Nowe starterpacki na święta, bardzo miły prezent w przystępnej cenie :)

chmurny

New member
To to oznacza, że są na cellach 90? I jak to ma się do wersji 80GB?

edit:
Standard napisał:
jesli ktoś kupuje teraz super, jesli nie niech się nie boi będzie taniej, a za rogiem czeka wersja Ps 3 80gb :) i inne niespodzianki
Kiedy ma się pojawić ta wersja, nie wiesz?
 

Maciasty

New member
Pomocy

jesli ktos mógłby mi pomóc byłbym bardz szczesliwy i wdzieczny.....mój problem jest taki ze kiedys ktos mi powiedział ze na PS3 40GB będą chodziły oryginalne gry z PS2...Tak więc Kupiłem fife street 2 z PS2 ale nie chula...wyskakuje cos o sofcie......w pudełku znajdowała sie takze płyta z softem 2.0 ale gdy wkładam płyte do pleya nic sie nie dzieje....jak moge zainstalowac ten soft moze gdy zainstaluje bedzie chodziła gra...

Z gÓry dzięki,,,,,
 

WoJoW

New member
chmurny napisał:
Znam kogoś kto może mi przywieść wersję 80 GB z USA. W EU będzie to działało? :hmm:
Gry będą działać bez problemu, ale przy filmach można napotkać się na problem związany z blokadą regionalną. Z prądem też nie ma problemu - wystarczy po prostu taki kabelek jaki jest tam w ps3 tylko z europejską wtyczką.
 

chmurny

New member
Tak sobie kalkuluję, czy mi się to opłaci. Dobrze by było mieć kompatybilność z PS2...
Słyszałem, że dysk można wymienić na większy SATA 2.5 bez utraty gwarancji. Prawda to?
 
Do góry