Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
U mnie dziś takie maleństwo się pojawiło.

le.jpg


leema.jpg
 
Ostatnia edycja:
Napisz coś więcej ;)

Proszę :)

Z tyłu są po dwa RCA i XLR

W sumie to się zastanawiam po co ? :)
Przychodzi mi do głowy to , że to może być fajne do testów kabli bo pewnie można podpiąć dwa różne jednocześnie i w locie zmieniać na wzmacniaczu źródło. Łatwiej wyłapać wtedy różnice niż tracąc czas na przepinanie kabli.

ty.jpg
 
Proszę :)

Z tyłu są po dwa RCA i XLR

W sumie to się zastanawiam po co ? :)
Przychodzi mi do głowy to , że to może być fajne do testów kabli bo pewnie można podpiąć dwa różne jednocześnie i w locie zmieniać na wzmacniaczu źródło. Łatwiej wyłapać wtedy różnice niż tracąc czas na przepinanie kabli.

ty.jpg

Faktycznie do testów kabli fana sprawa....
 
Proszę :)



Z tyłu są po dwa RCA i XLR



W sumie to się zastanawiam po co ? :)

Przychodzi mi do głowy to , że to może być fajne do testów kabli bo pewnie można podpiąć dwa różne jednocześnie i w locie zmieniać na wzmacniaczu źródło. Łatwiej wyłapać wtedy różnice niż tracąc czas na przepinanie kabli.



ty.jpg
Pytanie tylko jaki będzie miał wpływ ten wzmacniacz na brzmienie całości. Potem się okaże, że kable które grają pęknie przestają tak grać jak podepniesz je bezpośrednio. Tyle z teorii, bo praktykę testowania kabli i ich "grania" zostawiam bez własnego komentarza :D
 
Tylko ze to jest CD.
Co do testowania przewodów, to jeśli już ktoś robi to z pomocą tego klocka to myślę że jest to konfiguracja docelowa. Uważam że idiotyczne byłoby testowanie na nim kabli jeśli to nie nasz sprzęt i nie planujemy go wpisać w system :)
 
Tylko ze to jest CD.
Co do testowania przewodów, to jeśli już ktoś robi to z pomocą tego klocka to myślę że jest to konfiguracja docelowa. Uważam że idiotyczne byłoby testowanie na nim kabli jeśli to nie nasz sprzęt i nie planujemy go wpisać w system :)

Dokładnie. Absurdalne byłoby kupować go wyłącznie do testu jeśli i tak gramy na czymś innym.
 
Tylko ze to jest CD.
Co do testowania przewodów, to jeśli już ktoś robi to z pomocą tego klocka to myślę że jest to konfiguracja docelowa. Uważam że idiotyczne byłoby testowanie na nim kabli jeśli to nie nasz sprzęt i nie planujemy go wpisać w system :)

Dokładnie. Absurdalne byłoby kupować go wyłącznie do testu jeśli i tak gramy na czymś innym.

Dokładnie tak. Do tylko wartość dodana jak komuś przypadnie do gustu.
 
Do góry