Nowa plazma LG 32PC51

timbot

New member
Bez reklam
sorry za zamieszanie, to forum do modelu 32pc51, za duzo watkow czytam na raz i myslalem ze pisze o plazmie 42pc51, wiec z moje doswiadczenia z pip-em sie nie licza :)

do "piotr7" - a mozesz sat podlaczyc przez nagrywarke scartem? wtedy bys mogl pipa-a nagrywarki stosowac i zestawiac obraz z sat z obrazem z tunera w nagrywarce (tylko ze nie wiele mialbys tych kanalow do przegladania)
 

czesky

New member
Widze ze cos kiepsko ten watek prosperuje, pierwsza 32 calowa plasma na rynku a tu cicho'sza (no chodz moze nie do konca pierwsza bo 3 lata temu mielismy 32 calowego hitachi)..........
Osobiscie ogromnie jestem zainteresowany plasmami w tej wielkosci poniewaz 3tyg nie dalem sie poniesc aktualnemu trendowi "manii wielkosciowej" i zwrocilem Panasa 42pv70... I tymczasem czekam na masowe uderzenie 32 calowek...
Znajomy przed chwila dal mi cynk ze LG 32 plasmy sa juz w opolskim MM(2399zl), jutro z rana osobiscie poogladam i dam znac jak to w praktyce wyglada.
Zdrowko.
 

radzique

New member
skoro w MM cena jest 2399 pln, to tylko czekać aż pojawią sie w sklepach internetowych :roll:

Ponawiam prośbę do użytkowników o relacje ze współpracy z PC, oraz o zdjęcia !!! :twisted: ;)
 

dreampac

New member
Powiem wam,że byłem dziś w MM w Opolu i widziałem LG 32PC51 . Poważnie za te pieniądze żaden LCD do 3,5 tyś nie zagra lepiej.
 
Ostatnia edycja:

czesky

New member
Bylem wczoraj krotko w opolskim MM, lg 32pc51 stoi chodz mimo ze nowosc na rynku to kompletnie nie wyrozniony, schowany w tlumie 32 calowych lcd'kow. Obraz mial kompletnie rozstrojony tak ze pewnie laik przechodzacy obok nawet nie rzuci na niego okiem a zwroci pewnie uwage na bardziej swiecace lcd.
Sygnal mieli podlaczony ze zwyklego analoga wiec porownanie wylacznie SD, nastepnym razem na spokojnie poprosze o podlaczenie dvd i hd, chodz pewnie (jak zawsze) najpierw uslysze odpowiedz z donosnym pewnym glosem "nie ma takich mozliwosci technicznych" :) poczym grzecznie uswiadomic trzeba czerwonego pana ze mozliwosci sa tylko trzeba troche checi... to zawsze skutkuje :)
Poki co obraz z lg jak na analoga calkiem zadowalajacy, w pelni maskuje niedoskonalosci widoczne na lcd, chodz lcd obok swiecily mocniej robiac pierwsze wrazenie lepszego jakosciowo obrazu. Ale w ciemnym pomieszczeniu role pewno sie odwroca.
Troszke dalej staly 32" kineskopowce ktore zgasily w analogu i lcd i plasme. I to chyba nie predko sie zmieni :)

Ok, czekam na jakies konkretniejsze testy lg 32pc51 .

pozdr
 

radzique

New member
tylko, że każdy MM może mieć inne ceny, więc informacja w którym mieście jest ta promocja bardzo by sie przydała, Przeleciałem na stronie MM większość gazetek i jakoś nie widze 32pc51. I średnio wierzę w tą cene, ale chciałbym sie mylić.
 

radzique

New member
No ładnie, jest jak byk :)

Szkoda, że tak daleko :/

Rafał28 a gdybyś był przypadkiem w MM kupił tą plazme i sprzedał mi via allegro :D. Jakos się rozliczymy za koszty ;)
 

Rafał28

Klub HDTV.com.pl
vip
Znając MM to zapewne dadzą na sklep 5 plazm w tym 3 kupią pracownicy a
o pozostałe dwie sztuki ludzie będą się szarpać między sobą.Takasytuacja miała miejsce np. w Krakowie przy promocji kamer.

Do kolegi radzique:sorry ale nie będę w najbliższym czasie w Sączu (mieszkam w Tarnowie)
Pozdrawiam
 

triton

New member
o godz 21,00 20/12/2007 lg 32pc51 są po 1799,- w MM Nowy Sącz bardzo interesująca oferta obraz BDB jutro jadę jeszcze raz i chyba kupię
 

Cynik

New member
Witam.W gdańskim MM ten model jest za 1999 pln ,jutro jadę go obejrzeć .W związku z tym mam pytanie ,czy ten tv z tymi parametrami wyświetli obraz HD ? Dzięki za pomoc ,pozdrawiam
 

czesky

New member
Cynik napisał:
Witam.W gdańskim MM ten model jest za 1999 pln ,jutro jadę go obejrzeć .W związku z tym mam pytanie ,czy ten tv z tymi parametrami wyświetli obraz HD ? Dzięki za pomoc ,pozdrawiam

Ten model nie wyswietli.
Po nowym roku maja sie ukazac modele HD.

pozdr
czesky
 

radzique

New member
Ale w jakim sensie nie wyswietli ?
Po hdmi bez problemu ustawisz sobie 1280x720.

42pc51 w natywnej rozdzielczosci wyglada tragicznie, ale po przestawieniu np na 1280x720 było zdecydowanie lepiej.

W gazetce z MM w Gdańsku, jest wsadzona fotka lcd lg, chyba 32lc41.
W rzeczywistości 32pc51 jest w czarnym połysku i ma okrągłą podstawę.

Czy ktoś może wstawić jakieś zdjęcia tej plazmy pracującej w 720p po hdmi ??
 

hmmwv

New member
czesc jestem posiadaczem tego telewizora od dwoch tygodni i jestem naprawde zadowolony , programy ogladam przez kablowke i jakos obrazu jest naprawde cudna lcd nie maja szans . Podlaczylem ten telewizor pod komputer przez kabel vga ale moge ustawic tylko rozdzialczos 1024x748 lub 800x600 nie mam pojecia jak ustawic ta rozdzialke natywna. Osobiscie teraz siedze na 1024x768 i obraz nie jest taki zly tzn literki sa lekko poszarpane , ale w grach to juz kompletne miodzio .

P.S jesli ktos mi powie jak ustawic ta rozdzialke natywna to bede wdzieczny bo w ustawieniach mam tylko te dwie rozdzialki napisane wyzej. Pozdrawiam

Dzisiaj , najpozniej jutro wrzuce zdjecia z tv w akcji
 

radzique

New member
Musisz sie zaopatrzyc w lepsze sterowniki. Po d-sub powinno sie uzyskac :
640x350, 720x400, 640x480, 848x480, 852x480, 800x600, 1024x76:cool:
zalecana : 848x480

Nie masz w karcie graficznej wyjścia DVI ? Tu będziesz mógł ustawić sobie pełne 720p.
 
Do góry