Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
A tak, to już oglądałem wielokrotnie ( jak i inne Twoje galerie ). Dlatego właśnie ośmieliłem się zadać pytania w tym wątku licząc na kolegów doświadczenia. Ja lubię sobie pomajsterkować i nawet czasem mi to wychodzi, ale to nie sztuka kupić cztery rozmiary oplotu, zastosować jeden, a pozostałe na półkę czy do szuflady w komórce... ja już nie mam miejsca😉

Pozdrawiam.


Sent from my RM-914_eu_euro1_1032 using Tapatalk
 
Jasne ze nie, oplot jest rozciagliwy, wiec nie ma problemu. Podstawa, to zakup dluzszego oplotu, jak wymiar wlasciwy. Oploty sie szybko rozwarstwiaja przy zakladaniu. Ja w sumie stracilem, nie mnie jak metr. Przy zakladaniu, trzeba trzymac (lub zaraz zakleic) poczatek oplotu, w przeciwnym razie bedzie sie szarpal.
 
Jasne ze nie, oplot jest rozciagliwy, wiec nie ma problemu. Podstawa, to zakup dluzszego oplotu, jak wymiar wlasciwy. Oploty sie szybko rozwarstwiaja przy zakladaniu. Ja w sumie stracilem, nie mnie jak metr. Przy zakladaniu, trzeba trzymac (lub zaraz zakleic) poczatek oplotu, w przeciwnym razie bedzie sie szarpal.

OK, dzięki za rade, będę miał to na uwadze.
 
Dokładnie.
Ja zaślepek tez nie używam, choć myślałem kiedyś o tym. Na różnych stronach można spotkać voodoo opinie, że przez zaslepione gniazda sprzet gra lepiej, bo dźwięk tamtędy nie ucieka :D
 
Ja zaślepek tez nie używam, choć myślałem kiedyś o tym. Na różnych stronach można spotkać voodoo opinie, że przez zaslepione gniazda sprzet gra lepiej, bo dźwięk tamtędy nie ucieka :D

Hihi. Czyli to bardzo ważna rzecz... jak audiofilski kurz ;-) Pewnie na Wyspach Brytyjskich dochodzi jeszcze kwestia zabezpieczenia przed rdzą, bo tu duża wilgotność jest.

A tak wracając do kabelków i ich konfekcjonowania, to trafiłem przypadkiem na zdjęcie z ciekawym "zagospodarowaniem" kabli od konsoli:http://xbmc.org/feature-friday-cords-away/ dosyć stare to ale wcześniej tego nie widziałem.
 
Ostatnia edycja:
Witam...
Wrzucam raz jeszcze mam nadzieję że tym raczem wszystko będzie czytelnie wyświetlone..Tyły nie są jeszcze zagospodarowane ale niebawem będą ( czekam na standy) i co niektóre widoczne kable zostaną pochowane podczas wymiany podłogi (schowane w listwy).Poniżej wklejam linka z tym co znajduję się obecnie
https://imageshack.com/a/RLyq/1
 
Ładny TV :) Tylko coś poziom się przekrzywił ;)
I bardzo zaintrygowało mnie "to coś" czerwone na stoliku - sztuk dwie. Co to jest, bo ni choroby nie potrafię zgadnąć ;) :D
 
Poziom przekrzywiony jest ale jak do tego doszło niikt nie wie ponieważ podczas remontu ta ściana była poziomowana pod Tv wieszak został podwieszony symetrycznie a po powieszeniu Tv wyszło coś takiego :/
@ WiTT Dwie czerwone sztuki niewiadomego pochodzenia są niczym innym jak podstawkami pod świeczki :] bez skojarzeń HeHe :]
Pozdrawiam ...
 
Wierzcie mi, znalazłem kilka innych zastosowań na te ustrojstwa czerwone, ale nie że są to świeczniki :D :mrgreen: :p

Pewnie by nie było tak tego poziomu widać, gdyby nie krawędź nad tv. :)
Ale ogólnie bardzo ładnie, przestronnie, da się miło spędzić wieczór ;)
 
@ Macca Radza jeszcze nie opisywałem,ale zrobię to wkrótce, powiem tylko tyle wrażenia są obłędne, a czeka mnie jeszcze kalibracja, którą już zamówiłem więc może być tylko lepiej :]
 
Do góry