Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
On wisi na regulowanym wysięgniku także może być na środku, trochę w lewo lub w prawo. Teraz mi się trochę przesunął w prawo jak robiłem podłączenia :)
I żona twierdzi, że jej się tak lepiej ogląda :)
 
Do Oq3
Bardzo fajny kącik do zrelaksowani po pracy, pokój urządzony elegancko i z pomysłem. Duży plus za pogodzenie pokoju dziennego z hobby. Ponadto posiadasz ten sam zestaw kolumn co ja...;-) Kurcze muszę się nauczyć takie ostre zdjęcia robić....pełny profesjonalizm. Pozdrawiam
 
Og3: Bardzo i to bardzo ładnie:). A teraz mój drugi powiedz mi please, jak ta "Yamaha" brzmi z Jamo? Kupiłem tę kolumny 5.0 oraz sub i teraz muszę tego zestawu ampi dokupić. Mam jeden HK, ale jak pomyśle o tym żeby tę wszystkie kabli odłączać i ponownie to wszystko podłączać , to ja wolę kupić następny ampi. Chociaż nie mam przekonania do "Yamaha", ale bardzo chciał by wiedzieć , jak to brzmi w kinie, bo stereo mi ABSOLUTNIE NIE INTERESUJE. Z góry dziękuje za odpowiedz i gratuluje zacnego zestawu.
 
Mój pokój

out.php
 
Wow!! To naprawdę istnieje? Pozamiatałeś,bombę atomową podłożyłeś i z góry jeszcze betonem zalałeś. BOOOOMBA.! Ty , to tak znienacka z skromną nazwą "mój pokój"?:grin:. To Panie nie pokój , to perfekcja! Możesz śmiało bilety sprzedawać :grin:. Ja daje 100zt za godzinę , bez wahania! Śmiało na zachodnie fora. Jest czym pochwalić się . światowa liga , nie ma co. Pozdrawiam od serca . :grin:
 
Ostatnia edycja:
@Bipo dzięki za mile słowa. Co do wykonywanych zdjęć to kwestia obiektywu i wprawy,nie ma rzeczy nie do ogarnięcia także aparat w ręce poczekać na dobre doświetlenie pomieszczenia i cykać fotki :]

@ket23 petarda zestaw. Swoją drogą czysto i przejrzyście. No i jest MJ#23 dobrze wyeksponowany
 
@Bipo dzięki za mile słowa. Co do wykonywanych zdjęć to kwestia obiektywu i wprawy,nie ma rzeczy nie do ogarnięcia także aparat w ręce poczekać na dobre doświetlenie pomieszczenia i cykać fotki :]
Og3 bardzo cię proszę o odpowiedz. Jak spisuje się "Yamaha" z "Jamo" Ha-ha!! Nu i wiedziałem. Wiara czyni cuda:grin:.
 
Ostatnia edycja:
"A teraz mój drugi powiedz mi please, jak ta "Yamaha" brzmi z Jamo? "

A więc tak zestaw jest przyzwoity dla kogoś kto zaczyna przygodę z Kinem Domowym bądź też dla osób mniej wymagających. W tym przedziale cenowym zakup godny polecenia. Yamaha sama w sobie potrafi zagrać ostro w połączeniu z S606-kami we znaki dają się wysokie tony, zanikają średnie, a z bass'em nie jest najgorzej w kinie pracuje Sub 300 który radzi sobie całkiem fajnie i nisko potrafi zejść przy efektach.
Docelowo będę jednak zmieniał sprzęt na troszkę solidniejszy wiadomo w miarę jedzenia apetyt wzrasta, sum a sumarum nie ma dramatu.
Pozdrawiam
 
"Remipl" dla czego skasowałeś fotki? Naprawdę mało takich perfekcyjnych kin domowych jest tutaj. Bo to wyglądało tak perfekcyjnie , że ja też pomyślałem o "fotoshop" i taki tam. Tylko potem zauważyłem że to prawdziwe. Perfekt.
 
Fajna sala, projektor to jest to. Centralny jest ukryty za ekranem, czy jeszcze nie dokupiony? Kolor scian tez swietny.
Pomyslec jak niewiele trzeba do szczescia, wystarczy wolne pomieszczenie, ekran, projektor i sprzet :)
Pozazdroscic.
 
Ostatnia edycja:
Do góry