Nowe starterpacki na święta, bardzo miły prezent w przystępnej cenie :)

MZKS1929

New member
Napewno beda sie pojawialy rozne startpacki. pewnie duze sieci hanlowe z elektronika same sobie wybraly elementy do strtpacka. Bo co do za roznica dla sony czy do konsoli wsadzi gre czy film B/D czy dodatkowego pada. Ale jakie to beda startpacki w roznych wiekszych sklepach z elektronika przekonamy sie pewnie za 1tydz
 

hugo75

New member
ja dzisiaj dzwoniłem do platynowego sklepu Sony w Krakowie i powiedzili mi że prawdopodobnie pojawi się coś nowego w przyszłym tygodniu cały czas mam nadzieje , że będą to te obiecane starter packi z Rachetem albo Uncharted tak np. za około 1649 PLN :-D
 

matteo

New member
JuPil napisał:
Widziałem w MM Lublin zestaw PS3/40G + dodatkowy pad + gra "Motorstorm" za jedyne 1790zł !!! To jest jak myślę ten zestaw na święta.
W Warszawie też jest oferta PS3 40GB + DRUGI SIXASIS + MOTORSTORM
za 1790.00PLN i trochę jestem rozczarowany, że 'znowu' Motorstorm...
Jakoś do mnie ten tytuł nie trafił...
Chyba lepiej kupić za 1599 zł w tym samym MM PS3/40 G + BD film Spiderman 3
Jasne, że tak - szczególnie, że zaraz się pojawi Dual Shock 3,
więc jakoś drugi Sixaxis i Motorstorm to wątpliwa atrakcja.
Tylko, że w Warszawie nie widać 'PS3 Movie Pack', heh.


hugo75: To czekam z niecierpliwością :D
 

MZKS1929

New member
hugo75 napisał:
ja dzisiaj dzwoniłem do platynowego sklepu Sony w Krakowie i powiedzili mi że prawdopodobnie pojawi się coś nowego w przyszłym tygodniu cały czas mam nadzieje , że będą to te obiecane starter packi z Rachetem albo Uncharted tak np. za około 1649 PLN :-D
Np. w 3-miescie w zlotym sklepie "gola" 40gb cena 1999zl:???:
 

johanek

New member
Dziś Sony zaczyna wysyłać pierwszą partię starter packów (60GB+Resistance+Motorstorm+drugi Sixaxis za 1999zł) do Centrów Sony - około 400 sztuk na Polskę
 

matteo

New member
johanek napisał:
Dziś Sony zaczyna wysyłać pierwszą partię starter packów (60GB+Resistance+Motorstorm+drugi Sixaxis za 1999zł)
do Centrów Sony - około 400 sztuk na Polskę
A wiesz czy pojawi się coś rzeczywiście nowego?
Jakbym miał deja vu, tylko cena tego startera niższa niż premierowo...


Heh, jakiś "PS3 Movie Pack", albo starter pack z Assassin's Creed,
Uncharted czy Ratchet mi się marzy... albo chociaż Virtua Fighter 5 ;)
 

marcin0903

New member
matteo napisał:
A wiesz czy pojawi się coś rzeczywiście nowego?
Jakbym miał deja vu, tylko cena tego startera niższa niż premierowo...


Heh, jakiś "PS3 Movie Pack", albo starter pack z Assassin's Creed,
Uncharted czy Ratchet mi się marzy... albo chociaż Virtua Fighter 5 ;)
Nie często zdarza się tak, że do Startera dorzucana jest gra multiplatformowa, więc wg. mnie szanse są nikłe , na powstanie startera z VF5 lub AC, ale z Ratchetem jak najbardziej :).
 

kozi170

New member
johanek napisał:
Dziś Sony zaczyna wysyłać pierwszą partię starter packów (60GB+Resistance+Motorstorm+drugi Sixaxis za 1999zł) do Centrów Sony - około 400 sztuk na Polskę

nie orientujesz sie czy to dokładnie to samo co za pierwszym razem? Bo wygląda na to po składzie startpacka, że tak... a pamietam, ze te 60GB z pierwszej serii mialy problemy z dosyc denerwujacym buczeniem, dlatego zastanawiam sie czy to poprawili czy to poprostu ta sama seria co wtedy...
 

opozdi

New member
Starterpacki 60gb na święta? Kit czy prawda?

Byłem dziś w Centrum Sony w Lublinie zapytać się czy przed świętami będą mieli jakieś starterpacki typu ps3 40gb + pad + gra. Facet twardo odpowiedział, że nie mają żadnych informacji na ten temat, ale równie twardo powiedział, że spodziewają się starterpacków 60gb + 2pady + 2gry. Zdziwiłem się bo Sony Polska podobno nie ma już od jakiegoś czasu ani sztuki, ale gość był tak pewny swego, że nawet od razu poleciał po wizytówkę sklepu i poprosił o kontakt, bo jak stwierdził dokładnej daty nie zna kiedy te straterpacki mają dojść ale nakłaniał żeby dzwonić i się dowiadywać. Ja na bank z tego nie skorzystam bo niestaty cierpię na chwilowy brak funduszy:(, ale jeśli to prawda co on powiedział to może komuś z Was się to przyda. Dodam tylko że wg niego cena takiej imprezy (o ile to prawda) wynosić będzie 2000zł.

Ps. Ten post nie ma za zadanie rozpętać jakiejś kolejnej wojny, czy zaśmiecić forum. Piszę go dla informacji potencjalnych zainteresowanych. Proszę też o komentarze z Waszej strony. Co o tym Sądzicie???
 

johanek

New member
Nic nie wiem na temat tej wady. Starter Packi są identyczne ,tyle że w nizszej cenie. Co do innych wersji to pojawi się tez zestaw z płytą BR Spiderman 3 ale szczegółów nie znam (chyba 40GB).
 

kozi170

New member
niby te 60GB miały taka wadę, że były głośne - piszczały czy buczały co było dosyc denerwujące, pare osób na forum to pisało, dlatego właśnie zastanawiam się czy nie kupić 40GB, przy ogladaniu filmów moze to być denerwujące...
 

MZKS1929

New member
Startpacki w cenie 1999zl wystawione juz przez jeden ze zlotych sklepow sony na jednym z najwiekszych polskich stron z aukcjami. Ilosc sztuk : 20.
 

hugo75

New member
no i były 60 GB ale tylko przez 30 min. a nadal nie ma 40 GB z gierką Ratchetem lub Unchrted i już chyba niestety nie będzie :(
 
Ostatnia edycja:

MZKS1929

New member
Sa w MM w cenie 200zl tanszej wiec chyba lepiej miec zapas 20Gb na dysku + 1gre + 1pada. Oferta wydaje sie o wiele lepsza niz w sieci MM
 

hugo75

New member
MZKS1929 napisał:
Sa w MM w cenie 200zl tanszej wiec chyba lepiej miec zapas 20Gb na dysku + 1gre + 1pada. Oferta wydaje sie o wiele lepsza niz w sieci MM
ale jakie są te 40 GB z jaką grą bo napewno nie są to te z Ratchetem albo Unchartedem
 

Standard

New member
MZKS1929 napisał:
Startpacki w cenie 1999zl wystawione juz przez jeden ze zlotych sklepow sony na jednym z najwiekszych polskich stron z aukcjami. Ilosc sztuk : 20.

nie wiem czy reklama nie jest zakazana :hmm:, ale linka mógłbyś podać :eek:k:
 

MZKS1929

New member
Linka nie podam ze wzgledu na reklamowanie sklepu. Jak ktos sie odbrze domysli to trafi do tej oferty Niestety na obecna chwile znikla ona a w ciagu godziny odrazu poszlo 8 konsol
 
Do góry