Nowe Dekodery dźwięku przestrzennego DTS-X i Auro 3D - co to jest? opinie, wrażenia.

Drunk

New member
Bez reklam
ps- oczywiście pomijam reakcję mojej małżonki:x:x:x jakbym odważył się jej - tylko- nadmienić o planach robienia dziur w nowym suficie w dopiero co wybudowanym domku....:D..

Niekiedy trzeba być nieugiętym. Ja na potrzeby rozbudowy kina wyburzyłem ścianę i rozwaliłem 2 sufity rok po generalnym remoncie ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
No "sufitowcy". Jest oficjalne potwierdzenie tego o czym mowi sie od jakiegos czasu, Wg grupy D+M,
domyslna konfiguracja glosnikow sufitowych dla DTS:X jest FH i RH, a nie TF i TR.
Zdziwilbym sie gdyby w przypadku Yamahy, dotychczasowo stosujacej swoje rozwiazanie przednich i tylnich glosnikow presence FH i RH, mialo byc inaczej.

http://denon-uk.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/4241/kw/dts%3Ax

Nie oznacza to jeszcze tragedii, bowiem uzytkownicy stosujacy uklad TS/TR chwala sobie efekty, pomimo mapowania kanalow sufitowych, przy pomocy sasiadujacych glosnikow z sufitu i poziomu podstawowego.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Nic tylko mieć trzy oddzielne systemy głośników sufitowych pod: AURO 3D, Dolby Atmos oraz DTS X. Każdy z ww. systemów zaleca inny montaż głośników górnych, jakaś masakra..;-(
 

Caparzo

New member
Bez reklam
To już jest wydziwianie heh niedługo zamiast żarówek bedą zestawy głośników. A dziś w gadżecie na tvn turbo był własnie głośnik z żarówką :D to może tak będziecie stosować :p
 

lycone

Banned
Mi to lotto w tej chwili. Wymiane amplitunera i głośników nie planuje wcześniej niż za dwa lata. Do tego czasu powinno się unormować to i owo :D Nie stać mnie na eksperymenty.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
To już jest wydziwianie heh niedługo zamiast żarówek bedą zestawy głośników. A dziś w gadżecie na tvn turbo był własnie głośnik z żarówką :D to może tak będziecie stosować :p
Teraz czas na lampy w podlodze, ewentualnie moją ulubioną, "światłość wiekuistą"...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Myślisz że pierdzenie kury nad głową nie wystarczy ? że trzeba będzie jeszcze słyszeć pierdzenie z dołu ? :popcorn: :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pierdzenie kury z góry jest, gdy kura przelatuje nad Tobą (pomijam, że to jednak nielot, choć jak masz jej urżnąć łeb to wtedy wypija Red Bulla - dodaje jej skrzydeł). Raczej wolisz przelatującą nad Toba pierdzącą kurę niż przelatującą nad Tobą pierdzącą krowę...


Pierdzenie kury z dołu jest, gdy Ty przelatujesz nad pierdzącą kurą (pomijam, że też jesteś nielot, więc przelatujesz np. Enterprise ze Star Treka)
Nie mylić z "przelatujesz kurę"
:D
 
Do góry