Nowe telewizory SAMSUNG seria H

gidyja

New member
To musisz sprawdzić, napewno w ten sposób działa z soundbarem samsunga gdzie własnie komunikują się przez Bluetooth wiec teoretycznie powinno działać.

Wytapane z LG-G2
 

piteron

Active member
Bez reklam
Teoretycznie tak.skoro można podpiąć słuchawki bluetooth to i więźę powinien zabaczyc
Jest tylko małe ale musisz włączyć obsługę w menu serwisowym
A nawet jeśli włączysz toi np mi np amplituner yamaha nie wykrywa choć z telefonem samsunga.współpracuje wyśmienicie
 

techfan

New member
Dobry wieczór. Od dwoch dni jestem posiadaczem samsunga h6400 w wersji 40 calowej.Mam pytanie odnosnie jakosci obrazu, nie wiem moze oczekiwalem za duzo ale powiedzmy, że srednio jestem zadowolony z jakości obrazu.Martwi mnie ziarnistosc obrazu ktora najczesciej widać na czarnym tle.Tak ma być czy to moze tak sie zastanawiam wina może dekodera nc+ premiumbox albo kabla hdmi ( jakis firmy hama) czy przedewszystkim jakosci programów w telewizji.I drugie pytanie które ustawieni motion plus jest lepsze do sportu: plynny czy wyrazny,a może coś pomiędzy?
 

szwagier44

New member
U mnie miałem podobne wrażenie na 48'' i dekoderze CP. Okazało się w dekoderze miałem ustawioną zła rozdzielczości, po przestawienie na 1080i obraz jak żyleta nie mam się do czego przyczepić.
 

techfan

New member
Nie znam sie za bardzo, to moze być głupie pytanie :).Sprawdziłem w dekoderze wszystko jest na full 1080i ale zaciekawila mnie informacja jak wszedlem w opcje dekodera premiumbox+ , diagnostyka i łącze hdmi i tam jest napisane : wyświetlana rozdzielczość 1920x1080(50Hz) z przeplotem.Tak ma być czy jesli matryca jest 100hz to powinno byc wlasnie tyle?
 

Metrolog

New member
Nic dziwnego z uwagi na to że typowe przejściówki bez przełącznika we/wyj są z reguły wejściem dźwięku i sygnału wideo do telewizora a nie wyjściem. Dźwięk jest na pewno na gnieździe euro bo osobiście podłączyłem kiedyś swój TV do amplitunera.
 

przeeemek

New member
Może tak jest. Ale tym samym kablem dalo sie wydostać dźwięk z dekodera. Dekoder przez hdmi podłączony do tv. A za pomocą euro do wieży.
 

krompac

New member
Dla myślących o wydobyciu dźwięku stereo z Euro Scarta informacja, żeby dali sobie z tym spokój. Dźwięk jest tak potwornie rozjechany że nie ma szans ustawić go nawet suwakiem z menu TV.
 

Metrolog

New member
Dla myślących o wydobyciu dźwięku stereo z Euro Scarta informacja, żeby dali sobie z tym spokój. Dźwięk jest tak potwornie rozjechany że nie ma szans ustawić go nawet suwakiem z menu TV.

To możliwe ja chciałem wykorzystać ten sygnał tylko jako internetowe radio a do tego celu to się akurat nadaje szczególnie że mamy opcje wyłączenia obrazu.
 

darus75

Member
Nie lepiej na allegro kupić taniego DACa i normalnie podłączyć TV ze wzmakiem? U mnie tak to działa tylko że ja mam DACa w kompakcie DCD3000 ale tak samo będzie działał inny przetwornik. Muza chodzi pięknie na youtube i na wszystkich aplikacjach.
 

kubucha

New member
A orientuje sie ktoś moze, czy dysk zewnętrzny przenośny (bez zasilania zewnętrznego bedzie śmigał z h6400? W sensie chodzi mi o Time Shifting przez CI+ z UPC? A dysk to miałby być Seagat Expansion 500gb. Moze ktoś ma ten telewizor i UPC i korzysta z dysku zewnętrznego do Time Shiftingu? :)
 
Do góry