Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

Zielony_M

Member
Emocje opadły. Fakt, działa. Ale nadal się wysypuje przy przewijaniu filmików, nadal nie działają u mnie filmy 1h+ (po wejściu w taki clip historia wyglada tak, że 'klepsydra' mieli i mieli, filmu nie potrafi załadować i trzeba wychodzić z aplikacji cofając się do SmartTV, ponieważ już wtedy nie działa przycisk BACK.
Tak czy siak fajnie, że można poglądać teledyski czy tam zapuścić dzieciom jakieś bajki.
 

phil7008

New member
Bez reklam
a jak tam z uruchamianiem materialu na yt czy tez jak w modelach xxx8 przez pierwsze 10-20 nie idzie ogladac bo tnie niemilosiernie? mam tak od poczatku w moim pfl7008 przetestowanie wszystkie wersje opro. net +-30mega
 

grisza9

New member
Witam,

Ściągnołem aktualizację do mojego 42pfl6007k/12 i próbuje aktualizować z pena i nic. telewizor widzi katalog a już zawartego w nim pliku niet?! Nie mam pojęcia o co chodzi?
Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję
 

JohnLenin

New member
Witam. Po ostatniej aktualizacji mój Philips 37PFL6007K/12 zachowuj się tragicznie. Przynajmniej raz dzienne zawiesza się, "wisi" czarny ekran i nic nie można zrobić, pozostaje wyjąć tylko wtyczkę, po takim zabiegu często traci ustawienia obrazu i trzeba ustawiać od nowa. Robiłem ustawienia fabryczne, ale nic to nie dało. Mam dość tego Tv, nie dość że to muł niesamowity, to po ostatniej aktualizacji nadaje się tylko na śmietnik. Tv nie posiada już gwarancji. Poradźcie co można zrobić z tą kuqą? Czy zostaje czekać na nowe oprogramowanie o ile będzie?
 

emer

Member
Bez reklam
full reset, wył do standby na 1min, potem wyciągnij wtyczke z gniazdka na 2min. Włącz, i od nowa wszyyyystkie ustawienia mu zrób od nowa ;)
 

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Po ostatniej aktualizacji mój Philips 37PFL6007K/12 zachowuj się tragicznie. Przynajmniej raz dzienne zawiesza się, "wisi" czarny ekran i nic nie można zrobić, pozostaje wyjąć tylko wtyczkę, po takim zabiegu często traci ustawienia obrazu i trzeba ustawiać od nowa. Robiłem ustawienia fabryczne, ale nic to nie dało. Mam dość tego Tv, nie dość że to muł niesamowity, to po ostatniej aktualizacji nadaje się tylko na śmietnik. Tv nie posiada już gwarancji. Poradźcie co można zrobić z tą kuqą? Czy zostaje czekać na nowe oprogramowanie o ile będzie?

Mam to samo po ostatniej aktualizacji w moim Philips 46PFL7007K/12.
Z tym, że restart TV następuje 1 raz dziennie podczas przełączania kanałów. TV restartuje się ale nie gubi ustawień tylko o dziwo usuwa wszystkie nagrane na dysku filmy z TV. O dziwo TV widzi dysk i można nagrywać na nowo (nie trzeba go na nowo formatować).
Instalowałem kilka razy "Zainstaluj ponownie TV", ale to nic nie dało. Jedynie co można zrobić to czekanie o ile będzie na nową aktualizację softu.
Co za aktualizacje oni udostępniają :cry:
 

emer

Member
Bez reklam
Jutro spróbuję czy coś to da.
Czyli?
1.Wyłączam tv pilotem, czekam 1min.
2.Wyciągam wtyczkę, czekam 2min.
3.Włączam i daje ustawienia fabryczne.
może ktoś się wypowie jeszcze, ale uważam, że najpierw full reset, potem wyłączanie i po załączeniu ustawiasz od nowa swoje nastawy ....
 

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
może ktoś się wypowie jeszcze, ale uważam, że najpierw full reset, potem wyłączanie i po załączeniu ustawiasz od nowa swoje nastawy ....

T0 nic nie da.
Właśnie ponownie zainstalowałem najnowsze oprogramowanie i nic. Żadnej poprawy.
To wina ich ostatniej aktualizacji.
 

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie wgrałem starszą wersję z 28.10.2014 numer 000.150.099.000. Poobserwuje czy będzie tak samo mi restartował się podczas przełączania kanałów i kasował nagrane programy na dysku. Wiem że w tej wersji nie dział Vod onet i YouTube. Ale przynajmniej przekonam się czy to wina jednak softu.
 

Zielony_M

Member
Szkoda, że jacyś niezależni zapaleńcy od developerki, nie złamali softu i nie zrobili niezależnego, poprawnie działającego; odblokującego np. dodatkowo blokadę do kamerek innych niż Philips.
 
Do góry