Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Taki mały problem jest z tym wklejaniem zdjęć, żeby to uczynić to trzeba coś kupić.. a tutaj kupuje się jak na lekarstwo..:-( a znowu jak coś się kupi to trzeba "odpowiednio" to skomentować..
Jak coś wstawiasz na forum to trzeba się liczyć z opinią innych. Nie każdemu się wszystko musi podobać i nie każdy poklepie po plecach. Jak nie potrafić tego zdzierżyć to... nie wstawiaj nic na forum :D Nie dziękuj za poradę.
 
Powrót do Naim’a 🙂
 

Attachments

  • 5C1202CB-444E-4227-96E3-DD9625EC9C78.jpeg
    5C1202CB-444E-4227-96E3-DD9625EC9C78.jpeg
    3,4 MB · Wyś: 100
Obiecałem że jak już skończę to wstawię kilka zdjęć. 😉
 

Attachments

  • 20221207_225316.jpg
    20221207_225316.jpg
    3,3 MB · Wyś: 271
  • 20221207_224846.jpg
    20221207_224846.jpg
    3,4 MB · Wyś: 283
  • 20221207_225234.jpg
    20221207_225234.jpg
    3,3 MB · Wyś: 275
  • 20221207_225131.jpg
    20221207_225131.jpg
    3,3 MB · Wyś: 285

Wygląda świetnie, ale aż się prosi o projektor ten zestaw audio. Szkoda tego skosu tam bo mogło być genialnie ;)
Dzieki, był plan na projektor jednak skos przeszkadzał, dlatego wybór padł na oleda, mam już go 5lat wtedy 65 calowe były sporym wydatkiem, dziś napewno pokusił bym się o minimum 77 calowy lub większy, taki oled po kalibracji jak dla mnie wymiata chyba teraz bym się nie zdecydowała na projektor.
 
Dzieki, był plan na projektor jednak skos przeszkadzał, dlatego wybór padł na oleda, mam już go 5lat wtedy 65 calowe były sporym wydatkiem, dziś napewno pokusił bym się o minimum 77 calowy lub większy, taki oled po kalibracji jak dla mnie wymiata chyba teraz bym się nie zdecydowała na projektor.
Miałem OLEDa i projektor FHD. Filmy oglądałem tylko na projektorze, mimo że jakość OLEDA jest jaka jest. Dopiero TV ~100" by mnie skłonił do odpuszczenia projekcji.
 
Dzieki, był plan na projektor jednak skos przeszkadzał, dlatego wybór padł na oleda, mam już go 5lat wtedy 65 calowe były sporym wydatkiem, dziś napewno pokusił bym się o minimum 77 calowy lub większy, taki oled po kalibracji jak dla mnie wymiata chyba teraz bym się nie zdecydowała na projektor.
A skąd pomysł na takie duże surround? Ma to w ogóle sens?
 
Jak są możliwości lokalowe, to ma.
Podobnie jest z centralem, w idealnym świecie powinien być dokładnie taki sam jak fronty - nie trzeba chyba tłumaczyć charakterystyki brzmienia i tzw. przejść tonalnych pomiędzy kanałami.
Wówczas stawia się pomiędzy frontami dokładnie taką samą skrzynkę za ekranem transparentnym akustycznie.
Dla mnie osobiście, spójność to podstawa w KD i nie ma czegoś takiego, jak "mniej" istotny głośnik/kanał.
M.in dlatego cenię sobie producentów, którzy nie traktują w swojej ofercie centralnych/surroundów po macoszemu - czyli porządne fronty (często nastawione na stereo), a przy okazji dorzucone do oferty małe wypierdki w postaci centrala i surroundów.

Tutaj za ekranem transparentnym jest dokładnie taki sam central Bowersa jak fronty (nie mam zdjęcia z ujęciem, ale kiedyś wklejałem)

diamondroom-1.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry