Nowa topowa seria telewizorów Ultra HD LCD firmy Sony , KD-65ZF9 i KD-75ZF9 linia - 2018 .

DarkDevil

New member
Kochany kikusiu to szykuj lgc8 65 cali porownamy w czarny piatek czy tanszy jak wygrywasz to nocleg żarełko i dobra wyski u mnie plus dobre towarzystwo no i jakas potancowka zapraszam z osobą tow........
 

Mateo89

New member
Czy to prawda że ZF9 ma być ulepszony xe93/94? Co byście wybrali porównując je? Pytam bo nie wiem czy warto będzie zmienić mojego xe93.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Tester brytyjski Vincent Teoh z portalu HDTVTest otrzymał przesyłkę tj. telewizor Ultra HD LCD firmy Sony KD-75ZF9 ,
więc zapewne niedługo pojawi się jego test tego telewizora prawdopodobnie na filmiku w aplikacji YouTube .
Będzie w końcu wiadomo co i jak . :| Polscy testerzy obiecali , że przetestują "65" , ale jakoś im to
się dotąd nie udało . Szkoda . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Aktualizacja wewnętrznego oprogramowania układowego z dnia 15 listopada 2018 r . - wersja :v. 6.0520 . Dotyczy telewizorów LCD serii ZF9 ( 65" i 75") , oraz telewizorów OLED serii AF9 . (55"i 65")
Cena za telewizor Sony KD-65ZF9 wynosi na dzień 15 listopada 2018 r. w niektórych sklepach 10999 zł . (black week)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

feromann

Member
ZF9 to już żadna aktualizacja nie pomoże, jest to miernota z dumną nazwą, podszywająca się pod wspaniałego poprzednika ZD9.
Za 10k to już może lepiej poszukać powystawowego ZD9,z małym przebiegiem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie jest to cudo tv, ale bez przesady... oczywiście każdy może mieć swoje zdanie i nie będę z tym polemizował.. jak cena dojdzie do 10 tys + utargować 5 letnią gwarancję i na pewno trochę radości będzie z tego tv.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mało prawdopodobne aby to był nowy tv... ja w lipcu w SC się pytałem o dostępność w 65 calach to już nigdzie nie było nowej sztuki w pudełku..
 
Do góry