Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ladnie kolego. Co do ampli, to byl fabrycznie zapakowany? To latwo poznac, jezeli nie zwrociles na to uwagi, to raczej nie znajdziesz tam "licznika" godzin, sprawdzic natomiast mozesz czy nie ma drobnych sladow, na zaciskach, potencjometrach, czy tez, drobinki kurzu, ten zawsze sie szybko zbiera, szczegolnie na tylnej czesci, pomiedzy zaciskami itp. Innego sposobu na sprawdzenie, w przypadku ampli nie znam. No, ja jeszcze po wechu wyczuje, wiem jak pachnie nowosc ;)
Edit: Widze ze Krzychu mnie juz ubiegl z tym kurzem, nie zapominajmy tez, co warto dodac, ze moze to byc kurz audiofilski ;)

Tak sobie przeglądam stare posty... Panowie - zapach. Nic tak ładnie nie pachnie, jak nowy ampli wyjęty z pudełka :) Taki co stał w sklepie już tak nie pachnie :)
 
Zapomniałem o WAF. Nie było dyskusji :(

WP_20141220_002.jpg
 
Witam
Z okazji zbliżających się świąt, życzę Wszystkim jak najwięcej miłych chwil z najbliższymi oraz niezapomnianych doznań audio wizualnych.
Poniżej małe dodatki świąteczne :)
 

Attachments

  • IMG_1763.JPG
    IMG_1763.JPG
    30,9 KB · Wyś: 750
  • IMG_1767.JPG
    IMG_1767.JPG
    28,8 KB · Wyś: 734
  • IMG_1778.JPG
    IMG_1778.JPG
    28,1 KB · Wyś: 732
  • IMG_1781.JPG
    IMG_1781.JPG
    46,3 KB · Wyś: 737
Ostatnia edycja:
Ładnie, bardzo ładnie. Trochę za sterylnie jak dla mnie, ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Te piloty możesz zastąpić np. Logiteche Harmony One lub Harmony 700. Posiadam 700-kę i mogę śmiało polecić.
Oczywiście również życzę wszystkim Wesołych Świąt, bez Kevina :)
 
Ladny tv kominek kolor ścian sufit i obraz, nic wiecej.

Wiem, nie można mieć wszystkiego od razu. mam też nieskończony dom, elewacja, ogrodzenie... mam gdzie jeszcze kase wydać, zestaw poczeka , tym bardziej że małe dzieci są to nie ma kiedy oglądać
dlatego też głośniki te są schowane, to jest sztuka nic więcej... jak w wojsku sztuka jest sztuka ;)
kiedyś będzie lepiej :)
 
Wiem, nie można mieć wszystkiego od razu. mam też nieskończony dom, elewacja, ogrodzenie... mam gdzie jeszcze kase wydać, zestaw poczeka , tym bardziej że małe dzieci są to nie ma kiedy oglądać
dlatego też głośniki te są schowane, to jest sztuka nic więcej... jak w wojsku sztuka jest sztuka ;)
kiedyś będzie lepiej :)

Lepiej brzmi prowizorka, bo ona jest najtrwalsza :)
 
Witam
Z okazji zbliżających się świąt, życzę Wszystkim jak najwięcej miłych chwil z najbliższymi oraz niezapomnianych doznań audio wizualnych.
Poniżej małe dodatki świąteczne :)

Ulti, kurcze wyprzedziłeś mnie z biokominkiem, ja mam zamówiony tylko że czarny mat.....;-)
Również wszystkim życzę zdrowych i wesołych świąt oraz spełnienia marzeń kino-stero podobnych..;-)
 
Tak sobie przeglądam stare posty... Panowie - zapach. Nic tak ładnie nie pachnie, jak nowy ampli wyjęty z pudełka :) Taki co stał w sklepie już tak nie pachnie :)
Co za audiofilski fetysz :D
Zapomniałem o WAF. Nie było dyskusji :(
Jest i audiofilska choinka ;)
Poniżej małe dodatki świąteczne :)
Ulti, ten akrylowy (?) talerz gramofonu ma osobne podświetlenie? Można go wyłączyć?
 
Ostatnia edycja:
Nie ma oryginalnie podświetlania, samemu zamontowałem dyskretną tasiemkę diodową.
Tasiemka jest zasilana zasilaczem antenowym z potencjometrem płynnej zmiany napięcia więc sobie dobieram jasność jak mam na to ochotę :)
Nie wymagało to żadnej ingerencji w gramofon.
 
Tak się chwalicie tymi swoimi zestawami, a mnie zastanawia czy coś na nich oglądacie? słuchacie jakiejś muzyki? Czy po prostu na nie patrzycie :neutral:? Bo odnoszę jakieś dziwne wrażenie. że w wielu przypadkach raczej przeważa chęć posiadania a nie cieszenia się z oglądania (filmów - nie sprzętu). Czekam na krytykę (konstruktywną).

Pozdrawiam i życzę spokojnych świąt
 
Tak się chwalicie tymi swoimi zestawami, a mnie zastanawia czy coś na nich oglądacie? słuchacie jakiejś muzyki? Czy po prostu na nie patrzycie :neutral:? Bo odnoszę jakieś dziwne wrażenie. że w wielu przypadkach raczej przeważa chęć posiadania a nie cieszenia się z oglądania (filmów - nie sprzętu). Czekam na krytykę (konstruktywną).

Pozdrawiam i życzę spokojnych świąt
No to pojechałeś po nas snobach , co nie maja co z kasa robić .Alez ja durny jestem zamiast zbierac kase zeby za sto lat kupic sobie Dom nad morzem , pcham pieniadze w kable zeby zrobic fotke i pochwalic sie na forum .Ale dzieki tobie napewno to sie zmieni :eek:k:.Konstruktywnego nie jestem w stanie nic wypocić , bo mam kaca po sobocie .:mrgreen:.
Wesołych Świąt .
 
Tak się chwalicie tymi swoimi zestawami, a mnie zastanawia czy coś na nich oglądacie? słuchacie jakiejś muzyki? Czy po prostu na nie patrzycie :neutral:? Bo odnoszę jakieś dziwne wrażenie. że w wielu przypadkach raczej przeważa chęć posiadania a nie cieszenia się z oglądania (filmów - nie sprzętu). Czekam na krytykę (konstruktywną).

Pozdrawiam i życzę spokojnych świąt

a ja poniekąd się zgodzę, jest pewien odsetek bardziej "posiadaczy" niż "słuchaczy" na tym forum ale jest to w granicach błędu statystycznego, no może trochę więcej. To trochę tacy jak Pan Tomasz z poniższego artykułu, który w audiofilstwie osiągnął już wszystko i teraz będzie zbierał drogie zegarki :)
http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,132749,17124816,Najwazniejsze_jest_to__co_slychac_w_piosence.html


@ nokinomaniak
jak już napchałeś tej kasy w te kable to grałeś coś na nich? Coś się zmieniło sonicznie? Jakieś korelacje?
np 10 dolców wyostrza górę, natomiast 10 euro zdecydowanie dociąża bas. Czy funt brytyjski wpływa na średnie tony? Co z naszą narodowa walutą? :)
Wesołych Świąt dla wszystkich mimo tej szarej i nijakiej aury
 
Tak się chwalicie tymi swoimi zestawami, a mnie zastanawia czy coś na nich oglądacie? słuchacie jakiejś muzyki? Czy po prostu na nie patrzycie :neutral:? Bo odnoszę jakieś dziwne wrażenie. że w wielu przypadkach raczej przeważa chęć posiadania a nie cieszenia się z oglądania (filmów - nie sprzętu). Czekam na krytykę (konstruktywną).

Pozdrawiam i życzę spokojnych świąt

Poczytaj inne tematy, np co kto ma w domu jakie filmy koncerty itp. czy nawet temat do filmów co ktoś ogląda a co nie, tam często ludzie piszą, że oglądają a wręcz testują sprzęt. Bo Tego typu klasy sprzęt to nie tylko podłączyć pod prąd i oglądać. WIęc nie sądze żę mają tylko dla "Miecia"

Czy kolekcjoner aut jeździ każdym ?? Nie sądze. Ale cieszy się że coś ma w w garażu
Trzeba mieć jakąś pasję i hobby bo bez tego człowiek jest martwy
 
Tak się zastanawiam, kiedy ktoś wklei zdjęcia i niechcący doda adres, zawsze "komuś" się przyda.
Co do kolekcjonerów obrazów i aut, to nikt nie chwali się zbytnio tym co i gdzie ma. :)
 
Do góry