Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
smutna wiadomoć dla fanów Aliena :)
28f98dfbd9bcf41631863ab21c8457df
 
Czyli nery siadły od gorzały? Bywa i tak. Tylko wątroba się regeneruje, nerki niestety nie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie wiem jak Ty?, ale ja lubię raz a porzadnie. Do odcinki:) Jak mam ćwiartkę łyknąć, to wolę wogóle nie psuć sobie smaku. Piszę tak ogolnie, bo u Ciebie wiadomo że zdrowie nie pozwala do upadłego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to jesteś moją bratnią duszą :D hehe. Ja mam tak, że nogi już nie potrafią trzymać pionu, ale pogadasz ze mną normalnie. Mam kolegę co ma na odwrót. Nogi mocne a łeb słaby, fajnie wyglądały nasze powroty poranne do domów. On mnie holował a ja nim kierowałem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
He,he. Wiem coś o tym:) Po mnie podobno nie widać. Jak mam dosyc, to po prostu kładę się spać. Już nie te czasy co się "gwoździe" na imprezach przybijało:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zgodnie z obietnica. watek:
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...ilips-21-9-stworzony-do-domowej-rozrywki.html
wklejam "kilka" zdjec monitora LG 29ea93 29" 21:9, przyznam ze przespalem moment wprowadzenia takich monitorow rodem z filmow S/F, ale dzieki tej informacji szybko nadrobilem zaleglosci :) Nie wklejalbym tu zdjecia tradycyjnego monitora, a mysle ze ten "nowy" pomysl to strzal w dziesiatke.
Problem wiecznie brakujacego miejsca na pulpicie zazegnany.
Idealnie sprawdza sie do codziennego uzytku, przegladanie kilku stron, podglad filmu, komunikatorow, mozliwosc wpiecia drugiego zrodla i podzialu ekranu (np. tv + pc)
Praca w programach biurowych, Photoshopach - rewelacja!
Windows 8 (ktorego szczerze niecierpie) pieknie uklada kafelki na calej powierzchni, bez potrzeby przewijania.
Filmy - czyli to co lubimy najbardziej, nie sadzilem ze na takim malym LCD (29") bedzie taki efekt, format z pasami (taki jaki widzimy w wiekszosci w produkcjach filmowych) tutaj automatycznie wrzuca w swoja zrodlowa przekatna (na fotkach widac) Przepraszam za jakosc, ale to tylko YT :) i stare klasyki.

Pisze o tym, bo mysle ze to powinien byc absolutny standart w kazdym domu, o ile TV Philipsa wystepuja w takiej przekatnej i nie zawsze kazdemu pasy po bokach beda pasowac (w koncu tam nie pracujemy na pc), to w przypadku monitora kompletnie nie ma tego problemu. PC podaje 2560x1080.
Ja wybralem LG, bo raz ze mam juz jeden pc-led tej firmy i jestem bardzo zadowolony, a dwa - dostal chyba najlepsze oceny w porownaniu do innych rywali. Co w sumie nie jest dla mnie istotne, bo kazdy z nich bedzie swietny dla typowego uzytkownika. Teraz tylko czekac jak ceny poleca w dol. Dla kinomaniakow, ktorzy nie maja miejsca na duzy tv - idealny. Polecam kazdemu, z reka na sercu :)
 

Attachments

  • Bez nazwy-1.jpg
    Bez nazwy-1.jpg
    38,4 KB · Wyś: 179
  • Bez nazwy-2.jpg
    Bez nazwy-2.jpg
    54,5 KB · Wyś: 161
  • Bez nazwy-3.jpg
    Bez nazwy-3.jpg
    41,1 KB · Wyś: 160
  • Bez nazwy-4.jpg
    Bez nazwy-4.jpg
    51,4 KB · Wyś: 148
  • Bez nazwy-5.jpg
    Bez nazwy-5.jpg
    47,5 KB · Wyś: 157
  • Bez nazwy-6.jpg
    Bez nazwy-6.jpg
    45,9 KB · Wyś: 147
  • Bez nazwy-7.jpg
    Bez nazwy-7.jpg
    43,4 KB · Wyś: 159
  • Bez nazwy-8.jpg
    Bez nazwy-8.jpg
    48,1 KB · Wyś: 150
  • Bez nazwy-9.jpg
    Bez nazwy-9.jpg
    46 KB · Wyś: 164
  • Bez nazwy-10.jpg
    Bez nazwy-10.jpg
    58,4 KB · Wyś: 147
Ostatnia edycja:
chłopaki ja to was nie rozumiem u mnie barek wygląda tak...

wszystko puściutkie jak nie utrzymał bym pełnych ale szacun za tą wystawę Jacka Daniel'sa
 

Attachments

  • 20130520_164153.jpg
    20130520_164153.jpg
    339,7 KB · Wyś: 171
natomiast mój salon ze sprzętem wygląda tak...

lg 50pa6500
onkyo tx-nr616
dali concept 5.0
 

Attachments

  • 20130520_164012.jpg
    20130520_164012.jpg
    433,8 KB · Wyś: 185
  • 20130520_163913.jpg
    20130520_163913.jpg
    285,1 KB · Wyś: 171
  • 20130520_164230.jpg
    20130520_164230.jpg
    325,8 KB · Wyś: 160
Ostatnia edycja:
Ale wy te telewizory macie wysoko :)
Fajnie, tylko ta cerate z komody moglbys zdjac, wycentrowac centrala i bedzie git. Falco na scianie? Dobry jest :)
 
dodałem jeszcze jedne foto... żebyście nie mówili, że ściana goła tylko muszę tam coś jeszcze powiesić :)
(no i lipa bo za nisko kable wypuściliśmy na lampy :( )


tv na odp. wysokości moim zdaniem
te kable za ampli do uprzątnięcia w listwy które też muszę jeszcze przymocować
 
Ładny salonik:) Odnośnie ustawienia sprzętu to bym zmienił 2 rzeczy. Centrala podwiesił na uchwytach pod TV, i surroundy też dał na uchwyty i skierował w stronę miejsca odsłuchowego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jak sie ma takiego sprzeta to sie zadziera nosa wiec juz przywyklem :)

hahaha ja jak w zeszlym roku merca kupilem to mowie do znajomego z pracy ze costam ble ble ble i czy zauwazyl...

a on mowi ze nie ale ze zauwazyl, iz od kiedy jezdze mercem to nosem sufit rysuje :):):)
 
bajera:D. Nakręciłem się.... Fajna myszka:)
Znowu tematy nocne? :D

Armanig - super :)
tylko jedno pytnie; na zdjęciach wydaje się, że monitor jest za nisko, chodzi mi o to czy mocno nadwyrężasz kark patrząc w dół, czy to tylko taki efekt na fotkach, a w rzeczywistości wszystko jest OK. Domyslam, się, że to drugie ;)

Gumowy - elegancko, spróbuj jak radzą koledzy, central i tyły do delikatnej korekcji i będzie na Full ;) LG 50cali, a taki malutki się wydaje ;) U Ciebie az prosi się o projektor.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
bajera:D. Nakręciłem się na taki monitor. Fajna myszka:)

Tez masz taka? :D

Armanig - super :)
tylko jedno pytnie; na zdjęciach wydaje się, że monitor jest za nisko, chodzi mi o to czy mocno nadwyrężasz kark patrząc w dół, czy to tylko taki efekt na fotkach, a w rzeczywistości wszystko jest OK. Domyslam, się, że to drugie ;)

To drugie, zdjecia z lotu ptaka :)
Dodam tylko ze monitor ma 29", ale w przekatnej 21:9, czyli to jest taka sama wysokosc standartowej panoramy 21"/22".
 
Ostatnia edycja:
Dodam tylko ze monitor ma 29", ale w przekatnej 21:9, czyli to jest taka sama wysokosc standartowej panoramy 21"/22".



Obejmujesz ekran oczami?

ja mam 27" Iyama B2712HDS
ojciec mówił, że dla niego jest za duży i nie ogarnia obrazu...

a jak dla mnie jest ok (zdjecie ew za tyg jak kupie nową klawę właśnie coś w stylu Twojej :p )


co do ustawień centralnego to myślę, że zostanie jak jest bo kable do ampli niestety są na styk do tego miejsca gdzie jest a tam u dołu go nie wstawie bo sie zagrzeje a centralny tam nie wchodzi...

co do surroundów to trafna uwaga warto by było tak zrobić ale to może kiedyś...to mój pierwszy zestaw 5.0 więc i tak jak narazie jest bombowo :)

zastanawiam się tylko czy dokupić do zestawu suba...
 
Do góry