Nowe starterpacki na święta, bardzo miły prezent w przystępnej cenie :)

MZKS1929

New member
Sa z motorstorp i padem sixais. Przynajmniej takie widnieja w gazetce na 1 stronie mozliwe ze na miejscu sa inne zestawy w innej cenie ?
 

domeloslaw2

New member
MZKS1929 napisał:
Cena mialabyc 1999zl to czemu Gdynia wrzuca 200zl drozej czyzby cos dodawali do tego extra

Mozliwe ze tak jest bo dzwonilem z pracy i moglem nie doslyszec albo za tyle ale daja inne gierki to wie jak to bedzie :D napewno w wtorek sie spotkamy w centrum sony w gdyni
 

MZKS1929

New member
Te startpacki co pojawily sie na portalu aukcyjnych w ciagu 1,5h sprzedane calosc 20szt w cenie 1999zl. jeden klient kupil 12szt od razu:hmm: Chyba jakis fan PS3 :rolleyes:
 

MZKS1929

New member
Oto co oferowali :KONSOLA SONY PLAYSTATION 3 STARTER PACK!!!!!
PS3 (Konsola 60GB + 2 pady + 2gry) a gry to : Motorstorm i Resistance
 

Michal1064

New member
Ja zakupiem ten pack z MM po 1790. W zestawie Play40GB Sixaxis i MotorStorm. Miały być co prawda w jednej paczce ale podobno nie doszły no i sprzedawca złożył mi taki zestaw.
 

Michal1064

New member
Kolego kozi170:

Tak. W cenie 1790 jest: Playstation 3 40GB z padem Sixaxis + MotorStorm + dodatkowy pad.

Ja kupiłem w MM w Rzeszowie w środę (sprzedawca złożył mi ten zestawik , w piątek byłem w MM Kraków - M1- nie widziałem packów w 1 pudełku więc pewnie taka sama sytuacja że składają konsolę plus gierkę plus dodatkowy pad Sixaxis

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

domeloslaw2

New member
Ja zrobilem wlasny pakiet kupilem ta z mm dokupilem do tego nfs pro street za 1990 tylkoze 20 gb mniej i dwa usb wejscie mniej a jestem pewien ze ten nowe pakiety beda takie jak ostanio czymi motostorm i ta strzelanina :) nie wiem jak sie dokladnie nawt nazywa
 

kozi170

New member
ciekawe czy jeżeli się wogóle pojawią jakieś nowe zestawy to w jakich ilościach, może znowu bedzie po parę sztuk na sklep...
Zastanawiam się czy kupić teraz w mM za 1790 czy czekac na coś innego, a jak z tymi 60GB co miały byc w centrach sony, są? wie ktos? czy tylko to 20 sztuk co było chwilę na allegro...
 

matteo

New member
kozi170 napisał:
ciekawe czy jeżeli się wogóle pojawią jakieś nowe zestawy to w jakich ilościach, może znowu bedzie po parę sztuk na sklep...
Zastanawiam się czy kupić teraz w mM za 1790 czy czekac na coś innego
Też się wstrzymuje z zakupem...
Jeszcze są dwa tygodnie do godziny zero i mogą się pojawić nowe oferty,
nie wiem jak Ciebie, ale mnie nie przekonuje starter za 1790,00PLN.
Motorstorm mi nie pasuje, poza tym chyba każdy kto chciał kupić
ten tytuł - już to zrobił, więc sprzedać można za niewielką kwotę.
Do tego dochodzi drugi Sixaxis... tylko, że zaraz pojawi się Dual Shock 3...

Co do samej dostępności to w Centrach Sony niewiele wiedzą,
liczę raczej na markety elektroniczne takie jak MM czy Saturn.

Heh, w sumie powoli zaczynam się niecierpliwić ;)
 

kozi170

New member
no tak ja też niby czekam tylko, żeby nie było tak, że będziemy czekac a nic nowego nie wejdzie, a w miedzyczasie skonczy sie dostepnosc startpackow w MM i centrach sony i beda znowu ni edo dostania i zostaniemy na lodzie...
 

matteo

New member
kozi170 napisał:
no tak ja też niby czekam tylko, żeby nie było tak, że będziemy czekac a nic nowego nie wejdzie, a w miedzyczasie skonczy sie dostepnosc startpackow w MM i centrach sony i beda znowu ni edo dostania i zostaniemy na lodzie...
Zawsze zostanie jeszcze sama PS3 40GB za 1599,00PLN...
Przy ofercie jaka jest obecnie to wiele nie stracę, a wręcz przeciwnie :)
 

matteo

New member
marcin0903 napisał:
Jeśli będą jakieś startery, to powinni je reklamować w prasie (N+, PE)..
Dwa tygodnie przed świętami... to szybciej pojawią się reklamy
w telewizji czy radiu, a już najszybciej w internecie.
Chociaż, z dnia na dzień wątpie, aby Sony Polska coś przygotowało,
(co jest dosyć dziwne) szybciej coś się upoluje w elektromarketach...
 
Do góry