Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najważniejsze ze syn zadowolony :)
Nie ma co sie czarować, seria Transów jest taka jaka jest i może niech taka zostanie, filmem mrocznym na pewno nigdy nie będzie.
Plus jest taki, ze mamy tam Marky Marka, a nie tego dzieciaka.
Obowiązkowo oglądne, ale juz na Blu.
Pewnie jutro Lolek będzie piał z zachwytu, bo to fan serii :)
Mnie bardziej ciekawi nowy film z Tomem, ponoć rewelacja.

Btw. Jak z muzyką, dalej takie infantylne smęty jak w poprzednich częsciach?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja będę piał za 2 tygodnie:D

Co do filmu "Na skraju jutra". Opinie różne, znajomy nie był zachwycony, mówi że oklepany scenariusz, efekty dobre, kino rozrywki. Opinie na necie też różne i bardzo podzielone, ale to tak jest z każdym filmem heh. Jedni zachwyceni a inni zdegustowani. Na pewno pozycja obowiązkowa do obejrzenia jak transi heh:)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szczerze mówiac, to nie pamietam filmu z Cruisem który by mi sie nie podobał :) Moze nie będzie tak zle. Szkoda tylko ze trzeba czekać tyle na Blu, Transów też juz bym chętnie przetestował.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Najważniejsze ze syn zadowolony :)
Nie ma co sie czarować, seria Transów jest taka jaka jest i może niech taka zostanie, filmem mrocznym na pewno nigdy nie będzie.
Plus jest taki, ze mamy tam Marky Marka, a nie tego dzieciaka.
Obowiązkowo oglądne, ale juz na Blu.
Pewnie jutro Lolek będzie piał z zachwytu, bo to fan serii :)
Mnie bardziej ciekawi nowy film z Tomem, ponoć rewelacja.

Btw. Jak z muzyką, dalej takie infantylne smęty jak w poprzednich częsciach?

Powiem szczerze, że wraz ze wprowadzeniem Marky Marka miałem nadzieję, że coś jednak zmienią, tym bardziej, że ostatnio trochę tego typu zmian nastąpiło- ostatni Star Trek, seria Batmana wg. Nolana... ale chyba producenci dalej mają trochę inny target widzów. Trochę mnie to dziwi, ze względu na Bay'a, który trochę "mrocznych" filmów wyprodukował
Muzyka podobna, taka "patriotyczna amerykańska" choc pojawiają się wstawki rockowe- Linkin Park ;)

A co do radochy młodego, to po filmie mi powiedział, że najleszy z całej serii.
Może to po prostu film dla dziesięciolatka ;)

Na film z Tomem też czekam, a do tego jeszcze z Deepem, a później z Pitem
Ciekawie zapowiada się też Zbaw nas ode złego z Ericem Bana- też wszystkie filmy z jego udziałem są bardzo dobre.

@Armanig, widziałeś Deadfall? Jeśli nie, to polecam

BTW, to zastanawia mnie podejście osób przygotowujących bloke reklamowe w polskich kinach, film sygnowany przez Hasbro, na który chodzi mnóstwo dzieciaków, a tu reklamy "gumek"
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jednym słowem wszystko kwestia gustu :). Mnie znowu Star Trek nie ruszył a Batman to już co innego heh. No transi to głównie efekty a najbardziej te dźwiękowe no i w tej kwestii ten film jest nie do pobicia. Aż się morda cieszy jak ten film pompuje głośniki i pokazuje na co te nasze klocki stać:D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jack Strong (2014) - IMDb zaliczony.
W końcu muszę pochwalić Polaków bo zrobili naprawdę dobry film szpiegowski.Ciekawy i klimatyczny.Jak dla mnie na razie najlepsza polska produkcja z 2014r.Szczerze polecam :)

Co do Erica Bana to przypomniał mi się ten film :
[youtube]BDz-7aTo0f4[/youtube]

Pytanie odnośnie nowych Transów - ile czasy trwają w sumie efekty specjalne ?Tak samo długo jak w drugiej czy trzeciej części czy raczej tyle ile w jedynce ?
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Popieram. Przyjemnie się oglądało. Nie nudził. Dorociński w formie. A w obsadzie granicy bloku wschodniego grał wujek B-).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A co do radochy młodego, to po filmie mi powiedział, że najleszy z całej serii.
Może to po prostu film dla dziesięciolatka ;)

Młody lepiej w robotach obtrzaskany jak my stare konie, wiec pewnie ma racje :)

@Armanig, widziałeś Deadfall? Jeśli nie, to polecam

Nie widziałem. Zaraz sprawdzę.

BTW, to zastanawia mnie podejście osób przygotowujących bloke reklamowe w polskich kinach, film sygnowany przez Hasbro, na który chodzi mnóstwo dzieciaków, a tu reklamy "gumek"

A bo to dla tatusiów, najpierw pokazują wyginającą się Megan Fox, a potem profilaktycznie gumki jakby kogoś zbytnio pobudziła :) Ale fakt, dobór reklam często jest niefortunny. Z drugiej jednak strony, jak czlowiek czyta o 12-13latkach którzy zostają rodzicami, to włos sie jeży.
Co by nie mówic, ale kobitki w transach mają dobre. Ta w ostatniej części też niczego sobie :)
 

Ramlesa

New member
Jestem po Transach 4.
I powiem tak. Fabuła taka sobie, trochę przydługi, ale ogólnie ok.
Na blurayu pozycja OBOWIĄZKOWA. Wizualnie klasa sama w sobie, ale dźwiękowo to zwala z nóg. Nie pamietam żeby tak się fotele kiedyś wcześniej trzęsły. Dla samego dźwięku nię mogę doczekać się premiery na blu.
 

Ramlesa

New member
Widzieliście zapowiedź Miasta 44. Zapowiada się całkiem, całkiem. Ktoś popracowali przy efektach i jakoś tak niepolsko całość wygląda. Ja do kina napewno pójdę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widzieliście zapowiedź Miasta 44. Zapowiada się całkiem, całkiem. Ktoś popracowali przy efektach i jakoś tak niepolsko całość wygląda. Ja do kina napewno pójdę.

Pewnie że widzieliśmy,nawet@eedviking wrzucał na stronie 292.Ja także ciekaw jestem polskiego filmu "Służby specjalne" którego trailer również jest na stronie 292.

Ostatnio odświeżyłem sobie film Bad Boys.Zauważyłem pewne podobieństwo.Michael Bay gustuje w wystających zębach :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Najważniejsze ze syn zadowolony :)
Nie ma co sie czarować, seria Transów jest taka jaka jest i może niech taka zostanie, filmem mrocznym na pewno nigdy nie będzie.
Plus jest taki, ze mamy tam Marky Marka, a nie tego dzieciaka.
Obowiązkowo oglądne, ale juz na Blu.
Pewnie jutro Lolek będzie piał z zachwytu, bo to fan serii :)
Mnie bardziej ciekawi nowy film z Tomem, ponoć rewelacja.

Btw. Jak z muzyką, dalej takie infantylne smęty jak w poprzednich częsciach?

Jutro oczywiscie swoje wrazenia napisze, ale mysle ze bedzie mi sie podobal film, bo ja nie patrze w tego typu filmie pod wzgledem fabuly itp, dla mnie jest to film typowo rozrywkowy, ma sie duzo dziac, ma byc duzo dobrych efektow, ma byc duzo dobrego dzwieku i super obraz :)
Co do filmu z T.C Na skraju jutra to moj kumpel byl i powiedzial ze pod wzgledem efektow spoko choc Transi wymiataja lepiej - ale to wiadomo. Ale jakby mial tak porownywac do obliviona to myslal ze ten ostatni bedzie lepszym filmem. Wiec mysle ze to kwestia kto co oczekuje po tym filmie. Jak zwykle o gustach sie nie dyskutuje w przypadku filmu.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio odświeżyłem sobie film Bad Boys.Zauważyłem pewne podobieństwo.Michael Bay gustuje w wystających zębach :)
Ale gust ma dobry, trzeba przyznać ;) Tea Leoni też bardzo lubię, a Bad Boysach szczególnie kilka scen i ujęć ;)
Piramida, to Ty kiedyś pytałeś o tą niebieskookąblondpiękność z teledysku Donatana i Cleo?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Film zmontowany z materiałów dokumentalnych, a te zawsze robią wrażenie.
Myślę że obowiązkowa pozycja, szczególnie dla młodszych którzy świat widzą z przez pryzmat Mtv i tej papki którą którą jesteśmy raczeni od lat.
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Myślę że obowiązkowa pozycja, szczególnie dla młodszych którzy świat widzą z przez pryzmat Mtv i tej papki którą którą jeśmy raczeni od lat.
Ja bym dorzucił nawet pozycja obowiązkowa na lekcjach historii, bo inaczej to coś czuje że Ci młodzi od dzisiejszej MTV to nie obejrzą tej pozycji.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jestem po Transach 4 :) zaczne od tego co najgorsze - czyli zapach smierdzacego jedzenia i niewygodne fotele - w zyciu sie do tego nie przyzwyczaje. Przepraszam ale musialem to napisac....
A teraz o filmie wiec zaczne od aktorow - jesli chodzi o plec piekna to powiem szczerze ze jak dla mnie mielismy 3 dziewczyny i zadna z nich nie grala jakos specjalnie lepiej od poprzedniczki w tych filmach, zreszta co tam i mialy grac, glwonei krzycza :).... Wiec dla mnie najladniejsza byla Megan Fox wiec te dziewczyne wolalbym widziec.. Co do glownej postaci to jesli chodzi o ten konkretny film i jakby tu napisac nowa "saga" transow niewatpliwie bardziej pasuje Mark W. Po pierwsze jest starszy i mniej cukierkowy w tym co robi, po drugie, dla mnie jest lepszym aktorem ale i bardziej doswiadczonym od poprzednika.. Mi osobiscie jeszcze podobal sie w tym filmie aktor Stanley Tucci...
A teraz o filmie, tak sie zastanawialem co by bylo jakby byl bardziej mroczny ale wydaje mi sie ze to chyba nie bylby za dobry pomysl - choc to tak na szybkiego pomyslane... Powiem wam szczerze ze jak bylem w kinie z kolega na trzeciej czesci to powiedzialem ze moze lepiej zeby nie robili kolejnej bo juz ciezko bedzie zrobic film jeszcze z wieksza akcja i z lepszymi efektami - pomylilem sie tutaj jest znacznie lepiej i znacznie mocniej , efekty sa lepsze i jeszcze lepiej dopracowane, naprawde az milo ogladac jest. Dla ciekawostki dodam koło mnie bylo malzenstwo blisko 60 -stki , a na sali kilka par bylo tak w okolicach 50-55 nie mowiac juz o dzieciach - wiec film wydaje sie byc rozrywka dla kazdego w kazdym wieku - wiec chyba udalo sie rezyserowi zrobic dobra robote. Niewatpliwe dochodza do tego efekty dzwiekowe, wiec Armanig na pewno jest to film ktory musi zawitac na naszych polkach zeby móc uslyszec to w domu - a gwarantuje Ci ze nie bedziesz zalowal zakupu po tym co uslyszysz i zobaczysz. Chyba ze cos sknoca przy wydaniu filmu na bluray. Dla mnie jest to najlepszy Transformers choc tak jak mowie po trzeciej czesci nie wierzylem ze moze byc lepiej... Dlatego juz nie napisze nic o piatej czesci, bo juz by bylo glupio jakbym znowu sie pomylil...
I na koniec tak jak powiedzial Optimus" honor to the end" bo niewatpliwie trzeba oddac honor rezyserowi za to ze stworzyl film rozrywkowy, ktory nie jest jakis szczegolny pod wzgledem fabuly (bo to innego rodzaju film) ale naprawde ten czas w kinie mija tak szybko ze nie wiadomo kiedy prawie 2, 5 godzinki mija. A juz nie wspomne o wypiekach dzieci po seansie - widok bezcenny i warty kazdych pieniedzy zeby dziecko obejrzalo sobie ten film.

Ps.... a o tym filmie slyszeliscie - lecial trailer przed filmem :
http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+2+(polski)-33850
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy Piramida wklejał :) ale tu jeszcze staruszek Willis, Cusack i pół dolara:
The Prince
[youtube]watch?v=XdZuyp6DpnI[/youtube]
 
Do góry