Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem przed chwilą Pompeje.
Słyszałem, że słaby, że cienki, itd., ale powiem Wam, że dawno nie widziałem tak słabo filmu. Właściwie toż to prawdziwy gniot. Może nie tak tragiczny jak np. Kac Wawa, bo to akurat trudno będzie przebić, ale aż szkoda mi było lampy projektora na taki film. Nie pomogło nawet kilka znanych nazwisk, może nie z czołówki, ale jednak znanych, a wręcz zaszkodziło. Rola i gra Sutherlanda wręcz prymitywna, a najgorsza scena to wg mnie ta kiedy jednoznacznie spogląda na Cassię, kiedy to ona wzdycha do swojego dzikusa na arenie. Jeśli tak maja wyglądać dzisiejsze produkcje to ja dziękuję, a takich niestety co raz więcej jest. Zastanawia mnie to czy producenci i cała ekipa odpowiedzialna za ten kicz myślą, że przeciętny widz nie zorientuje się, że wątek kiepski jakich wiele, że nie zauważy niedoróbek w zdjęciach czy kadrach, nie wychwyci infantylnych dialogów? Czasem to myślę, że lepsze filmy robili 50 lat temu lub lepiej zrobiłby to student pierwszego roku filmówki jako wprawka. Moja ocena surowa, ale myślę, że nikogo nie obraziłem.

Na szczescie Krzychu zyjemy w wolnym kraju i kazdy moze oceniac film jak chce. Ja jeszcze jego nie ogladalem, na pewno nie kupie za 100 zl tego filmu, ale rozne glosy slyszalem o tym filmie, generalnie nie jest to dzielo sztuki. Ale Kac Wawe nikt nie przebije, za ten film powinien producent, rezyser doplacac ludziom za zmarnowanie czasu i pieniedzy. To jest gniot wszech czasow dla mnie, a po nim kolejna polska produkcja Ciacho...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jeśli potraktujemy film jako produkt, a tak przecież też niewątpliwe jest, to idealnie wpisuje się on w dzisiejsze czasy, czyli kiepski towar i papka, byle tylko coś wyciągnąć z portfeli widza. Zastanawiam się czy np. po wizycie w kinie i wyjściu z niesmakiem czy można domagać się zwrotu biletów? :)
Obsługa może wtedy powiedzieć, że trzeba było obejrzeć zwiastun, ale widomo jak się je montuje. To zwykła reklama produktu, a jak wiemy w reklamy często mijają się z prawdą. Ostatnio po zużyciu 10l farby okazała się bublem, więc zareklamowałem i zwrócili kasę
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jak zwykle na temat :)
Malowałem betonową posadzkę w garażu. Betondur Eko dedykowana właśnie do takich zastosowań. Po jednym dniu farba oderwała się w miejscu chodzenia, jeżdżenia wózkiem nie wspominając o oponach samochodowych.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nic, teraz nie będę się tym przejmować. Zobaczę jak będzie wyglądać w przyszłym roku. Jestem świadomy, że też trzeba to zerwac, przetrzeć i położyć porządnego epoksyda, a nie jakiś akrylowy silikon pseudowzmacniany. Kolejny raz przekonałem się, że "tanie mięso psy jedzą". całe życie się człowiek uczy ;)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Mówi się też że biednego nie stać na płacenie 2 razy dlatego lepiej raz a porządnie B-) Myślę że do sprzętu audio również warto brać to pod uwagę.

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mówi się też że biednego nie stać na płacenie 2 razy dlatego lepiej raz a porządnie B-) Myślę że do sprzętu audio również warto brać to pod uwagę.

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej

Ja mysle ze bez wzgledu co sie kupuje jesli nie ma sie za duzo kasy to trzeba odpowiednio do tematu podejsc bo szkoda dwa razy wydawac kasy.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Panowie, wszyscy polecali ten produkt, w dodatku jak napisałem wcześniej był on dedykowany do takiej posadzki. Zrobiłem wszystko zgodnie z zaleceniami producenta i lipa. Dopiero potem przeczytałem w necie masę negatywnych opinii. Jako, że żywic epoksydowych (parkingi w centrach handlowych) nie sprzedaje się w detalu dla zwykłego odbiorcy, w sklepach dostępne są jedynie nieszkodliwe farby, tutaj akrylowo-silikonowa. Cała zabawa kosztowała mnie ok. 500 zł, epoksyd na tą powierzchnię to minimum 1000 zł. Zwrócili i nie ma tematu, ale jak słusznie zauważył Black, trzeba będzie teraz jeszcze w to pracy włożyć od nowa, nie mówiąc o tym, że też mnie to już kosztowało czasu i nerwów.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem dlaczego, ale z tych wszystkich komiksowych superherosów, Transów lubię, i to nawet bardzo. Ogólnie nie cenię za kunszt tego typu produkcji i zdecydowanie wolę bardziej wysublimowane filmy, ale i takie zwykłe odmóżdżające watki też czasem lubię obejrzeć, byle by nie w przesycie czyli jeden za drugim przez tydzień ;) W końcu kupiłem ostatnio wszystkie części, teraz czas na czwartą.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szczególnie ze Marky Mark wyniesie (mam nadzieje) ten film na wyzszy poziom.
Jak odpuszczą z tą infantylną muzyką, a film nie będzie taki przeslodzony, to prawdopowobnie będziemy mieli najlepszą część serii, ale do kina i tak nie pójdę :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szczególnie ze Marky Mark wyniesie (mam nadzieje) ten film na wyzszy poziom.
Jak odpuszczą z tą infantylną muzyką, a film nie będzie taki przeslodzony, to prawdopowobnie będziemy mieli najlepszą część serii, ale do kina i tak nie pójdę :)

Ja ide w przyszly wekend i juz sie doczekac nie moge, a potem trzeba poczekac na bluray - pytani etylko czy wyjdzie w3di 2d czy tylko w 2d...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Swego czasu pytałem o polskie wydanie Through the Never i czy na nasz rynek będzie Master Audio
Mam już potwierdzenie, właśnie pierwsze odsłuchy i jest dobrze:twisted:
Dźwięk English DTS MASTER AUDIO 5.1 i DTS HD MASTER AUDIO 2.0
View attachment 9790
 
Ostatnia edycja:

venom200

Member
A ja przez mundial żadnego filmu nie obejrzałem od dawna.
A szkoda nowy Sr 7008. skalibrowany i.gotowy do akcji

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja póki co zadowalam się fonią, na wizję czas przyjdzie później ;)
Ciężko mi pracować i oglądać, ale za to mogę posłuchać :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
28ff0ca8.jpg


Z racji nadciągającej premiery. Kurier mnie zaskoczył, a dokładniej moja luba bo to ona mi zrobiła takiego psikusa:D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pojutrze premiera Transów w Polsce.Światowa już dzisiaj.Na IMDb na razie ocena 7.8 http://www.imdb.com/title/tt2109248/
Jednak pewnie spadnie o jakieś 1 w dół.Swoją drogą zawsze narzekamy że u nas premiery są z opóźnieniem.Zobaczcie kiedy film będzie wyświetlany w innych krajach.W Japonii dopiero 8 sierpnia ? Transformers: Wiek zaglady (2014) - Release Info - IMDb


Niestety zwykła, 30zł w promocji, a czym sie rożni rozszerzona? Raczej pytam z ciekawości.

Watchmen to dobra i mroczna produkcja.
Tutaj masz opisane różnice w wersjach http://film.org.pl/dir_cut/watchmen.html


Widzieliście ten zwiastun ?
Niby produkcja Bollywood ale 10 mln odsłon w 10 dni...
Film był kręcony między innymi w Warszawie :
[youtube]u-j1nx_HY5o[/youtube]

Tak leciał autobus z mostu Gdańskiego :
[youtube]wVsJpP43bB4[/youtube]

Ogólnie nie ma dobrych nowych trailerów.Jednak za to ja mam 4 nowości,w tym jedną na którą długo czekałem...
 
Ostatnia edycja:
Do góry