Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
.. na pięterku w sypialni..

Masz pientrowe lozko w sypialni? Szacun :)

Ja swoj dom zamiast styropianem ocieplac, to pokusilem sie i postawilem chalupe na "3 sciany" z welna w srodku. Glupota na cale zycie ale coz poradzic. Szwagier zmadrzal i postawil na jedna sciane i ocieplil 20cm styropianem i jest bajka. A najlepszy to dom moich rodzicow betonowe pustaki, pustka wypelniona granulowanym styropianem, pustak betonowy 12 i ocieplenie styropianrm na zewnatrz. Zimniej u rodzicow niz u mnie w piwnicy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przy świeczce siedzisz? ;) :D

Świetliki hoduję :-D

masz lepsze zrodelko niz rarbg?

lolekbg.com - najlepsze wstawki w sieci :grin:

Zapewne Ty obejrzysz

Za niedługo robię sobie seans ;-)

Jak już jesteśmy przy bajkach :wink:,oglądał ktoś z Was nowe Smerfy ? Na IMDB ocena dosyć niska,jednak tutaj sporo pozytywnych opinii :
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski (2017) - Dyskusje, Forum - Filmweb

No to jeszcze w temacie :wink: :
[youtube]leE10vdvkho[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida moja żona była z dzieciakami - dzieciom się podobało a starszemu to wiesz :- ) myślę że Auta 3 bardziej dorosłym podpasi..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Szybcy i wściekli 8 (2017) - IMDb
Przy rozluźnionych pośladach można obejrzeć,gdyż odrealnionej akcji mamy tutaj co niemiara,szczególnie końcowe sceny z łodzią podwodną są już ostro pojechane :mrgreen:
W innych przypadkach nie ma nawet co podchodzić :wink:
Zabawne momenty ze Stathamem i dzieciaczkiem :grin:,któremu ciekawie na imię ;)
Dźwięk i obraz całkiem ok. (BD) ;)

Jest gdzieś Gra o Tron Sezon 6 online?

Podpowiem :
Dysk 1/4...
Size: 48 058 453 498 bytes
;)


Trochę klasyki... Czas apokalipsy,Predator,Obcy... ;-)
[youtube]Tm0V24IEHao[/youtube]

Chucky ;)
[youtube]ytcEmtee2OE[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trzeba poczekać może jakieś promocje będą w skleapch - też jestem zainteresowany .. choć Piramida deko mnie ostudził pisząc o jakości obrazu że nie jest to żyleta..
 

bokciu

Banned
Trzeba poczekać może jakieś promocje będą w skleapch - też jestem zainteresowany .. choć Piramida deko mnie ostudził pisząc o jakości obrazu że nie jest to żyleta..

Póki co za 129 zł wydanie dwópłytowe z polskim lektorem. Mam wszystkie odcinki ściągnięte w wersji angielskiej 1080p i obraz jest bardzo dobry, tak więc z krążka będzie jeszcze lepiej.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida a Szybcy 8 - ze 120 min trwa ? Znalazłem 136 min ale to rozumiem że ta zwykła tyle trwa..
 
Ostatnia edycja:
Do góry