Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Gdyby to gość odpowiednio porozstawiał, to by pozamiatał w kinie z tymi pełnoprawnymi skrzynkami na bokach/tyłach, ale tak to jest kobitka-zapewne, zabroniła skuć kawałek kominka ;) Szkoda, bo wystarczyłoby trochę pokombinować.
Swoją drogą, ciekawe co mu tam zasila?
 
Gdyby to gość odpowiednio porozstawiał, to by pozamiatał w kinie z tymi pełnoprawnymi skrzynkami na bokach/tyłach, ale tak to jest kobitka-zapewne, zabroniła skuć kawałek kominka ;) Szkoda, bo wystarczyłoby trochę pokombinować.
Swoją drogą, ciekawe co mu tam zasila?

Zdjęcie słabej jakości i ledwo widać ampli obok suba, ale dobre musi tam być ciśnienie już nawet pomijając te fronty na komodzie:D
 
Było już cosik takiego kilka lat temu, może ktoś pamięta. Czy wtedy nie o JBL chodziło? Była ściana cała zawalona podłogówkami w dwóch poziomach. Pewnie i w tym watku wklejane było :D, tyle że wtedy to karykatura była

Tu właściwe błedem są tylko wąsko rozstawione fronty i wyoyko lewitujące podłogówki. Warunki lokalowe pozwalają na odpowiednie przystosowanie, ale kominek - i se ne da lub se ne chce. Jeszcze pewnie były przeboje z blokowaniem wyjścia na taras, ...
 
Ostatnia edycja:
Myślę że amplituner to jakiś Pioneer.

Borixon, taki płaski, bez regulacji tonów, bez loudnesa, bez korekcji pomieszczenia... NIEWAŻNE!!! Ty wiesz co dobre. Piąteczka.
 
Mój mały zagajnik. Niestety nie ma już mejsca na suba który jest z drugiej strony przy narożniku :)
3fd944d87cf98b69805348f484fbfe06.jpg
48f5a9986c7a2215beee2967785ea1fa.jpg
abb38294ecba56f61c5edef6479bd631.jpg
7caa631a6ae9351ee474731d96d0eed9.jpg
e1b9ed65ccc72a74b5c27d4a1f41c858.jpg
66a4e54e2868c6282918b5a66e31cc1d.jpg
452876d6d1524bc9fd17d5220339742d.jpg
52eb2594ef368b5510cbd9aabd9c8e25.jpg


Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Pamietam jak przeżywałem dramat takiego ustawienia sprzętu....
Wysuń kolumny do przodu i daj je maksymalnie szeroko widzę ze kilka centów się da...

Po latach doświadczeń jakbym miał wrócić dziś to takiego konfigu sprzedałbym wszystko i kupił słuchawki....
 
Warunki ciężkie - wąsko, bardzo wąsko i ciężko będzie o dobrą stereofonię ale mnie kłuje co innego : co robią te kwiatki i świecznik na klockach ? :niewiem:

Borixon swoją drogą dzięki za spotkanko i krótki odsłuch Twojego stereo - muszę przyznać że gra to bardzoooo miło :eek:k: choć więcej gadaliśmy niż słuchaliśmy ;)
Zabrałem Ci jeden z klocków :D - zostajesz z XS2 ????
 
Ostatnia edycja:
Pamietam jak przeżywałem dramat takiego ustawienia sprzętu....
Wysuń kolumny do przodu i daj je maksymalnie szeroko widzę ze kilka centów się da...

Po latach doświadczeń jakbym miał wrócić dziś to takiego konfigu sprzedałbym wszystko i kupił słuchawki....

Musza byc wąsko bo mały podróżuje.mialem szerzej to lubił sie Ich trzymać jak przechodził a teraz go tęsknie kuszą.Te głośniki mogą stać blizej ściany,bas refleks idzie w dół nie na tył.niestety na razie jest jak jest za dwa latka myśle ze bedzie juz dom i nowe stereo.
 
Warunki ciężkie - wąsko, bardzo wąsko i ciężko będzie o dobrą stereofonię ale mnie kłuje co innego : co robią te kwiatki i świecznik na klockach ? :niewiem:

Borixon swoją drogą dzięki za spotkanko i krótki odsłuch Twojego stereo - muszę przyznać że gra to bardzoooo miło :eek:k: choć więcej gadaliśmy niż słuchaliśmy ;)
Zabrałem Ci jeden z klocków :D - zostajesz z XS2 ????

Tak to jest jak wszystko na szybko, nie ma czasu posłuchać konkretnie a pogadac trzeba.

XS2 stoi gra, wygrzewa się i robi sobie pozycje, jeszcze trochę pogra, zobaczymy....
Dzięki za spotkanie i mam nadzieje ze Epoca pohula u Ciebie równie dobrze. To świetny wzmak.
 
W końcu jest cały komplet dla Diamondów : zasilanie i źródła - tak to się prezentuje.Na tą chwilę za mało czasu było aby spokojnie odsłuchać paru płyt ale po krótkich kilku utworach (Tidal, FLAC czy CD) jest mega dobrze :eek:k: scena , detal , bas , vokal - wszystko na + względem starego systemu.
Pylony jeszcze się wygrzewają więc na końcową ocenę jeszcze będzie trochę trzeba poczekać.
IMG_20190209_135538.jpg

IMG_20190209_135618.jpg

IMG_20190209_135651.jpg
 
Tylko może jak dasz podwójne to obrócić te pierwsze o 180 stopni aby powierzchniami płaskimi się stykamy a nie czupkami.? :)
 
Do góry