Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A to wiem, kojarze. Nawet mam ten film na DVD, w ramach wymiany punktow na BP. Nie oglądałem, moze dlatego ze widzialem materialy w sieci z prawdziwego Tsunami, od samego oglądania robi sie czlowiekowi żle.
Nie chcialem potęgować jeszcze tego filmem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Historia rodziny – Marii, Henry'ego i ich trzech synów – która przeżyła tsunami w Tajlandii w 2004 roku.

P.S.
W/g mnie film (tego typu jak Raid) , który zasługuje na otwarcie powiek to Ip Man,
ma świetną fabułę, rewelacyjne sceny walk i dobre aktorstwo. Film ten to pół-biograficzna opowieść o chińskim mistrzu sztuk walki Ip Manie, który był nauczycielem m.in. Bruce’a Lee. Akcja rozgrywa się w mieście Foshan w latach 30-tych ubiegłego stulecia, kiedy to Chiny znalazły się pod okupacją Japońską

Ip Man to przekozak film.Wymieniłem go już w poście 2043.Donnie Yen ma dużo dobrych produkcji.W kryminalnym klimacie polecam te :

https://www.youtube.com/watch?v=2BVfX1aC9Nc
https://www.youtube.com/watch?v=xoBDlBVJ0hU
 

collider

New member
Bez reklam
A ja dzis na jednym z forow przeczytalem niepokojaca opinie rozgoraczkowanego widza, ktory twierdzi , ze nowi transformersi to straszny gniot i zeby nie tykac tego nawet kijem. Mam nadzieje, ze to tylko odosobniona opinia rozgrzanej glowy.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A ja dzis na jednym z forow przeczytalem niepokojaca opinie rozgoraczkowanego widza, ktory twierdzi , ze nowi transformersi to straszny gniot i zeby nie tykac tego nawet kijem. Mam nadzieje, ze to tylko odosobniona opinia rozgrzanej glowy.

Wiesz jak jest, dla jednego gniot a dla innego arcydzieło:) Wystarczy wejść na Filmweb i przeczytać jakie potrafią być skrajne opinie. Właśnie nieraz czytając te opinie o mały włos bym nie obejrzał fajnych filmów, dlatego teraz zachowuję dystans do wszystkich wypowiedzi.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Filmow o Ipmanie, ostatnimi laty byl prawdziwy wysyp. Ale jeden zaczarowal mnie obrazem - Grandmaster [2013]
Tymczasem jaskolki cwierkaja, ze w przyszlym roku, szykuje sie sequel Crouching Tiger Hidden Dragon


Nie oglądałem Grandmasters.Ale IP Man w kolekcji mam Bly Ray.Najlepsza scena jak IP Man chce walczyć z 10 na raz !!Ahh co za walka.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Milion sposobów, jak zginac na Zachodzie (2014) - IMDb - troche sie zawiodlem,trailer wygladal obiecujaco a wyszlo malo zabawnie,zasmialem sie moze ze 3 czy 4 razy.Puszczanie bakow,rozwolnienia,robienie kupy ,sikanie,gadanie o penisach i waginach to niestety tanie sztuczki i nawet
Nawet Liam Neeson i Charlize Theron tutaj nie pomogli...Ogolnie wszystkie fajniejsze sceny byly pokazane w zwiastunie...Do takich komedio-westernow jak np. "Plonace siodla" bardzo daleko.


Brick Mansions: Najlepszy z najlepszych (2014) - IMDb - Paul Walker w swoim przedostatnim filmie.Tym razem w podrobce filmu "13 Dzielnica".Niestety wyszlo duzo gorzej...Ciekawe jak wypadna "Szybcy i wsciekli 7" ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tymczasem jaskolki cwierkaja, ze w przyszlym roku, szykuje sie sequel Crouching Tiger Hidden Dragon

Zobaczymy co z tego wyjdzie ? :)
Ja czekam teraz na te :
POLICE STORY 2014 OFFICIAL TRAILER (Jing cha gu shi ) - YouTube
Once Upon A Time In Shanghai Official Trailer - YouTube


Wczoraj zonka pokazala mi taka oto zapowiedz:
http://m.youtube.com/watch?v=_2aWqecTTuE
przyznam ze trailerek mocny. Co o tym myslicie?

Oby tylko nie okazał się taką chałką jak "Ja, Frankenstein" z 2014r...


Wczoraj obejrzałem sobie dramat "Gimme Shelter". Vanessa Hudgens jest ogólnie uważana za płytką piosenkarko/aktoreczkę między innymi za sprawą disneyowsko-bananowych ról jakie grała.Tutaj jednak to się zmieniło i wypadła bardzo dobrze.Film oparty na faktach.
[youtube]LZ9yRbG6A98[/youtube]




 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Tak więc nadrobiłem małą cząstkę zaległości i w weekend obejrzałem na BR (promocja w MM):

Iron Man 3
Krótko - podobało mi się. Ludzie pisali, że zawód, ale dla mnie bardzo dobry film :) Co do samego wydania (obejrzałem w 2D) to obraz rewelacyjny, a dźwięk... nie było tak wiele okazji do jego podziwiania jak w kolejnym filmie. Także solidnie, ale bez wow dźwiękowego ;P

Thor 2
Podobnie jak wyżej - bardzo dobry film, mnie nie zawiódł :) Co do wydania - odwrotnie jak w Iron Manie. Dźwięk pompowany był na najwyższym wypasie, a obraz momentami pokazywał nieco słabsze oblicze. I dodam, że właśnie ten film bardzo chciałbym obejrzeć w 3D :) Aż się o to prosi. Muszę tylko upolować dobrą cenę :)

Do tego obejrzałem Niezwyciężonego Sekretariata :) jak ktoś lubi filmy z pogranicza sportu i kina familijnego, a do tego ze zwierzakami, to będzie zadowolony :) Plus świetna rola Johna Malkovitcha :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
kumpel dziś w pracy mi zdał relację nowych transów, nie jest jakimś wielkim fanem, ale bardzo mu się podobał, a efekty to mistrzostwo, a nowy główny bohater dodał trochę powagi. Ja zawitam do kina za 2 tygodnie więc sam ocenie;)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Ja już mam rezerwację na czwartek na 3D z napisami.
Mam nadzieję, że wyjdę poturbowany przez efekty dźwiękowe i wizualne!
 

Henry

Active member
Bez reklam
4-ta część Tranformers kończy się tak, że...:p
Byłem, zobaczyłem i się nie zachwyciłem, choc na pewno dużym plusem jest wprowadzenie do serii Marka Wahlberga, który nie jest taki "cukierkowy" jak LaBeouf.
Efekty fajne, ale fabuła mogłaby być bardziej "mroczna", niestety jest troche za nainwna i przewidywalna, troche za bardzo przedłużyli... Ale mimo wszystko dla maniaków Transów pozycja obowiązkowa I nawet te mankamenty, o których piszę ostetecznie "wybaczyłem twórcom" ;)
Najważniejsze, że mojemu synowi się na maksa spodobał I wyszedł po seansie z wypiekami na twarzy i musiałem mu zrobić fotkę z Primem siedzącym na dinozaurze :)
 
Do góry