Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
A co tu jest do wkrecania?
Wstawil foty, wstawil.
Reklamuje cos? chyba nie.
Mam ostatnio wrazenie, ze ty Krzysiek logujesz sie na forum tylko po to aby dodac posta pod kolejnym nowym kolesiem z jednym postem z tekstem ze to "FAKE".
A trzeba coś reklamowac?
Nie będę tu pisał o swoich wrażeniach, ale wątek humorystyczny jest w innym miejscu, a i takie tu były...
Pierwsze strony z 2006 roku tego wątku wyglądają lepiej.
No jak nic, patrzę w kalendarz i nie jest 1 kwietnia.
 
Ostatnia edycja:
Tak naprawdę to nie chodzi o to co tam jest, bo to sprawa danej osoby, tylko chodzi o sposób tego pokazania.. I albo ktoś to czuje, albo nie i albo dla kogoś takie coś jest normą, albo nie..
 
Mój pokoj w Polsce. Widoczny tylko X bo zjeżdżam raz do roku na święta, Sylwestra i Nowy Rok. Pozostaje 11 konsol i 3 laptopy oraz iMac 27 5k. Obecnie mieszkam od 9 lat w Niemczech i buduje drugie kino. Zdjęcie poglądowe drugie na zachodzie.

Czepiacie się....;) A ja zarówno w pokoju na wschodzie jak i na zachodzie widzę dużo....KONSERWATYWNEJ KONSEKWENCJI......:D:D:D
 
Jako że budżet aktualnie nie pozwolił wymienić sprzętu na nowy to tylko zrobiłem lifting pokoju czyli przemalowanie na czarno, trochę LED :) pokój 3,50m szerokości na 4,70 długości, wysokość 2.50m .

Obecny zestaw to :
- Głośniki Jbl Studio L w składzie L890x2 przód,LC2 Central,L830x2 tył ,sub 8400P
- Amplituner Onkyo 905
- Odtwarzaccz Bd Onkyo 606+ dune 4k
- Projektor Mitsubishi HC3800
- Ekran manualny 104' Kraftman


20211222-154248.jpg

20211222-151655.jpg

20211222-154219-copy-1805x1015.jpg

20211222-153349.jpg

20211222-153244.jpg

20211222-153943.jpg
 
Ostatnia edycja:
Jest potencjał, ale pozbądż się tych jasno "drewnianych" komód z boku i tym bardziej tej wyciągniętej szuflady służącej jako stand pod centrala ; )
Ew. pomaluj je na czarno. Podobnie, zasłoniłbym kaloryfer jakimiś lamelami, albo na czarno przemalował.
Do tego nowa wykładzina i będzie super.
 
Tak zgadza się o tej firmie mowa , xrcd, mam chyba 3 szt. , a większość w sacd. Winyle też miałem okazje słuchać i cena do jakości, również jest adekwatna. Jak ktoś nie ma płyt, a repertuar podejdzie to warto kupić i przekonać się co "rybka" potrafi.
 
sensei- bardzo ładna szafka, lity dąb zaolejowana, dobrze wykonana i wygląda solidnie, ale jeśli chodzi o dobry sprzet audio/video to zdaje się że dopiero zaczynasz o nim mysleć ;) nooffence ofkorsss :))
 
Spoko. Szafka ręcznie robiona przez krewnego. Trochę mu zajęła ale robi wrażenie, no i ciężka. A sprzęt cóż... wierny od lat mi pozostał.
 
Do góry