Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i git malina. Mysle ze przypadnie mi do gustu. Ostatnio postucha zaden serial mi nie wpadl wsię oko. SUITS troche odswierzam ale nudy, house of cards porzucilem na 4 sezonie, Marco Polo na drugim, Gotham na 3.

Ozark też nie?
Netflix zapowiada kilka ciekawych (ponoć) seriali, zobaczymy.

Odświeżyłem Goodfellas i z perspektywy czasu śmiało stwierdzam, że film nic, a nic nie stracił, a wręcz zyskał - szczególnie na tle (zdecydowanej) większości ostatnich filmów które miałem okazje widzieć.
Natomiast kreacja Joe Pesci to absolutne mistrzostwo. Tyle ekspresji i serca ile włożył w role to wyżyny, przynajmniej w mojej ocenie.
Dawno nie widziałem tak zjawiskowej roli, świetny gość.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Co za czasy. Juz nawet androidy hoduja ziolo na statkach kosmicznych. Zreszta samo imie mowi za siebie. Walter - od razu wiadomo ze dealer. ;)
 

bokciu

Banned
Odświeżyłem Goodfellas i z perspektywy czasu śmiało stwierdzam, że film nic, a nic nie stracił, a wręcz zyskał - szczególnie na tle (zdecydowanej) większości ostatnich filmów które miałem okazje widzieć.
Natomiast kreacja Joe Pesci to absolutne mistrzostwo. Tyle ekspresji i serca ile włożył w role to wyżyny, przynajmniej w mojej ocenie.
Dawno nie widziałem tak zjawiskowej roli, świetny gość.

Jeden z filmów który obejrzałem niezliczoną ilość razy, absolutne dzieło.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida wczoraj miałem wrzucić ten trailer ale zapomniałem,, ciekawy jestem jak wyjdzie mu ta rola.. ale w tv na pewno film będzie do obejrzenia.. :)
 

bokciu

Banned
Dobrze, że przypomniałeś...Artur już czeka od kilku dni w bardzo dobrej jakości...Muszę się za niego zabrać, choć to nie moje klimaty.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też dobre, widziałem pare odcinków.
Najlepszy był ten w którym wieśniaczka była o niebo ładniejsza/mądrzejsza od tego lachona z miasta.
Wystarczyło tylko trochę nad nią popracować ; )

Co do Armagedona, to ja go akurat lubię. Mam sentyment.
Oglądałem go zaraz po premierze i to było wydarzenie.
Do tego cudna Liv, muzyka Aerosmith, dobra obsada i ckliwa historyjka.
Końcówka to wyciskacz łez, przynajmniej w swoim czasie ; )
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
Heh...żeby to tylko jeden odcinek taki był, gdzie wieśniaczka po odpowiednim lifcie, wyglądała lepiej. :) Najczęściej damy to silikonowe, nabotoksowane kukiełki.

Dobrze, że zaznaczyłeś również fakt, iż to ckliwa historyjka o heroicznycznych, amerykańskich bohaterach, bo to clou tego filmu. ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Też dobre, widziałem pare odcinków.
Najlepszy był ten w którym wieśniaczka była o niebo ładniejsza/mądrzejsza od tego lachona z miasta.
Wystarczyło tylko trochę nad nią popracować ; )

Co do Armagedona, to ja go akurat lubię. Mam sentyment.
Oglądałem go zaraz po premierze i to było wydarzenie.
Do tego cudna Liv, muzyka Aerosmith, dobra obsada i ckliwa historyjka.
Końcówka to wyciskacz łez, przynajmniej w swoim czasie ; )

Ja chyba 3 razy ten film oglądałem i za każdym razem łzy w oczach.. :- )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bo my wrażliwe chłopaki jesteśmy, a Bokciu to brutal bez serca ; )
Armagedon to swojego rodzaju prekursor pewnego gatunku.
Dziś takich filmów mamy całą masę (chociaż i tak wolę Armagedona), ale kiedyś to była furtka. Swojego rodzaju mix wszystkiego - widowiskowo, ckliwie, pompatycznie i z humorem, a na deser coś co ściskało, tak to wyglądało kiedyś i nie ma się czego wstydzić ; ) Jak na film który ma już blisko 20 lat to jak najbardziej ok.

Na TVN - Ojciec Chrzestny 2. Czas seansu bagatela 3h 20min i również o tej godzinie się kończy ; )
 
Ostatnia edycja:
Do góry