Nowe kamery Panasonic HC-X900 / X800

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Odpalałem z kompa, ale jeszcze raz sprawdzę.
Co do nasycenia nie sądzę, sprawdzałem kamerę SD900 i XR520 to samo nagrałem i są różnice, Sony bardziej kręci neutralnie przyrodę za to Panas dodaje żywsze kolory. Wyślę Ci póżniej to sam zobaczysz.
Szkoda, że nie miałem X900.
 

azet

New member
Bez reklam
mam x-900- i tak szukam ale nie bardzo wiem- co można do niej dokupić filtry wiem, konwerter 3d ( gdzie ?) też wiem, ale coś jeszcze ? lampę ?
 

Pudelek

New member
a ja tam i tak wolę mego japońskiego malucha :)

Kolego Ślimak nie jestem ekspertem w dziedzinie kamer, zapytam zatem co bedzie mialo taki kluczowy wplyw na poprawe ujec w slabym oswietleniu?? czy to F1.5 to tylko chwyt marketingowy skoro moja tm700 tez ma 1.5(a zarno jest niemale) Czy uwazasz ze warto przeskoczyc z tm 700 na x900? Zdaje sobie sprawe ze nie dogonie technologii nigdy.Znalazem ten filmik na youtubie, wiem ze panasonic robi takie reklamowki aby napalic malo zdecydowanych.( wyglada ladnie ale jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo w slabym oswietleniu?

(musiałem usunąć link do filmiku z powodu regulaminu 0 w poście posejdona 82 jest, warto zajrzeć)

mało to miło zabrzmiało :sad:: "(..) aby napalić mało zdecydowanych".. to napiszę Ci, że jako niezdecydowany do niedawna napaliłem się :wink: na tą kamerę X900 i jako zwykły weekendowy i wycieczkowy użytkownik stwierdzam, że jest rewelacyjna, a ten filmik oddaje prawdziwe możliwości tej kamerki :smile:. Często w domu filmuję różne uroczystości i słabe oświetlenie temu modelowi kamery niestraszne. Pozdrawiam wszystkich użytkowników kamer Panasonica :D.
 

CIDH

New member
@azet Tak można. Wszystko jest napisane na stronie producenta.

Pytanie brzmi czy warto wydać te plus minus 3000zł czy dołożyć 1000 do lepszego modelu.
 

azet

New member
Bez reklam
time lapse- tylko fabryczny czas ? 1 s, 10 s itd ? można zmodyfikować ? między 1 s a 10 przydałoby się jeszcze coś
 

azet

New member
Bez reklam
hmm to ja widziałem, ale to chyba dotyczy żeby zmienić między 1 s, 10s,itd, a nie zrobić nowy czas - tak to rozumiem
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Tylko że fajerwerki będą dopiero za parę miesięcy a pewnie nie masz czegoś takiego nagranego.
Kiki zrób różne testy i daj jakieś filmiki vs kontra np Sony CX740, bo to porównywalne modele.
 
Do góry