Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ja wiem, że u Ciebie są odsłonięte, ja pisałem o przypadku kumpla.. :) Tylko byłem zdziwiony, że nawet za zasłoną robiły robotę, którą było czuć, a szczególnie przy większym volume.. Ale podzwoniłem po sklepach i wyszło, że to tylko aborber szerokopasmowy może być zastosowany za zasłoną, aby jakiś efekt uzyskać. Bo osobiście chciałem kupić 2 dyfuzory, ale one nie zdadzą egzaminu. Więc osobiście nie zastanawiam się nad zakupem, bo to jest kwestia tylko czy parter będzie malowany w tym czy w przyszłym roku.. :) Od razu będę wymieniał karnisz na szerszy, plus dodatkowo jedno gniazdo będzie musiało być dołożone aby było dedykowane wyłącznie pod stereo i KD. Ale to wszystko się zrobi jak już będzie sie malowalo..
 
Ostatnia edycja:
Heniu, już chwaliłem, że le teraz czas zrobić to oficjalnie :)
Wielkie Brawa!!! :)
Czy zachowujesz taką kolejność wieży? Nie rozważasz wzmaka na samej górze? Oppo nawet w srodku nie odbiega kosmetycznie od reszty, ale chyba ostwiłeś to zgodnie z kolejnością wyorzystywania?
Heniu, składam wniosek, o Twój osobny temat.
Myślę, że wielu forumowiczów mnie poprze w tej kwestii :)


Adamo - ładne te Pylony :)
Czysto, schludnie, nowocześcnie. Bez widocznej elektroniki wyglądają jak samotne kolumny aktywne :)


Ikar tez nie próżnuje i przełamuje monopol :)
 
Ostatnia edycja:
Rabit-koncowka ma 2 wejścia RCA, więc hk po pre out mam wpiety ale non stop wyłączony z sieci bo czasu na filmy nie ma tyle że stoi to kino. Pzdr

Czyli możesz podłączyć dwa różne urządzenia bez przełącznika i nie będzie problemu że coś się wyjara? Raz grasz z jednego, raz z drugiego? Czemu inni nie mogą czegoś takiego zrobić? Chyba że jest wymagane w instrukcji (tak jak Ty robisz z Harmanem), wyłączenie z zasilania nie używanego klocka?


Henry, to i ja oficjalnie złożę gratki na Twoje ręce i tak jak pisałem wczoraj, i dzisiaj KrzysiekR, teraz już musisz zrobić swój wątek. :hihi::hihi::hihi:
 
Jak nie mogą zrobić to są wejścia, nie gram z 2 urządzeń na raz, i wolę nie sprawdzać co by się stało choć z chęcią bym się dowiedział 😁
 
To jeszcze wrzucę kilka fotek Diamondów już na kolcach - fornir wenge w lakierze prezentuje się naprawdę bardzo fajnie, jakość wykonania na wysokim poziomie :eek:k:
IMG_20190125_181238.jpg

IMG_20190125_180824.jpg

IMG_20190125_121433.jpg

IMG_20190125_181216.jpg
 
Ataszek super to się prezentuje, gratuluję fajniuski zestawik :) jest przestrzeń tak jak lubie kolumny mają czym oddychać :)
 
A Ciebie taki detektyw, że nie wiesz, że stawia się dwie kolumny przy kominku, a nie jedną? Kable też dobrze jest położyć na ciepłych kaflach.
 
A Ciebie taki detektyw, że nie wiesz, że stawia się dwie kolumny przy kominku, a nie jedną? Kable też dobrze jest położyć na ciepłych kaflach.

Drogi Watsonie dobze o tym wiem :)

Mam kolumny obok kominka (kominek w srodku) wiec wygrzewam rownomiernie. A kabelki schowane w drewnianej listwie wiec maja ciepelko xD
 
Do góry