Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

Zielony_M

Member
Więc pozostaje przywrócenie starszej wersji oprogramowania + mini pc.


Przerabialiscie temat któregoś "mini PC"?
Który model wystarczająco dobry w rozsądnej cenie?

Tak może być bo PUS7600 jest na androidzie.
A mój TV PFL46-7007/12 ma ostatnie 2 softy skopane o których już wyżej pisałem. Musiałem cofnąć o 2 softy wstecz, aby mi TV nie decydował, kiedy zrobić sobie restart, zgubić ustawienia tv czy wykasować nagrane programy z dysku.
No i teraz działa poprawne (ale bez VodOnet i YouTube) taka jest smutna rzeczywistość.

Może jak by więcej osób pisało do BOK Philips o w/w problemach. To by łaskawie naprawili to co skopali.


Który konkretnie numerek softu masz wgrany?
Może się zdecyduje, jeśli jak wyżej wejdę w "miniPC" bo bez YouTube nie da u mnie rady.
 

Lumiowiec

New member
Witam. Aktualnie posiadam Philipsa PFL8007K/12 z softem QF1EU-0.150.48.14 z 2012 roku. Od czasu do czasu się menu zatnie, nie działa Onet VoD i YT. Powiedzcie, czy mam zostawić soft, czy aktualizować do najnowszego czy też do innego?
 

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ta wersja (000.150.099.000) o której piszę jest stabilna. Ale coś za coś. Nie działa tam też VODOnet oraz YT.
Za to na najnowszej działa YT i VodOnet. Ale cały czas się TV restartuje, gubi ustawienia TV oraz kasuje nagrania z dysku.
Wybór należy do Ciebie.
 

Lumiowiec

New member
W takim razie na razie zostanę na starszym sofcie.
Są jakieś szanse na to, że Philips wypuści jeszcze aktualizację, w której to naprawią czy tylko można o tym pomarzyć?
Skąd mogę pobrać (i jaka jest data jego wydania) ten stabilny soft 000.150.099.000?
 
Ostatnia edycja:

keyzee

New member
Parę razy pisałem do Philipsa o tym firmware.Odpowiedź jest taka sama:
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie państwa zgłoszenia.

Przykro nam z powodu zaistaniałej sytuacji.

Prosimy ponownie zainstalować telewizor według poniższej instrukcji:

Aby zreinstalować telewizor kasując wszystkie ustawienia wciśnij przycisk "Home" na pilocie telewizora i wybierz jedno z poniższych zależnie od modelu:
. [Konfiguracja] > [Ustawienia telewizora] > [Ustawienia ogólne] > [Zainstaluj ponownie telewizor]
. [Konfiguracja] > [Ustawienia telewizora] > [Zainstaluj ponownie telewizor]
 

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tez pisałem w zeszłym roku o skopanym ostatnim oprogramowaniu (restarty, gubienie ustawień TV oraz kasowanie nagranych programów z dysku).
Nawet nie raczyli mi odpowiedzieć.
 

JohnLenin

New member
Można do usranej śmierci wklepywać te ustawienia obrazu, wszystko na darmo :-////
...dla tego, ja pozbyłem się chwasta i nigdy więcej Philisa!!! Miałem 2 modele tv tego producenta, pierwszy w czasie gwarancji zepsuł się chyba 4razy, wymienili na nowszy model - 37PFL6007K, więcej nie trzeba pisać.

 

keyzee

New member
W przypadku braku stabilnośći systemu po ponownej instalacji polecamy skontaktowanie się bezpośrednio z centrum serwisowym.
Poniżej dane kontaktowe do naszych dwóch dostępnych serwisów autoryzowanych:

Centrum Serwisowe MIK Kraków - ul. Bitschana 4, 31-410 Kraków / (12) 442-45-61 / Czynne: Poniedziałek-Piątek 9.00-17.00
Centrum Serwisowe MIK Radom - ul. Chrobrego 22, 26-600 Radom / (48) 363-31-66 lub (48) 362-27-20
/ Czynne: Poniedziałek-Piątek 9.00-17.00

Jeżeli telewizor jest poza gwarancją firmy Philips, naprawy wykonywane w serwisie autoryzowanym będą wymagać pełnego opłacenia ze strony klienta.

Ciekawe co zrobią w serwisie-wgrają stare oprogramowanie czy stwierdzą brak usterki.Oczywiście zapłacić trzeba.
 
Do góry