Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A wiesz,że jak wcześniej pisałeś "Baby",to pomyślałem o tym filmie ? Dziś znów przewinął mi się przed oczami :wink:
No dobra,już milknę,oglądaj sobie :-D
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie pisalem bez powodu. Bylem pod silnym wrazeniem.
To pierwszy film w tym tysiacleciu, ktory obejrzalem 2x z rzedu, w ciagu 24 godz.
Nazywac sie Ansel Elgort to raczej niefart, ale grac glowna role w takim filmie to samo szczescie. Dla mnie objawienie roku, mistrzostwo swiata w rezyserii i montazu. No i muzyka, czy raczej rytm i tempo.
Jak narazie to dla mnie najlepsza produkcja 2017 roku, ladujaca obok klasykow, a wiesz ze nie lubuje sie w niepowaznych filmach. Niech sie komiksiarze z Marvela ucza.

[youtube]S9XXuOsB3xo[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
wiesz ze nie lubuje sie w niepowaznych filmach.

Oczywiście nie licząc Kingsmanów,Free Firerów i podobnych,które puszczasz sobie z samego rana na jeszcze to lepszy humor :-D
No to teraz jeszcze dojdzie Baby ;)
Skoro mówisz,że taki dobry,jak pojawi sie u mnie,też sobie obejrzę :grin:

The Lost City of Kong... ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida. Baby.
Rozumiem, ze latwiej jest Ci zmierzyc fajke, niz poziom mojego entuzjazmu. Jednak sprobuj przypomniec sobie, czy ja wspominalem o ktoryms z wymienionych przez Ciebie tytulow w taki sposob , w jaki rekomenduje ten? Nie wiem jak mam zaszczepic to w Twojej wyobrazni. Czy antycypujesz roznice pomiedzy lodem od J. Alby i J. Chastain? Ile filmow u Ciebie laduje na polce z klasykami, po pierwszym seansie?
2 elementy tego filmu ktore chcialbym zmienic to na miejscu Spacey'ego wolalbym J. Nicolsona. Nie mam niestety nikogo na mysli, dostatecznie niewinnego, kto zastapilby Ansela.
Poza tym, ten film to majstersztyk, ktory luzuje nieco forme jedynie miejscami, dopiero gdzies w polowie,
Mysle, ze moze spodobac sie nawet tym, ktorzy tutaj zawsze marudza na jakikolwiek przejaw campu w kinie.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Z braku czegokolwiek do ogladania wzialem sie za Trylogie Hobbita.

Pierwsza czesc zapuscilem cos tam kojarzylem ze ogladalem wiec odpuscilem obejzalen druga i trzecia czesc. Trzeba przyznac ze od drugiej czesci od zlapania przez elfy bylo juz coraz lepiej i lepiej, trzecia czesc najlepsza, od samego poczatku akcja i dobre tempo koncowka troche przeciagana.

Nawet szkoda ze duzo wczesniej tego nie ogladalem. Wydaje mi sie ze 2 i 3 czesc jest lepsza od wladcy piedscieni.

W sumie mogliby nagrac kolejne 3 czesci za czasow wczesniejszej wojny, gdy krasnoludy utracily swoj skarbiec

No u kwestia bialego czarodziejia w hobbicie byl po dobrej stronie a wladcy pierscieni po zlej stronie. Nie mam pojecia kiedy zmienil strone.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Smialo niech nasyla ten swoj legion orkow, JESTEM GOTOWY DO OBRONY!!!



Takich fortyfikacji nawet francuzi na linii maginota nie mieli. Od 1 do 3m gliny :)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
E, tam. I nie takie przeszkody pomijali.:). A orków nie wyśle , bo wszystkie zdezertowali do Piramidy.:cry: Sam zdobędę tą Twoją "nieprzestępne twierdze":p
LOLO, ja nigdzie nikogo nie pytam, kiedy cóż robię. Ale dla Ciebie zrobię wyjątek:)
Jaki kolor lakieru chcesz? Ciemny brąz, przezroczysty czy lakier strukturalny? Masz jeden dzień na decyzje. Wsio. Inaczej zrobię jak zadecyduje. :p
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
E, tam. I nie takie przeszkody pomijali.:). A orków nie wyśle , bo wszystkie zdezertowali do Piramidy.:cry: Sam zdobędę tą Twoją "nieprzestępne twierdze":p
LOLO, ja nigdzie nikogo nie pytam, kiedy cóż robię. Ale dla Ciebie zrobię wyjątek:)
Jaki kolor lakieru chcesz? Ciemny brąz, przezroczysty czy lakier strukturalny? Masz jeden dzień na decyzje. Wsio. Inaczej zrobię jak zadecyduje. :p

Widze ze savron upatrzyl sobie nowy cel...

Jak mam wybor to wybieram ciemnosc... ciemny ciemny braz.

https://s19.postimg.org/qcrywvuxf/IMG_20170610_131836.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie jako fana LOTR czy też HOBBITA to WP są lepszymi filmami...ale to kwestia gustu... choć Hobbita też lubię... II i III cz. szczególnie...
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie jako fana LOTR czy też HOBBITA to WP są lepszymi filmami...ale to kwestia gustu... choć Hobbita też lubię... II i III cz. szczególnie...

WP bardzo dawno ogladalem, wypadaloby obejzec na dyzum ekranie w moim KD . Ale jedno co pamietam, co mnie najbardziej denerwowalo w WP to Frodo, w sumie to te wszystkie hobbity byly irytujace. A w Hobbitcie - to krasnoludy graly pierwsze skrzypce i Hobbit nie byl taki denerwujacy.
 
Do góry