Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida zobacz w jakim ja mam fajnym wydaniu II cz Termita , a na żywo wygląda obłędnie.. mam nadzieję że 2d wyjdzie też II cz to pewnie kupię choć niby szkoda kasy na ten sam film (ale nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie taki myk zostanie wykonany) - jak pod względem technicznym będzie fajnie to trzeba będzie poczynić zakup:)



w podobnym wydaniu też mam Gwiezdne wrota..
 
Ostatnia edycja:

kerad77

New member
To na co lepiej z kobieta iść do kina, na Transformers czy Baby Driver, żeby później nie narzekała?

wysłane przez tapatalk
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Jezeli jakies dziewczynie podobaja sie Transformersy, radze sprawdzic czy to aby nie jakis gowniarz z dlugimi wlosami. IMHO Chory pomysl.
Za to Baby Driver moze sie podobac. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja obejrzałem Jestem zemstą i tak jak w ocenie tyłka nie urywa aczkolwiek można sobie zerknąć..

Jestem zemstą (2016) - Filmweb

Ps Bubufat jak ja byłem w kinie na Transach było powiedzmy około 30 osób (zaznaczam 4dx) to kobiet/dziewczyny było około.. patrząc obiektywnie całkiem nieźle :) biorąc pod uwagę że to raczej "męski" świat..
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Bokciu.
Skonczyles American Gods?
Ja podgonilem do polowy i jak narazie coraz ciekawiej. Boje sie, ze zmarnuje cala niedziele.
 

wucash

Active member
Bez reklam
wczoraj zaliczony John Wick 2... w tym filmie rzeczywiście można się zachwycać wyłącznie odgłosami strzałów... tragedia
 

wucash

Active member
Bez reklam
Tak ogladalem i ocenilem wyzej (5/10) - to było coś nowego... w drugiej cześci jeśli chodzi o fabułę to jest pustka absolutna... zdaję sobie sprawę jaki to gatunek ale wg mnie nie daje rady
 
Do góry