Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

venomas200

New member
Bez reklam
Dziś w kinie byłem na nowych Minionkach. Od razu powiem powrót do Gru i reszty to jest wiadome. Ale film świetny cała sala się śmiała.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To zależy jakie masz podejście do sprawy ... wiadome jest że to nie będzie mega film, tylko coś takiego ogląda się dla efektów wizualnych i dźwiękowych.. jak masz w domu projektor to jeszcze ujdzie .. powiedzmy ... ale jak masz tv normalnej wielkości to co zobaczysz na nim w takim filmie to namiastka tego co zobaczysz w kinie.. Dla przykładu w kinie byłem na Doktorze S. potem obejrzałem na płycie na zwykłym tv.... a niedawno miałem możliwość obejrzenia tego filmu na projektorze i 110 calowym ekranie.. reasumując do tv tak jak zawsze psiałem to jest przepaść ale patrząc przy tym filmie jakie są wrażenia jak się ogląda taki film w kinie to te 110 cali jest mało .. ale to oczywiście moje zdanie..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak wczoraj byłem w kinie kilka ulotek zabrałem i jedną z nich była z filmu Valerian i miasto 1000 ca planet .. wyczytałem że jest to najdroższy film na świecie wyprodukowany poza granicami USA... A zrobił ten film Luc Besson to może coś z tego będzie :)

Ps. Piramida BOtoks niezłe jaja..
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja myślę, że musi coś z tego być. Czekam na tą pozycję i mam nadzieję, że będzie to coś powyżej średniej w stylu Bessona.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten sam poziom, ten sam koks i klimaty.
Vega robi cały czas filmy w tym samym stylu, mi się już przejadły.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trochę i mi się przejadło tylko ja miałem na myśli że to co się dzieje w branży lekarskiej - jeśli mają to podparte faktami to coś co się w głowie nie mieści..
 

kerad77

New member
To zależy jakie masz podejście do sprawy ... wiadome jest że to nie będzie mega film, tylko coś takiego ogląda się dla efektów wizualnych i dźwiękowych.. jak masz w domu projektor to jeszcze ujdzie .. powiedzmy ... ale jak masz tv normalnej wielkości to co zobaczysz na nim w takim filmie to namiastka tego co zobaczysz w kinie.. Dla przykładu w kinie byłem na Doktorze S. potem obejrzałem na płycie na zwykłym tv.... a niedawno miałem możliwość obejrzenia tego filmu na projektorze i 110 calowym ekranie.. reasumując do tv tak jak zawsze psiałem to jest przepaść ale patrząc przy tym filmie jakie są wrażenia jak się ogląda taki film w kinie to te 110 cali jest mało .. ale to oczywiście moje zdanie..
Dzięki, bo jak zobaczyłem recenzje na filmweb to mi szczęka opadła, że szkoda czasu i pieniędzy na ta część.

wysłane przez tapatalk
 
Do góry