Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Gratulacje zakupu Armani :) :eek:k:
Póki co tylko fronty stoją u Ciebie? Tak myślałem, że sufitowe też będziesz chciał wymienić, żeby wszystko było do kompletu ;-)
Najważniejsze jest to co napisałeś, że Tobie dźwięk pasuje i Ciebie cieszy taka odmiana :)
 
Gratulacje Armanig, myślę, że rozumie Cię tu większość. Sam nie raz łapałem się, czytając niektóre wypowiedzi, że ten cały audiofilizm to chyba nie dla mnie. Jest brzmienie które mi się podoba i do takiego powinienem dążyć, nie zwracając uwagi na opinie innych. Myślę że do tego po prostu trzeba dojrzeć.
W każdym razie gratulacje i czekamy na fotki ;)
 
Armanig , jakie sufitowe Klipsch wybrałeś ? Chętnie dopiszę się do 4 sztuk , możesz podać na PW dobre ceny ?

Witaj w klubie Onkyo / Klipsch :)
 
Ja również gratuluję Armanig zmiany, połączenie Klipscha i Onkyo w kinie robi robotę, tymbardziej że zęby zjadles na KD to wiadomo że wszystko będzie ułożone z głową.

Życzę Ci żebyś kiedyś ten set na Soprach złożył. Miłych seansów.
 
Armanig najważniejsze, że jesteś zadowolony i uśmiech nie schodzi z twarzy. To jest bezcenne. Za jakiś czas przytaszczę sobie do domu kolumny Klipscha żeby sobie posłuchać. Tylko w moim warunkach mniejsze RP260.
 
Ogolnie Armanig powinien juz zacisnac poslady i utworzyc ten swoj temat, wtedy wygodniej i latwiej byloby zadawac pytania.

Armanig zaloz swoj temat w nasze zestawy z Klipschami. Masz zestaw klipschy "dostepny dla kowalskiego" wiec nie musisz sie obawiac i nic sie nie stanie jak pochwalisz sie troche swoimi nowymi zabawkami. :)
 
Gratulacje Armanig, czekamy na fotki.... ;-)
Ps. No to się zacznie wysyp i przesiadka ludzi z forum na klipsche. . ;-) Jak Guru zmienia to i reszta zacznie zmieniać... ;-)
 
Gratulacje Armanig, czekamy na fotki.... ;-)
Ps. No to się zacznie wysyp i przesiadka ludzi z forum na klipsche. . ;-) Jak Guru zmienia to i reszta zacznie zmieniać... ;-)
O tym Armanig wcześniej pisał, wybierajmy sprzęty dla siebie a nie dla kolegów z forum, ma 100% racji.

Niestety Ci co nie idą sprzętów posłuchać biorą w ciemno Heco 900 i Denona 1500 bo teraz na forum tego najwięcej, rok temu podobnie było z Zensorami 7, nie mam nic do w/w sprzętów, każdego wybór lecz radzę jak każdy tu normalny ruszyć dupe i iść posłuchać...
Później się doszukują że w sprzęcie kupionym bo "nurt" doradził nie ma basu, sceny itp... Za późno.
 
O tym Armanig wcześniej pisał, wybierajmy sprzęty dla siebie a nie dla kolegów z forum, ma 100% racji.

Niestety Ci co nie idą sprzętów posłuchać biorą w ciemno Heco 900 i Denona 1500 bo teraz na forum tego najwięcej, rok temu podobnie było z Zensorami 7, nie mam nic do w/w sprzętów, każdego wybór lecz radzę jak każdy tu normalny ruszyć dupe i iść posłuchać...
Później się doszukują że w sprzęcie kupionym bo "nurt" doradził nie ma basu, sceny itp... Za późno.

Zgadzam się w 100%.
Ja po przeczytaniu forumowych podpowiedzi już byłem zdecydowany na zensory, a finalnie, gdy porównałem je z Cantonami, kupiłem Cantony :) Aczkolwiek Heco 900 słuchałem i potwierdzam opinie - w tej klasie cenowej ciężko o godnego konkurenta :)
 
Gratulacje Armanig, czekamy na fotki.... ;-)
Ps. No to się zacznie wysyp i przesiadka ludzi z forum na klipsche. . ;-) Jak Guru zmienia to i reszta zacznie zmieniać... ;-)

Po pierwsze, przyłączam się do gratulacji :)
Po drugie - O tym samym pomyślałem ;)

Bipo rozpocząłeś epokę Heco, a Armani przywróci Klipscha do łask ;)

Armani, R-ki i Rubi słuchałeś tylko na Denku?
Jeśli tak, to wcale ci się nie dziwię, ze wybrałeś co innego ;)
 
Dzisiaj byłem w MM po Deadpool za 10zł. . ;-) I zrobiłem odsłuch tych klipsch 280f... ;-)
Chyba by się zrobiło niezłe zamieszanie jak bym sie przesiadł z Armaning na klipsche... ;-)
Po odsłuchu ponownym już nie pamiętam którym klipsch ponownie zrobił na mnie efekt wow na dzień dobry. Do kolumienki był podlaczony denon 4200 i reszta zestawu od klipscha.
Nie miałem swoich płyt a sprzedawca włączył koncert the wall. Powiem wam że bardzo ładnie to zagrało, delikatne kawałki perkusyjne trochę przeszkadzały ale bas był zarabisty taki punktowy, nie ciągnący się... ;-) efekt bananu na twarzy był. Poprosiłem Pana aby podłączył te kolumny pod wzmacniacz denona 720 bo innych nie miałem czasu odsłuchać.
Potwierdzam to co Armaning napisał te kolumny są łatwe do napędzania i nie potrzebuja dużo prądu . Wiadomo om więcej tym lepiej ale tutaj na godz.9tej było już głośno i z wykop em. Teraz kwestia dłuższego odsluchu by wchodziła w rachubę czy te wysokie będą do zaakceptowania na dłuższą metę przy muzyce.. ;-)
W kinie powiem wam że po AS klipsch z onkyo daje radę ale jak ktoś ma wyczulony słuch na wyższe dźwięki nawet onkyo nie pomogło od razu było do wychwycenia że gra klipsch.. ;-)
Trzeba by zabrać do domu na Weekend obejrzeć kilka filmów w spokoju i przesłuchać kilka płyt. Po powrocie na swoje kolumny jeśli będzie jakiś niesmak tzn. że się spodobało i czas na zmianę.. ;-)
 
Ostatnia edycja:
Heh ludzie poszaleli z tymi Klipschami. Ojciec również w którymś markecie odsłuchiwał i stwierdził, że to są te kolumny, które grają górą tak jakby chciał i teraz się zastanawia czy w połączeniu z Marantzem to fajnie zagra.
 
Armanig, coś Ty narobił? ;)
Bipo wykrakał, że teraz wszyscy będą chcieli zmieniać :p
Żarty na bok, ciekawy jestem jak to teraz wygląda i który centralny Armanig wybrał - 2 głośnikowy ale z większymi membranami, czy 4 głośnikowy ale z mniejszymi?
 
Armanig, coś Ty narobił? ;)
Bipo wykrakał, że teraz wszyscy będą chcieli zmieniać :p
Żarty na bok, ciekawy jestem jak to teraz wygląda i który centralny Armanig wybrał - 2 głośnikowy ale z większymi membranami, czy 4 głośnikowy ale z mniejszymi?
Już pisał, że chce RP-450C czyli 4x13.5cm ;-)
Również tylko taki brałbym pod uwagę ;-)
 
Bipo to na jaki model Klipsch wymieniasz?
Bipo , spodobały się Klipsch?! :shock: ;-)
Reference Premier mają chyba najłagodniejszą górę ze wszystkich kolumn tej marki.
Ciekawe jakby wypadły na takim Onkyo A-9070?
Jak miałem okazję chwilę ich posłuchać to grały na ampli Onkyo z serii 6xx, więc to zupełnie inna bajka niż wzmak.
 
Do góry