Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Tak się chwalicie tymi swoimi zestawami, a mnie zastanawia czy coś na nich oglądacie? słuchacie jakiejś muzyki? Czy po prostu na nie patrzycie :neutral:? Bo odnoszę jakieś dziwne wrażenie. że w wielu przypadkach raczej przeważa chęć posiadania a nie cieszenia się z oglądania (filmów - nie sprzętu). Czekam na krytykę (konstruktywną).

Pozdrawiam i życzę spokojnych świąt

No tak, ja np wyciągam sprzęt tylko raz do roku, jak ma się zjechać na gwiazdkę rodzina, a przy okazji zrobiłem zdjęcia :p
 
To skoro już uzgodniliśmy, że jesteście wielkimi fanami kina i muzyki to może polecicie jakieś dobre filmy lub albumy, które ostatnio oglądaliście i słuchaliście :).
 
Każdy ma inny gust, więc niekoniecznie polecane filmy czy płyty mogą Tobie przypaść do gustu. Ja jakoś ze współczesnej muzyki nie mogę znaleźć nic dla siebie. Chyba zatrzymałem się na latach 80's i 90's. Ze wspólczesnych wykonawców posłucham jeszcze ATB, Nightwish, Within Temptation, Enigma czy Evanescence. Sa też fajne plytki do przetestowania stereo np. Yello czy Jean-Michel Jarre. Ostatnio przypadkiem trafiłem na płytę ze ścieżką dźwiękową z filmu " Człowiek z blizną". Jest tam parę fajnych kawałków i od razu mi się przypomniała gra GTA 3, bo tam też w radio lecialy te utworki. Fajne kawałki były też z filmu "Drive".
 
A ja dla odmiany sprawiłem sobie najnowszą płytkę Marcin Wasilewski Trio - Spark Of Life.
Wychowałem się na mocnych brzmieniach, ale czasem takie jazowe relaksujące klimaty mnie resetują.
[youtube]am0GP6CZgLo[/youtube]
 
Coś tam grało , chyba "Ona tańczy dla mnie " ,tłukę na okrągło ostatnio :eek:k:
to podziel się informacją w jakiej dokładnie konfiguracji ona zatańczyła dla ciebie, nie chciałbym aby mnie się to przytrafiło :), tandeta okrutna, że też jeszcze ktoś to pamięta

No tak, ja np wyciągam sprzęt tylko raz do roku, jak ma się zjechać na gwiazdkę rodzina, a przy okazji zrobiłem zdjęcia :p
ja z kolei przed świętami wpłacam kaucję, biorę sprzęt z salonu, wpada w święta rodzinka pełny lans, pękają z zazdrości, potem sesja fotograficzna, apdejt na fejsie i graty wracają do salonu a kasa na konto

To skoro już uzgodniliśmy, że jesteście wielkimi fanami kina i muzyki to może polecicie jakieś dobre filmy lub albumy, które ostatnio oglądaliście i słuchaliście :).
Furia, ostatnia płyta "Nocel"
 
Ja robię zdjęcia u kumpla i wstawiam jako swoje. Muzyki słucham w radio w autobusie ,a filmy oglądam przez okno u sąsiada. Pisze się Diana KRELL to ta co robi wzmacniacze. Znam się ,jestem audiofilem. Z jazzu to bym kometę polecał znaczy Komedę :)
 
Do góry