Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Bardzo zadowolony, teraz dopiero wiem, co to kino domowe. Pisałem wcześniej w innym wątku, że powinno się zabronić sprzedaży zestawów kina domowego 5.0 tj. bez subwoofera. ;)

dommino6 - Zdjęcia całego zestawu pokazywałem w poście strona #2242 na stronie 321 (link poniżej)
http://www.hdtv.com.pl/forum/966446-post2242.html

nowe obiecuje pstryknąć, ale w tej chwili mam znowu porozwalane przewody. Okazało się, co było dość dziwne, że markowy przewód 10m do subwoofera generował zniekształcenia. Jeszcze bardziej dziwne było to, że sprawdzałem kilka przewodów tej samej firmy i we wszystkich te buczenie występowało. Za to normalnie zachowywał się przy pozostałych, nawet niskobudżetowych przewodach. Trochę to trwało zanim udało mi się kupić dobry przewód o odpowiedniej 7,5m długości.

Na wymianę czeka też TV. Mam nadzieję, że do kwietnia uda mi się kupić nowy.

Kolego, kto śmiał tak potraktować Twoje ikony???
 
Mała zamiana HD750 na HD980.
Zmiana na plus ten nowszt gra bardziej średnica czego brakowało mi w 750.
 

Attachments

  • DSC_0602.jpg
    DSC_0602.jpg
    23,5 KB · Wyś: 145
  • DSC_0603.jpg
    DSC_0603.jpg
    21,1 KB · Wyś: 130
  • DSC_0604.jpg
    DSC_0604.jpg
    21 KB · Wyś: 155
Kurde łyknąłem ze 100 stron, jest co oglądać ;)
Aczkolwiek są i też mniejsze zestawy bo wiadomo finanse są ważne ;)

pytanie mam do Rempila, na salę kinową masz w domu osobny pokój? ile m2 ?

Jak się ogarnę i znajdę zdjęcia ulokowania mojego kanału na kable za tv to wrzucę fotki ;)
 
Moje nowe zabaweczki+plakat ,filmowy bo przecież grał w space jam:)
 

Attachments

  • IMAG0201.jpg
    IMAG0201.jpg
    921,5 KB · Wyś: 156
  • IMAG0203.jpg
    IMAG0203.jpg
    852,1 KB · Wyś: 144
  • IMAG0205.jpg
    IMAG0205.jpg
    626,9 KB · Wyś: 131
  • IMAG0194.jpg
    IMAG0194.jpg
    309,2 KB · Wyś: 138
Ket23 poproszę o fotki sprzętu z odległości tak aby się też pokoik zaprezentował...;-)
Borixon chyba złapałeś bakcyla....;-)
 
A jak odsłuch?

Powiem tak, słuchając starych wzmaków Technicsa nie z najwyższych półek, to myślałem że mój amplituner coś tam z stereo gra, po podłączeniu wzmacniacza usłyszałem że ampli w stereo daje nic, dno w porównaniu do wzmaka, gra pięknie, w DIRECT przyjemnie się słucha, w ogóle ręce mi opadły, żadnych amplitunerów, do stereo.
 
Ostatnia edycja:
Taka tam fotka gdzie wzmacniacz i kolumny tuz przed sprzedażą zmieniły lokalizację z salonu na sypialnie...wiem, że kable są na wierzchu ale sprzęt wylądował tam celem zobaczenia jak to zagra i nie zrobiłem z tym porządku. ps. zagrał o wiele lepiej niż w salonie....
 
Ostatnia edycja:
Taka tam fotka gdzie wzmacniacz i kolumny tuz przed sprzedażą zmieniły lokalizację z salonu na sypialnie...wiem, że kable są na wierzchu ale sprzęt wylądował tam celem zobaczenia jak to zagra i nie zrobiłem z tym porządku. ps. zagrał o wiele lepiej niż w salonie....
To zasluga lozka :D:D:D:Dhttps://www.youtube.com/watch?v=5dpR6DBbUPU , tez tak mialem swego czasu ze starymi skrzynkami :eek:k:
 
Ostatnia edycja:
u mnie rewelacji nie ma póki co, ale nie można mieć wszystkiego naraz ;)

DSC_0192.jpg


za tv mam kanał w ścianie, ale po prawej stronie , a wszystkie wejścia w tv są po lewej :fool: więc kabel póki co wiszą, nei moge znaleźć zdjęcia gołej ściany przed tynkowaniem, w niej idą kable od nagłosnienia na tył kanapy i z tyłu w ścianie wychodzą mniejwiecej tak

DSC_0197.jpg


dvd i ps3 schowane w głębi bo moje dwa szkodniki zaczynają się interesować spżetem w sensie macają co popadnie nawet tv :evil::evil::evil:
 
Do góry