mam odzyskac te 12 TB, ktore mi przepadly, bo od 3 dni zaloba w domu.

Trudno uwierzyc ale pomimo popularnosci problemu, brak udokumentowanych sukcesow w odzyskiwaniu danycj z Synology SHR

Dopóki jeszcze jestem Marcusem Holloway,pisz do mnie na priv.Spokojnie odzyskamy dane :wink:
A poważnie,to wielka szkoda jak nie odzyskasz.

Widzę,że nowy Obcy na BD,jest kolejnym filmem,gdzie ścieżka dżwiękowa odstaje od wydania 4K.

BD - English DTS-HD Master Audio / 7.1 / 48 kHz / 5341 kbps
UHD - English Dolby Atmos/TrueHD 7.1

W nadchodzących "Strażnikach Galaktyki 2" podobna sytuacja :
Guardians of the Galaxy Vol. 2 Blu-ray
Guardians of the Galaxy Vol. 2 4K Blu-ray

A dźwięk w wydaniu BD od Galapagos,będzie jeszcze "lepszy" :wink:
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Dopóki jeszcze jestem Marcusem Holloway,pisz do mnie na priv.Spokojnie odzyskamy dane :wink:
A poważnie,to wielka szkoda jak nie odzyskasz.

Nie przesadzajmy. W koncu to tylko filmy, ktore kiedys juz widzialem. Szkoda glownie poswieconego czasu i stresu. Musze jeszcze dokladnie sprawdzic jak tam pamiatki rodzinne, z ostatniego roku (te nie zbakupowane offline) , ktore wlasnie kopiuje
Dobra strone tego przypadku jest to, ze nie bede musial dokupywac dyskow w tym roku ;)
Najgorsze jest to, ze za oknem sloneczko, a ja musze "odkurzac" linuxa.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To wkoncu ci sie dane "usunely" czy dyski padly?

Ja mam okolo 5tb jak mi to zniknie to raczej nie bede odzyskiwal. Trudno sie mowi. A kupowac po dwa dyski, aby miec po dwie kopie to tez bezsens. Oczywiscie mowa o bzdetach w stylu film/gra
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A mi chrześniak dzisiaj mówi tak będąc na środku Zalewu - wujek lipa jest ... pytam się dlaczego co się nie podoba.. wszystko ok ale Power rangers będzie tylko na dvd :-( także dzieci tez maja problem z biednymi dystrybutorami w RP :- )
A ja zaraz z rodzinką zobaczymy film familijny Nowe przygody Aladyna o ile da się to obejrzeć do końca..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Buba, usuniete pliki z palcem w tylku odzysksz nawet jak sformatujesz dysk.


Jezeli chodzi o zdjecia to nie moglem odzyskac, sciagalem pelno programow platnych i nie platnych.
Zona znalazla wkoncu firme data-max wykupila za smsa od nich program (20zl) i odzyskal wszystko. Sam nie wiezylem

A probowalem, Recuva, Nero, jakies inne platne po set dolatow i nic. A Polski program okazal sie najlepszy.

Ja dzisiaj walcze z odzyskaniem meili - pliki sa ale jest uszkodzony dysk i podczas kopiowania zawiesza sie komputer. Proby naprawiania sektorow nie udaly sie (chkdsk /r, hdd regenerator, viktoria)

Ale udalo mi sie skopiowac chyba wszystko za pomoca Roadkil's Unstoppable Copier 5.2. Genialny program.

Wkoncu chumor mi wraca.



Tu masz Buba tę firmę co odzyskuje dane (jednak nie tylko zdjęcia)
Polecam są świetni i tani:

http://www.data-max.pl/

PS. sorka, jednak tylko program do odzyskiwania zdjęć kosztuje 20zł, do odzyskiwania wszytskich danych z dysków nie udostępniają programów.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida chcesz niuka?:)
Od kiedy to wrzucasz fejkii?
Zobacz ile powinny wazyc strumienie a/v w przypadku podanych bitratow. Pani od mtematyki w szkole zachorowala jak mieliscie zaczac artmetyke?
Wogole o czym my tu gadamy po nocy, odespac musze
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No właśnie również zastanowiła mnie taka mała waga video,którą podali w info i dlatego przyszło mi na myśl WEB-DL...
Tylko,że ta wrzutka waży 9 GB i wtedy bitrate video by się mniej więcej zgadzał.
Za jakiś czas będę w chacie,to zobaczę,co to za zagadki ;)

P.S.
Bubcio,znowu żeś przez pomyłkę usunął dane :D
 

bubafat

Active member
Bez reklam
No właśnie również zastanowiła mnie taka mała waga video,którą podali w info i dlatego przyszło mi na myśl WEB-DL...
Tylko,że ta wrzutka waży 9 GB i wtedy bitrate video by się mniej więcej zgadzał.
Za jakiś czas będę w chacie,to zobaczę,co to za zagadki ;)

P.S.
Bubcio,znowu żeś przez pomyłkę usunął dane :D
Ok. Tylko ja komentuje to, co widzialem w Mediainfo tj calkiem wysoki bitrate video,,3 GB i jakis nietypowy dzwiek, ktory tez wazyc musi ok 10 proc video Nie wspominam juz o "popurarnosci" grupy..
Zamiast scigac bzdury lepiekj wrzuc tego Konrada Walenroda o ktorym pisze armanig.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra,sprawdziłem ;)
To jakaś popierdółka robiona z WEB-DL (dla porównania specjalnie zassałem wersje od EVO/FGT,ale nawet bez tego można się domyślić).
Swoją drogą,jak można to oglądać w takiej jakości ?
Nawet Armanig się oduczył :grin:;-)

Zamiast scigac bzdury lepiekj wrzuc tego Konrada Walenroda o ktorym pisze armanig.

Mam ten film na oku :wink:
 

venomas200

New member
Bez reklam
Ja zupełnie nie rozumiem skąd wziął się problem z tak słaba oceną nowego Obcego.
Mi osobiście bardzo się ten film podobał. Być może dlatego że ja ogólnie uwielbiam filmy o kosmosie itd. Mam zawsze zaślepione oczy jak widzę tego typu tematykę filmową. Ale uważam za Scott wcale tak tego filmu nie skopał. Fakt że mógłby być lepszy pod niektórymi względami ale uważam że i tak tragedii nie ma

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja zupełnie nie rozumiem skąd wziął się problem z tak słaba oceną nowego Obcego.
Mi osobiście bardzo się ten film podobał. Być może dlatego że ja ogólnie uwielbiam filmy o kosmosie itd. Mam zawsze zaślepione oczy jak widzę tego typu tematykę filmową. Ale uważam za Scott wcale tak tego filmu nie skopał. Fakt że mógłby być lepszy pod niektórymi względami ale uważam że i tak tragedii nie ma

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Dla mnie też był ok :wink:
Tymczasem,rozkminiam sobie stare części,które chcę odświeżyć i widzę,że padnie na director's cut :wink:
http://film.org.pl/dir_cut/alien.html
Klub Miłośników Filmu | DIRECTOR'S CUT - ALIENS
Klub Miłośników Filmu | DIRECTOR'S CUT - ALIEN 3
Klub Miłośników Filmu | DIRECTOR'S CUT - ALIEN: RESURRECTION

Zebys wiedzial !
Moja panna morduje to non stop , nieprzerwanie

To już wiem skąd te ponad 3 mld. wyświetleń :D
https://www.youtube.com/watch?v=kJQP7kiw5Fk
Nawet Szybcy zostali w tyle :wink: :
https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk
 
Do góry