Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z racji nadciągającej premiery. Kurier mnie zaskoczył, a dokładniej moja luba bo to ona mi zrobiła takiego psikusa:D

Ładny plakat, podoba mi sie grafika. Kobitka sie spisała :)

Widzieliście ten zwiastun ?
Niby produkcja Bollywood ale 10 mln odsłon w 10 dni...
Film był kręcony między innymi w Warszawie

Te Bollywoodzkie produkcje są strasznie pojechane, z jednej strony kicz i przepych, a z drugiej nie mozna im odmowic uroku.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pamietam, ogladałem kiedyś taką produkcje, niby trójka kolegów wspominała swoje czasy szkolne, jeden z nich był świetny z fizyki i chyba został lub miał zostać inzynierem i po latach się spotkali, szukali jednej dziewczyny, czy coś takiego. Film był długawy, ale tak jak napisałeś miał swój urok.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja zaliczyłem "Pogrzebany"
Pogrzebany (2010) - IMDb
Oryginalny pomysł na film i za to plus, ale sam film bardzo irytujący. Końcówka za to bezbłędna.

Tutaj coś dla fanów gier wyścigowych.Wczoraj była premiera

Czyli cos dla mnie, jestem fanem rajdów, a co za tym idzie gier jezdzonych, ale nie gniotow typu NFS itp. Bardziej interesują mnie szutry, a tu posucha od lat, w zasadzie po RBR nie ma nic ciekawego.
Czasu tez brak, ale ostatnio pojawil sie na PC SpinTires, symulacja jazdy po blocie i chyba czlowiek sie starzeje, bo wole raz na tydzien odpalic taki tytul, jak bezmyślne odbijanie sie od sciany.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Skopiowali "Czterech Pancernych..." ale coś zapomnieli o Szariku... ;)
Ciekawie się zapowiada, lubię takie kino :)
[youtube]watch?annotation_id=channel%3A5393fb92-0000-2bed-a167-001a11c15ddc&feature=iv&src_vid=b3isCLVghoI&v=-OGvZoIrXpg[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wyjatkowo dobrze sie zapowiada i takich filmów nam trzeba, szczególnie ze B.Pitt dobrze sie sprawdza w takich rolach, tylko Shia LaBeof mi tam nie pasuje. To dobry aktor, ale mi sie zawsze będzie kojarzył z krótką scenką z "I, Robot", no i w podobnym stylu z Transami.
 

chucherko

New member
Frozen ground (Polowanie na łowcę) - jeśli ktoś lubi Nicolasa Cage, to powiem że wraca do formy, a film mogę z czystym sercem polecić na wieczorny seans, dobry trzymający w napięciu thriller. W kolejce do obejrzenia czeka Joe.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak bylem maly jaralem sie Nicholasem.Teraz z wiekiem uwazam ze to jednak przereklamowany aktor,wszedzie gra bardzo podobnie i ma taka sama smutna twarz jakby mial zatwardzenie :)
Polowanie na lowce,Joe i Tokarew widzialem.Joe najlepszy ,taki dramacik ale i tak tylko sredniak.
Na mnie czeka Jack Strong,Milion sposobow jak zginac na Zachodzie - komedia z Liam Neesonem i Charlize Theron i Brick Mansions z jeszcze grajacym Paulem Walkerem.Mam nadzieje ze chociaz jeden bedzie dobry...


Tutaj spoiler do filmu Raid 2.Jak ktoś chce zobaczyć cały film niech nie ogląda tutaj...
Zobaczcie jakie krwiste i ze świetną choreografią walk filmy kręcą Azjaci (jedynka została przez krytyków uznana za najlepszy film akcji dekady).
[youtube]EjM6oZN8vYc[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

NormanES

New member
No i doczekaliśmy się.
Oficjalnie ogłoszono, że jeszcze w tym roku (chyba 4.11.2014) zostanie wydana cała kompletna seria The Sopranos na blu-ray.
Ma być też sporo dodatków. Dla mnie świetna wiadomość bo wyczekiwałem tego od dawna. Cena jaką podali to 280$. Dużo ale trudno i tak będzie trzeba wciągnąć, pewnie z amazona, bo Myślę że w PL na początek cena będzie jeszcze bardziej zaporowa ;)
 

NormanES

New member
z tego co pisali to w wydaniu zagranicznym chyba nie, zobaczymy czy wogóle polski dystrybutor się za to weźmie. Wydaje się logiczne ale u nas już nie raz było odwrotnie :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Warto dodac, ze tych krytykow, ktorzy wytrzymali konca. Pierwszy film byl tak monotonny, ze w pewnym momencie zaczalem usypiac.
Zreszta oba filmy sa mocno przereklamowane. Chociaz o drugim mozna powiedziec, ze jest kilka fajnych scen. Kamerzysta widac ze sie staral i zostawil pare smaczkow, jednak czasem przyspieszenie kamery jest bardzo widoczne Jakosc wydania BD bardzo dobra - obraz I dzwiek wlasciwie pierwsza klasa. zupelnie inaczej niz w czesci pierwszej. Poza tym angielski dubbing dla nielubiacych czytania.


send from tapatalk

Wymień mi proszę lepsze filmy o sztukach walki z dobrą choreografią i brutalnością.Nikt wcześniej nic takiego nie zrobił co pokazano w serii Raid.
Jak dla mnie na dzień dzisiejszy z tego klimatu istnieją praktycznie 4 nazwiska :

Iko Uwais (Raid)
Tony Jaa (Ong-bak)
Donnie Yen (Yip Man)
Z amerykańskich Scott Adkins (Undisputed...) jeszcze trzyma poziom.


Przereklamowany ? Nie sądzę.Jedynka miała budżet 1 mln $,dwójka 4 mln $.W obydwu wypadkach wyszło bardzo dobrze.Te amerykanskie gnioty mogą się tylko chować.Może nie jesteś po prostu zapalonym widzem takiego kina kopanego...

Dubbing sprawdza się tylko w komediach i animacjach.


Dorzucę jeszcze jeden polski zwiastun (tylko dlaczego tu jest muzyka z trailera filmu Raid 2 ?)
[youtube]P23K2Eud_9A[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przecież ja nie ograniczam się tylko do filmów kopanych,często tu wrzucam inne produkcje które wzbudzają emocję: śmiech,strach,smutek,podekscytowanie,gniew,zaskoczenie,podniecenie :)
Dla fanów sztuk walki po prostu "Raid" jest perełką i to jest potwierdzone na różnych forach,dodatkowo ocena na IMDb 8.6 też coś znaczy The Raid 2: Berandal (2014) - IMDb
To jest tylko film akcji i trzeba brać na to poprawkę...
Jeżeli traktujesz filmy tak poważnie i piszesz że agresja Ci nie potrzebna to nie oglądaj filmów akcji,sensacyjnych,wojennych czy horrorów :)
To tylko moje zdanie...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z filmów katastroficznych od kilku lat lipa (tylko "Niemożliwe" i "Metro" trzymało poziom).
Kiedyś wrzucałem krótki zwiastun,teraz jest więcej...Ciekawe co z tego wyjdzie ?
[youtube]xBH25XxM-7g[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piszac o agresji, mialem na mysli konfrontacyjny charakter mojej wypowiedzi, za ktory przepraszam. Nie bylo moim planem odreagowanie stresu, spowodowanego wczorajszym, piatkowym, kociokwikiem w pracy, ale wyszlo jak zwykle. Szybka edycja, agresywnej czesci mojej odpowiedzi, niewiele pomogla, a jak widac, spowodowala kolejne nieporozumienie. Za to wszystko szczerze przepraszam. Przy okazji kilka slow wyjasnienia, bo pewne kwestie nie zostaly dopowiedziane, lub najwyrazniej przemknely miedzy wierszami niezauwazone
Jako, ze od dwoch dekad, nie jestem fanem "filmow kopanych", totez nie sledze tego gatunku. Nie czujac sie bieglym, czy zainteresowanym podjeciem dyskusji na ten temat, postanowilem nie zbaczac na tematy osobistych preferencji odnosnie scen walki w kinematografii. Nie znaczy to, ze nie rozumiem, jakimi prawami filmy te sie rzadza i czego nalezy sie po nich spodziewac, ktore zas elementy ( czyt przejawy kreatywnosci artystycznej tworcow) stanowia wartosc dodatkowa. Ekscesywny i meczacy brak realizmu, nie jest glowna osia mojej krytyki, a jedynie elementem, ktory powoduje, ze sie nudze i ze nie jestem w stanie uznac takiego filmu, za wybitny, chocby idealnie utrzymywal sie w kanonach gatunku i byl, w co nie watpie, najlepszym "filmem kopanym", nie tylko ostatniej ale obu dekad XXI wieku.
Dlaczego wiec, pomimo iz zgadzam sie z Toba w tym stwierdzeniu, zabralem glos przeciwny? Odpowiedz jest prozaiczna - poniewaz okresliles go mianem najlepszego filmu akcji. To obudzilo moj sprzeciw, bo filmow akcji, wg mnie lepszych, jest na peczki. Nie wiem, czy u zrodla naszego nieporozumienia jest lapsus jezykowy, czy to, ze inaczej definiujemy kategorie filmu akcji, to nie ma znaczenia, bowiem, napisze jeszcze raz, film aby byl dla mnie dobry, nie moze mnie nudzic. Zwlaszcza film akcji. Rozumiem, ze entuzjasci filmow martial arts, podczas ogladania Raid, byli wniebowzieci. Mnie tez, przez pierwsza polowe, wydawal sie atrakcyjnym, nie mniej jednak, w miare wspinania sie bohatera, po kolejnych pietrach wiezowca, zaczelo sie robic monotonnie. Monotonna sceneria i powtarzajace sie sceny walki, zanudzily mnie do tego stopnia , ze przylapalem sie na tym, iz trace kontrole nad powiekami. Ktos powie, byc moze nie bez racji , ze to starosc, ale moi, o dekade mlodsi kumple, tez byli podobnego zdania. Byc moze tez , uleglem jak czesci z nas sie zdarza, efektowi, polegajacemu na tym, ze im wieksze oczekiwania, wzgledem filmu, mamy przed seansem, tym dotkliwiej czujemy rozczarowanie. Wprawdzie swiadomy tego, ze jestem podatny na to zjawisko, zwyczajowo nie czytam recenzji przed pojciem do kina, ale w tym przypadku, bylo inaczej. Pewnie dlatego zdecydowalem sie pojsc do kina na ,,film kopany'', czego nie zwyklem robic. I stalo sie! Epic failure - usnalem w kinie!!
Tymczasem, 2 lata minely. Zachecony atrakcyjnymi trailerami, skusilem sie na seans sequela. i choc tym razem nie szykowalem sie na nic szczegolnego, troche z nudow, a troche dla dobra nauki , czyli testowania nowego tv, z uposledzonym uplynniaczem, poswiecilem 2 godziny swojego zycia, z czego relacje, w pozytywnym nastawieniu, zdalem tutaj. Gdybym mogl cos wiecej dobrego napisac, pewnie bym nie omieszkal
mam nadzieje, ze to nudne omowienie, przekona Cie , ze nie mam wrogich intencji. Nie chcialbym, abys odniosl wrazenie, ze Cie atakuje, czy co gorsza ignoruje.


Rozumiem.Pozdro :)
 

eedviking

Banned
Historia rodziny – Marii, Henry'ego i ich trzech synów – która przeżyła tsunami w Tajlandii w 2004 roku.

P.S.
W/g mnie film (tego typu jak Raid) , który zasługuje na otwarcie powiek to Ip Man,
ma świetną fabułę, rewelacyjne sceny walk i dobre aktorstwo. Film ten to pół-biograficzna opowieść o chińskim mistrzu sztuk walki Ip Manie, który był nauczycielem m.in. Bruce’a Lee. Akcja rozgrywa się w mieście Foshan w latach 30-tych ubiegłego stulecia, kiedy to Chiny znalazły się pod okupacją Japońską

[youtube]watch?v=JXOiqHOdLjs[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry