Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
U mnie teraz gra Luxman. Fajny wzmak i fajne granie. Potrzebuje dłuuuuugo się wygrzewać żeby zaczął grac elegancko i delikatnie.
 

Attachments

  • Luxman 505uX MkII.jpg
    Luxman 505uX MkII.jpg
    29,6 KB · Wyś: 50
Zgadza się fajne zabawki, ja wyższy model słuchałem, aż dziw że nie ma w Polsce Dystrybucji tych sprzętów. Cd-ki też warte grzechu.. :)
 
Paweł, coraz ciekawsze klocki się u ciebie pojawiają, czuję, że konkretne zmiany się szykują.

Rafa, to co teraz Tannoye w odstawkę pójdą?
Przy takich wzmakach mogą zacząć nie wyrabiać 😉
 
Od pomysłu wszystko się zaczyna, a potem tylko trzeba coś z tym zrobić, aby ten zrealizował się i móc się tym cieszyć co wcześniej sobie zaplanowaliśmy. Niby to takie proste... :):bober:
 
Ten model mi się podoba, ale nie słuchałem go, niższy model miałem okazję chwilkę posłuchać. Jakby jeszcze te wszystkie pokrętła były za klapką, byłoby idealnie. Ale i tak jest ładny.. :)

 
Oczywiście, każdy będzie miał swój pogląd odnośnie wyglądu wmaków. Dla mnie osobiście każdy z tych kilku to coś pięknego i wspaniale wykonane urządzenia. A przy okazji fajnie grają, kwestia co komu pasuje. Dzisiaj rozmawiałem z Panem, który generalnie luxmany sprowadza od Dystrybutora za naszej granicy i powiedział, że w Polsce jeszcze chwilka musi upłynąć, aby ludzie "pokochali" na nowo luxmany i starają się naprawić to co poprzedni oficjalny dystrybutor w Polsce popsuł, gdzie teraz dystrybutorem jest firma za naszej południowej granicy. Odnośnie dynamiki w najwyższym modelu jest porównywalna do Esoterica DF-370, ACCU 480 -600, ACCU 470 -500.
Reasumując kupiłeś fajną integrę ja do tego dokupiłbym cd do kompletu i tylko pozostaje słuchać i cieszyć się tym co będziesz słyszał z kolumn. :)
 
Ostatnia edycja:
CD to ja nie jestem w ogóle zainteresowany. Ale już DAC DA-06 to tak. Ale na tapecie jest też Aqua La Scala i RT Project DAC ONE. Zobaczymy.
 
Savron trzymam kciuki jak Ci się uda to ogarnąć bo stworzy się fajny temat z samymi zdjęciami co przy porannej kawie można pooglądać... :) już widzę zdjęcia które już dawno zapomniałem że ktoś wstawił ... :)
 
Panele własnej produkcji :) Jeszcze tylko 60 ;)
86b2a4572c84c3d7251be5318d6287ef_1.jpg


e185fb7daa637ebbfa1e4f499d9ef1a0_2.jpg


Ramka z drewna 50x50 obszyta tkaniną głośnikową, w środku PT80 ,ramki będą o trzech różnych grubościach. żeby uzyskać efekt 3D :shock: 5,6,7 cm.

8fb3c8ad87abe2f2c6cf84ef556b1f4e_1.jpg
 
Do góry