Nowe starterpacki na święta, bardzo miły prezent w przystępnej cenie :)

kozi170

New member
W Bydgoszczy w MM jest dostępny starterpack 40GB z drugim padem i grą a w centrum sony 60GB z dwoma grami i drugim padem za 1999zł tak jakmiało być. I tu i tu mają jeszcze kilka sztuk. Różnica 200zł ja się tylko wacham nad tym, czy nie lepiej wybrać 40Gb bo 60GB podobno jest głośna, nie wiem czy to plotki czy prawda, może 40GB jest bardziej dopracowana jak sądzicie...?
 

dienekes' shade

New member
kozi170 napisał:
czy nie lepiej wybrać 40Gb bo 60GB podobno jest głośna, nie wiem czy to plotki czy prawda, może 40GB jest bardziej dopracowana jak sądzicie...?
Jeśli PS3 60 GB jest głośna, to posiadacze X klocka muszą być głusi jeśli nie przeszkadza im praca ich zabawek;) W necie jest filmik z porównaniem hałasu generowanego przez obie konsole. Pogooglaj trochę, może na youtube też to znajdziesz. To wyjaśni Twoją wątpliwość.

Od siebie dodam, że jestem szczęśliwym posiadaczem wersji 40 GB, która jest praktycznie bezgłośna (a po 2 godzinnej sesji w NFS ProStreet ledwo ciepła!!). U kumpla grałem na "60tce" i gdyby nie dodatkowy "intercooler", też pewnie byłaby ledwie słyszalna, zwłaszcza, że erę filmów niemych mamy za sobą, a o grach, z oczywistych względów, nawet nie wspomnę :grin::grin::grin:

Ps. PS3 40 GB jest "nowsza" i ma mniejsze zapotrzebowanie na prąd, co oznacza mniej generowanego ciepła, a tym samym niższe obroty coolerów.To z kolei owocuje komfortową akustyką urządzenia.:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

matteo

New member
Movie Pack

W warszawskim Centrum Sony (przy Al. Jana Pawła II) jest w sprzedaży
PS3 40GB Movie Pack - z filmem Spider-Man 3 BD za 1599,00zł.
Kupiłem i jestem zadowolony :)
 

Mistic

New member
Ja widzialem po sklepach same 40GB, 60GB to juz unikat, pewnie pojedyncze sztuki gdzieś sie tam znajdą ale cieżko dostać i trafić na sklep które je ma.
Pozdrawiam.
 

MZKS1929

New member
Jedynie do zlotych sklepow Sony zjechaly ostatnie sztuki tej konsoli z dyskiem 60GB. Mysle ze jeszcze na aukcjach internetowych cos bedzie mozna dostac
 

wojti12

New member
witajcie,


wlasnie poluje na ps3. szukam wersji z jakas fajna gra np: heavenly sword
ale pytanko - czy macie jakies wiesci o nowej wersji ps3 - 60 lub 80gb?
dzis rozmawialem z centrum sony w wawie i cos mowili ze maja nieoficjalne info o wersji 80gb ale czasu nie podala

czy jak chce kupic teraz to raczej musze sie nastawic na 40gb?
gdzie w wawie sprzedaja po dobrej cenie ps3 z 1 gra lub filmem? (tylko nie spiderman3 :) ?
 

slewers

New member
Witam
Zastanawiam się nad kupnem PS3 do filmów, ale nie tylko.
Na dzień dzisiejszy konsola nie potrafi wypuścić na wyjściu HDMI sygnału cyfrowego audio w wersji 7.1 w postaci bitstream. Czy w przyszłości nowsza wersja aktualizacji oprogramowania pozwoli wypuścić audio 7.1 DTS HD Master Audio i Dolby TrueHD ?
http://www.nowetrendy.pl/index.php/news/id/3307
Pozdrawiam
 

mariof

New member
Bez reklam
to kwestia oprogramowania a nie sprzętu. Sądzę, że kolejne aktualizacje to umożliwią. Jednak w Hi-endowym zestawie kina domowego ta konsolka (przy całej, mojej sympatii do niej - patrz posty) jakoś nie pasuje. To tak jakby do Ferrari założyć opony o wysokim profilu - niby pojedzie, pewnie nie gorzej, ale nie pasuje...:hmm:
 

johanek

New member
Właśnie Sony do Centrów Sony rozsyła ostatnią partię StarterPacków (60GB+Sixaxis gratis i 2 gry gratis) to już podobno ostatnia szansa :( cena bz. 1999zł
 

Standard

New member
jesli ktoś kupuje teraz super, jesli nie niech się nie boi będzie taniej, a za rogiem czeka wersja Ps 3 80gb :) i inne niespodzianki
 

MZKS1929

New member
Mysle ze na wersje 80gb jeszcze troche trzeba bedzie poczekac. napewno oferta Startpackow bardziej korzystna niz zakup "golej" 40Gb
 

Maciasty

New member
Pomocy

jesli ktos mógłby mi pomóc byłbym bardz szczesliwy i wdzieczny.....mój problem jest taki ze kiedys ktos mi powiedział ze na PS3 40GB będą chodziły oryginalne gry z PS2...Tak więc Kupiłem fife street 2 z PS2 ale nie chula...wyskakuje cos o sofcie......w pudełku znajdowała sie takze płyta z softem 2.0 ale gdy wkładam płyte do pleya nic sie nie dzieje....jak moge zainstalowac ten soft moze gdy zainstaluje bedzie chodziła gra...

Z gÓry dzięki,,,,,
 
Do góry