Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Nu to ja wkleję fotkę , a Wy mi podpowiedz napisz cię . Ja do końca "zwariowałem" albo jeszcze mam nadzieję na wyzdrowienie. Co myśli cię o takim stoliku do RTV ? Dać sobie spokój albo iść na całego ? : Na zamówienie mam czas, dwa dni.
 
Ostatnia edycja:
No normalny nie jestes, tak jak ja :) ale kto tu jest "normalny" ze swoimi pasjami?
To ma byc stolik faktycznie taki pelnowymiarowy?
Napisz cos wiecej.
 
Ostatnia edycja:
Nu tak, dwa metry szerokość , 80-90 cm wysokość. To nie wszystko. Wariatem trzeba być na całości. To będzie stojak na satelity ;
 
Ostatnia edycja:
Balansujesz na krawedzi :)
Pomysly masz bardzo oryginalne. Jestem na tak, cos tematycznego. Szczerze chcialbym to zobaczyc w akcji, szczegolnie ze tamat mi bliski.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Armanig, to nie wszystko:-D. Z tego chcę zrobić formę na płyty z gipsu i na ścianę 3x2,5. Tylko że jak fachura mi powiedział ile on chcę za zrobienie tej formy, to mój "zapał' trochę zgasł ( 2000zt).:x Ta diorama powinna być już w sierpniu.:sad:
 
Ostatnia edycja:
Kurcze ze nie ma takich gotowych paneli sciennych, jezeli ta forma bedzie dobrze zrobiona to powiem Ci ze te 2k to nie jest tragedia. Takie pomysly niestety kosztuja, ale swietnie by taka sciana wygladala. Widze to oczami wyobrazni :)
 
Dziękujemy za recenzje monitora. Ja rozumiem tak, że do gier jest w samy raz. Wyobrażam sobie mojego ukochanego "JOURNEY" i "PES 13" na tym monitorze i muszę go mieć. A stolik zrobię i foto wkleję jak będzie gotów. :). Znalazłem zastosowanie dla tych "standy granitowe".:). Zamówiłem temu "fachurę" stand do mojego "Predatora Bad Blood". Predator musi mieć granitowe podstawę, zasługuje na to. Pozdrawiam wszystkich "wariatów":).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam.
Mój zestaw.
Samsung le46 656
Marantz SR7007
Sonus Faber Venere 2.5

Sub i centralny to pozostałości po starym sprzęcie, w miarę czasu będzie Sonus i sub REL T5 (mam nadzieje ze starczy na 25m2)
 

Attachments

  • 2013-03-18-912.jpg
    2013-03-18-912.jpg
    116,4 KB · Wyś: 1016
  • 2013-03-18-914.jpg
    2013-03-18-914.jpg
    98,3 KB · Wyś: 1005
  • 2013-05-24-1086.jpg
    2013-05-24-1086.jpg
    98,1 KB · Wyś: 1031
  • 2013-05-24-1088.jpg
    2013-05-24-1088.jpg
    120,3 KB · Wyś: 1012
  • 2013-05-24-1089.jpg
    2013-05-24-1089.jpg
    104,3 KB · Wyś: 997
  • 2013-05-24-1093.jpg
    2013-05-24-1093.jpg
    126,6 KB · Wyś: 997
Fajne te Sonusy, ale ten Logitech (czy co to jest) pasuja tam Jak Cindy Craford przy J***towicz. Jak dolozysz reszte bedzie swietnie. Powiedz jak te Sonusy Ci sie zgrywaja z Marantzem, jakie masz odczucia? Jak stereo? O kino nie pytam, wiadomo :)
Bardzo fajnie.
 
Kolumny pierwsza klasa ,powiem szczerze, że nigdy nie miałem okazji słuchać tych głośników w konfiguracji 5.1. Warto by trochę zadbać o akustykę pomieszczenia ,jest za dużo powierzchni płaskich powodujących nie naturalne podbarwienie dźwięku i prawdopodobnie za duży pogłos
 
Nie mam pojęcia jak grają Sonusy, ale jeśli grają co najmniej tak dobrze jak wyglądają to musi być obłędnie. Logitech'a masz naprawdę podłączonego? Nie psuje Ci to odsłuchu tak zacnego sprzętu? I ten blaszak...
 
Hehe. Tak blaszak słabo pasuje, na razie musi tak byc. Bedzie kasa bedzie i cala reszta. Fronty oczywiscie do stereo, czasem uzywam tych logitech'ow do filmow, ale wiadomo ze to inna klasa. Co do poglosu to nie jest zle, tylko troche brakuje basu, ale to sie tez wyprostuje :) . Jesli chodzi o Sonusy i Marantz to według mnie gra idealnie, tylko wlasnie te basy sa za slabe ale to wina akustyki pomieszczenia. Z czasem bedzie sub , bedzie bas :) . Tylko czy rel t5 wystarczy?
 
Wystarczy, ale nie on jeden na rynku wiec zawsze masz pole manewru. Chociaz w teście który kiedyś przytaczaliśmy, tam wlasnie był Rel, doczytaj dokładnie co tam w trawie piszczało w tym zestawieniu.
 
Witam Rel da rade w takim pomieszczeniu moze to nie bedzie szal ale spoko mozna brac... jest to fajny subik. Tez patrzylem te sonusy fabery ale jak je zobaczylem na zywo i deczko posluchalem to jednak dalej bylem za paradigmami studio 60v5 i koncepcji nie zmienilem... najwazniejsze ze wlascicielowi sie podoba zestaw i to w tym jest najlepsze, jeden woli brunetki, a inny blondynki i dlatego mamy co ogladac na forum :) Pozdrawiam i zycze milego sluchania i ogaldania filmow...
 
Ja dołączę się do gratulacji.
Jesli basu w kinie to sub niezbedny, a jak do muzy to wzmak niezbedny, choc ten Marantz powinien dac rade, przy najmniej na początek.
Pozdrawiam
 
Witam dobry pomysl zmien na to onkyo na pewno bedzie lepiej... a tak dla ciekawosci jak we czwartek odbieralem amplituner i bluray ze sklepu to sprzedawca podnoszac moj zakupiony amplituner jak go pakowal powiedzial ze to jest sluszna waga dla amplitunera 25 kg wazy i mowi do mnie- Pan wezmie HK z najnowszej serii co prawda byl to model jakis nizszy, ale sluchajcie jego waga byla taka ze chyba mniej wazyl jak moj kupiony bluray 3313 denona - masakra nie mam pojecia w ktora strone te firmy ida jak amplituner kina domowego niemalze w jednej rece mozna by bylo uniesc... to onkyo model 616 wazy duzo duzo wiecej jak ten HK co go widzialem w sklepie... Pozdrawiam...
 
dommino6 ---- jak widze Quadral platinum - jak to brzmi ? ;> sub daje rade ? daj znaczka jak ogólnie wypada ten zestawik .Pzdr
 
Do góry